Organizace spojených národů čelí odporu zemí, které odmítají převzetí moci buldozerem

„Bez ohledu na to se 78. předseda OSN Dennis Francis pokusil jako Valné shromáždění OSN neregulérně a nezákonně schválit „historickou“, ale v současnosti nezávaznou politickou deklaraci o pandemiích a dalších oblastech týkajících se zdraví, svobody projevu a národní suverenity. Renomovaný profesor mezinárodního práva Francis Boyle řekl: „Je to velmi nebezpečné. Nemůžeme podceňovat její význam. Je to jako dynamitová tyčinka připravená k výbuchu“.

Přečtěte si více o oOrganizace spojených národů čelí odporu zemí, které odmítají převzetí moci buldozerem

Chcete, aby skončil lockdown? 26. ledna máte možnost to změnit!

Od 26. ledna budeme posílat politickým stranám tolik dopisů, že jim 28. ledna hory pošty zahltí sekretariáty i popelnice. Pokud neskončí s lockdownem a omezováním našich práv a svobod, tak je příště nezvolíme.
Přečtěte si více o oChcete, aby skončil lockdown? 26. ledna máte možnost to změnit!

Kanada – plán Covid 19 – celosvětový

Nedávno se na veřejnost dostaly podrobnosti plánu, který byl zpřístupněn Parlamentnímu výboru pro strategické plánování Kanadského parlamentu, kterému předsedá úřad samotného premiéra. Členům výboru, kteří se zmíněným plánem nesouhlasili, bylo velmi jasně řečeno, že jejich námitky jsou zbytečné, a že jeho provedení nic nezastaví. Přestože se jedná o plán pro Kanadu, podle podobného scénáře se prý řídí i všechny ostatní země světa. Jelikož jde o celosvětovou akci, tak se to pravděpodobně stejně týká i nás.

Přečtěte si více o oKanada – plán Covid 19 – celosvětový