V sedmdesáti budu kriminálníkem

Dobrá zpráva pro občany: ani v sedmdesáti ještě není pozdě stát se protřelým kriminálníkem.

Prokázat v této zemi odvahu, to se neodpouští a to těmi, co tu odvahu sebrat nikdy nedokázali.  Tak se ptám, v jaké zemi to tu vlastně žijeme? A proč lid český k tomu mlčí? Přečtěte si více o oV sedmdesáti budu kriminálníkem

Příběh dušičkový

Možná, že se k současnému tématu návštěvy premiéra Fialy s třemi generály v USA na ústředí CIA v Langley hodí i ten můj dnešní „Příběh dušičkový“, o kterém jsem tu na webu „Lipov List“ před pár měsíci psal, ale samozřejmě, za tuto dobu došlo v tom mém případu k dalšímu vývoji, a myslím si, že je to téma dnes aktuální vzhledem k tomu, co nám tam upatlali ti tři generálové s P. Fialou na CIA v Langley. K tomu pak uvedu na závěr svůj názor, proč ta návštěva v této sestavě u CIA.

Přečtěte si více o oPříběh dušičkový

Vládní koalice se bojí pravdy a nazývání věcí pravými jmény

Rozhodnutí, které tu budu ve svém článku kritizovat, sice nepřijala česká vláda, ale přijal je Magistrát města Prahy, avšak složení vedení Magistrátu v zásadě kopíruje sestavu současné vlády, a tak se tam kopíruje do rozhodnutí Magistrátu taktéž v plné míře i ta současná vládní politika. Takže si nepřipadám být tak daleko od zdroje nepravostí, když tu dám na pranýř skandální rozhodnutí přijaté na pražském Magistrátu kolem mé žádosti o registraci jedné konkrétní demonstrace a tuto kritiku vztáhnu i na současnou vládu. 

Přečtěte si více o oVládní koalice se bojí pravdy a nazývání věcí pravými jmény

Kdo stál v pozadí za teroristickým útokem na centrum Crocus v Krasnogorsku u Moskvy?

Poněvadž jsem zažil během svého dlouhodobého služebního pobytu v Turecku sérii teroristických útoků vůči civilistům v letech 2015 a 2016, rád bych se podělil o své zkušenosti z této země, a to v souvislosti s teroristickým útokem na centrum Crocus v Krasnogorsku z konce minulého týdne. Zaměřím se zejména na dvě události z tohoto období, kdy Tureckém otřásaly teroristické útoky, a to bombový útok na Mezinárodním letišti ATATURK v Istanbulu, který se uskutečnil dne 28.6.2016, a kdy za tímto teroristickým útokem na istanbulském letišti pak v krátkém časovém odstupu následoval již dobře známý pokus o vojenský puč v Turecku uskutečněný dne 15.7.2016.

Přečtěte si více o oKdo stál v pozadí za teroristickým útokem na centrum Crocus v Krasnogorsku u Moskvy?