Rozbít náš stát, podrazit lid, nadělat z nás otroky, vnutit lidem apatii a nezájem o věci veřejné. O to jde!

Zdeněk Spálovský vstoupil do historie svým soudním sporem s prezidentem Václavem Havlem za články, kterém o něm publikoval v našich i zahraničních médiích. Naší redakci časopisu Špígl zaslal pan Zd. Spálovský k uveřejnění tento otevřený dopis:

Přečtěte si více o oRozbít náš stát, podrazit lid, nadělat z nás otroky, vnutit lidem apatii a nezájem o věci veřejné. O to jde!

Destrukce národa aneb Od Čecha k čecháčkovi

Nenechme se zatáhnout do špinavé politiky páté kolony, která nám přisuzuje roli „užitečného idiota“ a vede nás proti dalším Slovanům v Evropě.
Přečtěte si více o oDestrukce národa aneb Od Čecha k čecháčkovi

Mýtus Havla stále rozděluje národ

Na Parlamentních listech 16.11.20 ve stati „Horší než covid, větší škody“ hodnotí Ondřej Neff jak presidenta Václava Havla, tak presidenta Ing. Miloše Zemana ve vztahu k TGM (!). Dochází k podivným závěrům, které jen ilustrují rozšířenost mýtu o presidentu Havlovi.

Přečtěte si více o oMýtus Havla stále rozděluje národ

Hulvát si prosadil Hulvátovu ulici

Ono je totiž hulvátství vůbec v kurzu. Je to dnes vlastně společenská norma v politice, v médiích, v tzv. kultuře. V politice se mu ovšem říká „noblesa“ v případě, že hulvátství použije např. elitokratický lupič Schwarzenberg. Přečtěte si více o oHulvát si prosadil Hulvátovu ulici

Kam se hrabal V. Havel na G. Husáka!

Kam se hrabal VÁCLAV HAVEL na GUSTAVA HUSÁKA 🙂 Běžte s tím HAVLEM už všichni do háje! Za prezidenta Husáka chodili Romové do práce a ta pro ně byla, byli součástí většinové společnosti, lidi neměli dluhy, ale úspory, voda byla česká a půda taky. Do ciziny se nesměla prodávat! Přečtěte si více o oKam se hrabal V. Havel na G. Husáka!