Vláda nerespektuje zákony, ale lidi mají respektovat její protiprávní vyhlášky!

V parlamentním systému je vláda odpovědná parlamentu, což je vyjádřeno hlasováním o důvěře vládě. A to je důvod, proč se obracíme na poslance s žádostí, aby zjednali nápravu protiprávních kroků ministra zdravotnictví.

Přečtěte si více o oVláda nerespektuje zákony, ale lidi mají respektovat její protiprávní vyhlášky!

Další jednání mimoparlamentní opozice v PS PČR, 16. 7. 2021

Na další schůzce s předsedou poslaneckého klubu ANO Ing. Jaroslavem Faltýnkem bylo dohodnuto, že zástupci mimoparlamentní opozice a odpůrci očkování vystoupí na jednání poslaneckého klubu ANO, kde budou informovat poslance, kteří rozhodují o našich životech na základě falešných informací.

Přečtěte si více o oDalší jednání mimoparlamentní opozice v PS PČR, 16. 7. 2021

Dopis poslancům – reakce na projednávání zákonů v legislativní nouzi

Milí přátelé a sympatizanti ANS, zasílejte podobné dopisy všem poslancům. Je to velmi nutné. Jejich emailové adresy jsou ZDE. Reagujeme na situaci v Parlamentu ČR, kde byl prodloužen stav legislativní nouze do 16.7.2021. Ptáme se, proč. Ptejte se také, každý podle sebe, nebo možno použít text dopisu. Podepište svým jménem a zašlete svou reakci poslancům. Adresy jsou v příloze. […]

Testování zaměstnanců v kontextu s omezením pohybu je nelogické

Zamýšlím se nad novými totalitářskými nařízeními Babišovy vlády, které vymyslela na občany našeho státu, kterému již soukromě říkám Babišov. Název Hamty Hamty Hamáčkov by taky nebyl špatný. Přečtěte si více o oTestování zaměstnanců v kontextu s omezením pohybu je nelogické

ANS vyzývá právníky, aby nedopustili protiprávní jednání vlády ČR

ANS VYZÝVÁ VŠECHNY PRÁVNÍKY A ADVOKÁTY, KTERÝM NENÍ LHOSTEJNÉ ZDRAVÍ NAŠICH SPOLUOBČANŮ A DĚTÍ, ABY VYUŽILI ZKUŠENOSTI PORTUGALSKÉHO SOUDU NA PODÁNÍ ŽALOB PROTI PROTIPRÁVNÍMU JEDNÁNÍ NAŠÍ VLÁDY A JEJICH PODŘÍZENÝCH INSTITUCÍ.
Přečtěte si více o oANS vyzývá právníky, aby nedopustili protiprávní jednání vlády ČR