Jestli fakta odporují teorii, je potřeba změnit teorii a ne fakta

Již řadu let studuji Koncepci společné bezpečnosti a připadá mi to, že jsem stále na začátku a nebere to konce. Možná už můj stárnoucí mozek nepracuje tak jako za mlada, možná to je tak obsáhlé téma, že je to studium na celý život. Přečtěte si více o oJestli fakta odporují teorii, je potřeba změnit teorii a ne fakta

Jak se zorientovat v Koncepci společné bezpečnosti.

KSB vznikla na přelomu 80. a 90. let 20. století na fakultě aplikované matematiky Leningradské státní univerzity. Kolektiv profesorů a několika kapitánů námořních ponorek pod vedením prof. Vladimíra  Zubova napsal práci, která se jmenovala Dehermetizace. Práce byla určena pro tehdejší stranické a vládní činitele, kterým měla otevřít oči před blížícím se kolapsem SSSR. Bylo ale už pozdě. Přečtěte si více o oJak se zorientovat v Koncepci společné bezpečnosti.

VZKAZ

PŘEDEVŠÍM VŠEM PŘEDÁKŮM A VŮDCŮM OPOZIČNÍCH STRAN A HNUTÍ (VY SOUČASNÍ VLÁDNÍ ZAPRODANCI URČITĚ TOTO NEČTĚTE, STEJNĚ BYSTE NECHÁPALI), a také všem běžným lidem, kteří chtějí vědět, co se to u nás a ve světě děje, jaké to vlastně procesy probíhají a kdo je ze zákulisí řídí.

Přečtěte si více o oVZKAZ

Jestli se nenaučíš řídit sám, budou tebou řídit druzí.

Naprostá většina lidí nemá ponětí o tom co se děje, a nemá ani ponětí, že nemá ponětí. Řítíme se do tak obrovského průšvihu, že si to  většina lidí neumí ani představit. Aby se v tom člověk vyznal a v nadcházejícím čase mohl ochránit především zájmy své a své rodiny, ale tím i zájmy komunity ve které žije a zájmy svého národa, musí vědět, jak jsou řízeny Složité sociální systémy!

Přečtěte si více o oJestli se nenaučíš řídit sám, budou tebou řídit druzí.