Ta skutečně nepohodlná pravda

Nezáleží na tom, zda si myslíte, že hrozba přetopení planety je chýra, jako byla předtím hrozba přechlazení. To nechme stranou. Sledujme stopu peněz.

V roce 1973 Saúdská Arábie vyvolala olejovou krizi, která ochromila hospodářství západních kapitalistických států, protože ceny černého zlata se zvýšily o 400 procent. Mezinárodní bankéři si uvědomili, že zaspali na hlídce. Dovolili, aby někdo jiný vládl světu, a navíc mu umožnili, což je nejvíc štvalo, vydělávat astronomické částky, které si nezaslouží. Taková hanebnost se obvykle napravovala válkou, ale v daném případě toto řešení nepřicházelo v úvahu. I přemýšleli, jak těm petro-šejkům podříznout větev, na níž sedí, kuli pikle, přemýšleli tak dlouho, až na to přišli.

Genialita spočívá v jednoduchosti. Nápad nahradit fosilní energii elektrickou je jednoduchý, řeklo by se až překvapivě prostý. Měli ho už jiní, ale teprve americký superbankéř David Rockefeller z něj udělal nástroj. Pod jeho vedením vznikl návrh na radikální přestavbu světové ekonomiky výměnou špinavých energetických zdrojů za čisté. Na to bude zapotřebí spousta peněz, fůra za fůrou, rádi je půjčí, peníze jsou hnůj, musí se rozhodit doširoka, a kdo dobře hnojí, také dobře sklízí. S pomocí americké diplomacie se návrh bankéřů, který v podstatě není ničím jiným nežli plánem na přerozdělení bohatství a moci, dostal do OSN. Tamní odborníci jej zamlžili byrokratickým žargonem, aby skryli jeho skutečný záměr. Načež jej umně zabudovali do programu s názvem Agenda 21 a předložili členským státům Spojených národů k odkývání.

 

Celý článek stojí za přečtení… Naleznete ho na serveru NEVIDITELNÝ PES – odkaz ZDE

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.