Svobodný vysílač CS – 9. 12. 2021

Komentáře ANS k aktuálnímu dění

BUDE VÁLKA? SITUACE V RUSKU. COVID KONČÍ!!!!

 

Téma:

Všechna světová média, kromě těch našich, citují dnes Billa Gatese, který nepřímo smutně přiznal, že globální elitě se nedaří implementovat nový totalitární řád.
Bill Gates je překvapen z toho, že neodhadl schopnost a sílu lidí po celém světě, postavit se proti pokusům elity o demontáž demokratického zřízení a nastolení totalitní diktatury.
K tématu doslova řekl, že: „Podcenil jsem, jak obtížné bude přesvědčit lidi, aby si nechali píchnout vakcínu a aby stále nosili masky.“
Inu, lepší zprávu Gates dnes vypustit ani nemohl. Protože toto implicitně vysvětluje i to, proč zároveň dnes řekl, že je přesvědčen, že hlavní síla covidu odezní v roce 2022 postupně do ztracena.
Gatesovu smutnému konstatování se divit není třeba. Protože čím větší masy po celém světě brání své děti před covid opatřeními či odporují povinnému očkování nebo internování neočkovaných do táborů, tím rychleji globální elita projekt pandemie covidu ukončí jako nerealistický.
Uvědomuje si totiž, že s tímto projektem jim zavedení fašismu zjevně neprojde. Jenže na totalitární covid praktiky elity doplatily životem i zdravím miliony lidí po celém světě.
Je proto jen otázkou času, kdy se historie podívá na skutky zodpovědných a odmění každého podle zásluh. A to fašistických pohlavárů a stejně tak i jejich poskoků.
A čím vyšší vliv fašistický pohlavár nebo jeho poskok dosáhl v hierarchii či žebříčku (jako např. žebříček Forbes), tím vyšší trest mu historie zvykla vyměřit.
 

Hosté:

  • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
  • Mgr. Marek Adam, 1. místopředseda ANS
  • Boletus, analytik Koncepce sociální bezpečnosti
 
 

 

 

Záznam pořadu na stránkách Svobodného vysílače CS ZDE.

 

 
 

 


 

Autor příspěvku: ANS