Svobodný vysílač CS – 25. 3. 2021

Komentáře ANS k aktuálnímu dění

 
Téma:

  • ▪ Proticovidový odpor veřejnosti
  • ▪ Mezinárodní situace a jak se to týká ČR?
  • ▪ O co jde medicínské diktatuře?

 
Hosté:

  • PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS
  • JUDr. Karel Hais, první místopředseda ANS
  • Michaela Bohatá, předsedkyně krajského klubu ANS, Zlínský kraj

 
 

 

https://www.youtube.com/watch?v=IVNunbD4RGU

 

Audiozáznam pořadu v archivu Svobodného vysílače CS

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
8 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Milan
Milan
28. 3. 2021 20:31

Jste super, že dáváte rady co a jak….

Milan
Milan
28. 3. 2021 20:29

Moc se mi líbíte, fandím Vám. Jsem také uživatelem a příznivcem e-koruny, hnutí, které může vytvořit lepší společnost. Možná Vás budu volit místo SPD, které se mi také líbí. Škoda, že nemůžete táhnou za společný provaz spolu.

Zdeněk Popelka
Zdeněk Popelka
26. 3. 2021 17:33

Dobrý den,
poslouchám Svobodný vysílač CS z 26.3.2021.
Již před lety jsem mailem oslovil ANS p.Vítovou proč se ANS nespojí s dalšími subjekty,mezitím jsem při dvou parlamentních volbách dal hlas ANS,leč marně nedostali se do sněmovny,myslím ,že nedosáhli ani na státní příspěvek pokud to je tak jak si myslím,že je vyplácen až od 3%.
Žel Bohu myslím ,k mé i vaší škodě se nedostanete do parlamentu ani letos ,pokud ! nezměníte své postoje a názory ,které plynou z této relace …a můžete dělat politiku celý život jak uvádí místopředseda ANS.
Prosím Vás,ANS spojte se s národosvornými subjekty a časem se uvidí co dál… situace je natolik kritická ,že není doba lpět na něčem menším než jsou stěžejní body pro republiku.
S úctou posluchač

Zdeněk Popelka
Zdeněk Popelka
Odpovědět  ans
26. 3. 2021 20:29

Domnívám se ,že národosvorný subjekt je i KSČM ,dnes jsem poslouchal PhDr Skálu na YU …Rozhovory S,mluvil moc dobře,k věci,tak jak to je …do voleb moc času nezbývá.

To Vaše : V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ!!!…je až k nevíře..)))

Tonik Habarta
Tonik Habarta
Odpovědět  ans
27. 3. 2021 3:37

Vážení, sebelepší myšlenka ve prospěch národa

Tonik Habarta
Tonik Habarta
Odpovědět  ans
27. 3. 2021 3:50

Vážení, sebelepší myšlenka ve prospěch národa bez prosazení v parlamentu, je tlachání do luftu. Ani dvacet poslanců SPD neudělalo za dvě volební období proti unionismu a v současné době fašismu naší vlády nic podstatného. Pokud nebude mít sněmovna 101 provlasteneckých hlasů, zřejmě bude náš národ do budoucna vyměněn za muslimský chalifát. Druhá možná varianta je krvavá revoluce. Ale to asi od doby husitské nepřipadá v úvahu. V tomto směru je Český národ připo…ný.
Chci tím říct, že pokud se budete hrát na pískovišti s dvěma kubíkama písku, zůstanete jako malá skupina, sice se správným programem a myšlenkama, ale neschopna cokoliv praktického prosadit ve zlapšení života tohoto národa. Jak uvedl pan Popelka, do voleb je pouze jen 5 měsíců a pokud se do parlamentu nedostane výrazně množství vlasteneckých poslanců, nastane pro Český národ opět doba temna. Vy chcete svoji dosavadní práci hodit do koše??? Spojování subjektů vyžaduje dlouhá jednání a především lidské kompromisy. Věnujte prosím maximum času na stmelení vlastenecké scény, třeba i na úkor různých besed pro nás občany. Až vyhrajeme volby, bude dostatek času, aby jste dál vzdělávali politicky náš národ… Jinak vám za vaši práci moc děkuji…

Naposledy upraveno 2 let před uživatelem Tonik Habarta