Světový virolog tvrdí, že koronavirus je „největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“

Praktický lékař, personální patolog, asistent na lékařské fakultě, předseda laboratorních lékařů, a generální ředitel biotechnologické společnosti, která vyrábí testy COVID, Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v USA na veřejném slyšení, že současná krize s koronavirem je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.

Hodkinsonovy komentáře byly učiněny během diskuse Výboru pro komunitu a veřejné služby. Hovořil i jako generální ředitel biotechnologické společnosti, která vyrábí testy COVID.
„Existuje naprosto nepodložená veřejná hysterie vyvolaná médii a politiky, je to pobuřující, jedná se o největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti,“ řekl Hodkinson.
Dále řekl, že sociální distancování je naprosto zbytečné a vyzval k okamžitému opětovnému otevření společnosti, aby se zabránilo ohromujícím škodám.

„Papírové a látkové masky jsou k ničemu a jsou směšné. Neexistuje žádný důkazní základ pro jejich účinnost. Vidět ty nešťastné, nevzdělané lidi – neříkám to v pejorativním smyslu – vidět tyto lidi chodit jako lumíky, kteří poslouchají jako hodinky bez jakékoli znalostní základny, je strašné. Kromě ochrany starších zranitelnějších osob nelze nic udělat pro zastavení šíření viru.“

Lékař také kritizoval nespolehlivost testů PCR a poznamenal, že všechny testy by se měly zastavit, protože falešná čísla „vyvolávají veřejnou hysterii“.

Hodkinson uvedl, že riziko úmrtí pro lidi ve věku do 65 let bylo „jedno ze tří set tisíc“, a že je prostě „pobuřující“ uzavřít společnost kvůli obyčejné chřipce. „Jsem naprosto pobouřen, že to dosáhlo této úrovně, zítra by se to mělo zastavit,“ uzavřel doktor Hodkinson.

 

Dr. Roger Hodkinson získal lékařské vzdělání a mnoho titulů na univerzitě ve Velké Británii v Cambridge (MA, MB, B. Chir.), kde působil jako vědecký pracovník na Corpus Christi College. Po pobytu na univerzitě v Britské Kolumbii se stal certifikovaným všeobecným patologem na Royal College (FRCPC) a také členem College of American Pathologists (FCAP).

 

Zdroj:
https://summit.news/2020/11/18/top-pathologist-claims-coronavirus-is-the-greatest-hoax-ever-perpetrated-on-an-unsuspecting-public/?fbclid=IwAR1pBw4NOq43kTKQ1Ceth6F1mQgMuBE5b7cuF1HOT_wQsZRiFjb76pTkFLg


Štítky:

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
4.3 26 hlasů
Ohodnoťte článek
8 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
mira
mira
23. 11. 2020 13:37

Prosím Vás, vždyť ten pan doktor nikdy virolog nebyl, a už vůbec né špičkový světový virolog“ jak je v článku uvedeno. Pan doktor byl: Praktický lékař, personální patolog,asistent na lékařské fakultě, předseda laboratorních lékařů, a generální ředitel.

https://westernmedical.ca/employees/roger-g-hodkinson/

Tož to jen tak na okraj…..

Soňa Kadlecová
Soňa Kadlecová
22. 11. 2020 3:50

Naši předci říkali, že kam nemůže slunce, tam chodí doktor. A měli pravdu. Vezměte si ty lidi, kteří se tak bojí, že nechodí ani ven, jen pracují ve městech a pak v rámci všeobecného dobra jsou doma aby nikoho nenakazili. Zdraví lidé, bez příznaků a s nimi celé rodiny. Proč doma nejsou jen ti, kdo jsou opravdu nemocní a mají zvýšenou teplotu? Proč není nikde statistika bezpříznakových s následnými rozvinutím toho strašlivého viru a těch, u kterých se nestalo po karanténě nic? Protože o to tady nejde… The show must go on.
On je to totiž také hromadný rituál. V každé magické tradici se rouška/maska bere jako věc, která nás napojí na to, co reprezentuje její symbolická rovina a také jako prostředek, který umožní, abychom mohli odložit svou identitu pro právě prováděný rituál. V tomto případě jde o rituál strachu. A když se bojíme, jsme ovladatelní a zranitelní. A když se to dělá masově, účinek se násobí.

Yasmin
Yasmin
21. 11. 2020 8:52

Plně souhlasím s tvrzením, že veškerá komedie, která se tu v poslední době hraje je zbytečná. Nechápu lidi, kteří tomu věří a dodržují příkazy shora. Jsou to bezmozci.

Oskar
Oskar
Odpovědět  Yasmin
21. 11. 2020 10:40

Bezmozci?jsou ti kteří věří takovým blábolům neověřeným,a pochybným servrům!!!

Ivan
Ivan
Odpovědět  Oskar
21. 11. 2020 14:53

Bezmozci jsou především ti kteří bez ověření blábolů produkovaných oficiálními servery nadávají jiným do bezmozků. Víra v oficiální bláboly je také víra. Nicméně v tomto případě sektářská protože nepřipouští úvahy o alternativách
a „upaluje“ odlišné názory nadávkami, nálepkováním a výsměchem bez
racionální argumentace.

Anna
Anna
Odpovědět  Yasmin
21. 11. 2020 11:12

Od kdy roušky nechrání před viry???
Pan doktor je trochu mimo.
Protože kdyby tomu tak bylo,tak by je nikdo ve zdravotnictví nepoužíval.Ani na operačních sálech atd.
Člověk nesmí věřit všemu co někdo vyplodí.

Ivan
Ivan
Odpovědět  Anna
21. 11. 2020 14:38

To Vy jste mimo.

  1. Operační roušky jsou certifikovány pro jejich účel a pan doktor mluvil o obyčejných papírových rouškách a hadrových rouškách které s operačními rouškami nemají nic společného. Kromě toho na příbalu operační roušky stojí psáno, že nechrání před viry.
  2. Operační roušky chrání pouze před bakteriální infekcí, která je při operacích problém a nikoliv viry.
  3. Respirační viry kromě toho vnikají do organismu jinou cestou než otevřenými ranami při operaci.

Vaše „znalostní základna“ je ještě menší než pan doktor předpokládá.
A Vy byste měla raději plodit děti než taková „moudra“, možná by se Vám to dařilo lépe – zejména poté co byste je dala k vychování někomu vzdělanějšímu abyste nemohla na jejich psychice napáchat tolik škod.

Soňa Kadlecová
Soňa Kadlecová
Odpovědět  Anna
22. 11. 2020 3:43

Nemůžeme dýchat, protože to, co příroda chtěla, abychom vydechli a tělo se toho zbavilo a opustilo jej, nadechujeme znovu a znovu. Stát nám nevymění roušku každé dvě hodiny, k čemuž jsou roušky pro jednorázové operace původně určeny. Ne, dýcháme v nich a s tím nadechujeme znovu to špatné, co mělo být určeno k tomu, aby šlo pryč. Ničíme si imunitu, a to pak může vést k tomu že budeme náchylnější k onemocnění, před kterým se jakože chráníme. Nehledě k tomu, že jak se říká ve starém českém přísloví: Odříkaného chleba největší krajíc. A já k tomu dodám: Chovejme se jako bychom byli nemocní… a budeme. Copak jsme zapomněli jak s intenzivním pohybem a nadechováním čerstvého vzduchu, přichází kolikrát i radost a štěstí, jen tak bez zjevné příčiny?