Světová banka řešila covid-19 ještě před WHO

Přeformátování světa na pochodu. O zdraví nejde.

VALENTIN KATASONOV

ANS informovala již na jaře roku 2020 o následujících faktech. Dali jsme veřejně k dispozici informace přímo ze zdrojů – například přímé odkazy na stránky Světové banky a Světového ekonomického fóra. Tyto informace jsme poskytli i generálnímu řediteli ČRo, České televizi a Radě pro rozhlasové a televizní vysílání, ovšem jako bychom házeli hrách na zeď! Naše média a odpovědní lidé nechtějí nic vidět ani slyšet!!! A tím jsou vinni a za to budou souzeni – když ne soudem světským tak soudem osudu – a ten je daleko krutější!

O „pandemii Covid 19“ nerozhodlo WHO. Již 3. března 2020 – doslova pár dnů po zjevení covidu – Světová banka (vzdálená lékařské tématice) již operovala s termíny „pandemie covid-19“ a „globální pandemie“. A teď pozor! Slovo „pandemie“ vyslovila WHO až 11. března, tedy o osm dní později. Světová banka předběhla WHO… WHO, Světová banka, MMF a další mezinárodní organizace připravily samozřejmě představení s covid-19 předem a koordinovaně, ale něco se pokazilo a Světová banka skočila na scénu dříve, než se dramaturgové dohodli.

Dnes je velmi aktuální otázka: Kdy skončí pandemie? Politici, státníci a odborníci podávají své vlastní přemoudřelé verze odpovědí. A i zatvrzelí pesimisté slibují, že skončí maximálně v roce 2022. Mýlí se! SB počítá s něčím docela jiným.

Na první straně níže uvedeného dokumentu Světové banky je černé na bílém: Datum ukončení první fáze programu je březen 2025. Tatáž zpráva na str. 13 uvádí, že po vyčerpání 160 miliard dolarů do poloviny roku 2021 přidělí Světová banka v následujících dvou letech (do poloviny roku 2023) na boj proti covid-19 dalších 180-200 miliard dolarů. 

Zpráva SB ale popisuje pouze první fázi celého projektu, která potrvá do jara 2025. Je třeba vzít v úvahu, že potom nastane druhá fáze. Pro Světovou banku se covid-19 stává „věčným“ problémem. Lidé se „pandemie“ koronaviru jen tak nezbaví – z důvodů, které nemají nic společného s medicínou, epidemiologií ani virologií.

 

Více zde:

https://www.protiproud.cz/…htm

 

Zdroj zde:

https://katehon.com/…iey

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS