Stránky ANS jsou opět aktivní

Vážení přátelé, příznivci, návštěvníci stránek Aliance národních sil,

od začátku speciální operace Ruské federace na Ukrajině z konce února 2022 čelí naše stránky neustálým útokům hackerů, kteří jsou placeni, aby pomáhali vytvářet silné protiruské nálady v naší společnosti. Pomáhají tím západní propagandě k získání podpory veřejnosti pro konflikt s Ruskem a zavlečením naší země do bratrovražedné války. Na západě si přejí, abychom na válečném poli umírali pro jejich dobyvačné zájmy my a ne oni.

Aliance národních sil po celou dobu o tom informuje a jako jediný politický subjekt v České republice od začátku speciální akce stojí na straně Ruska a jeho úsilí o ukončení neonacistického systému, který byl na Ukrajině západem dosazen při tzv. Majdanu v roce 2014. Systémem, který vyznává nacistickou ideologii, hlásí se k odkazu Stepana Bandery a neštítí se provádět genocidu vlastního obyvatelstva, které s tímto strašným systémem nesouhlasí.

Naše stránky jsou od té doby neustále paralyzovány hackerskými útoky a ze začátku nebylo možné ani na stránkách listovat v článcích. Tyto útoky bohužel ochromily i administraci, a tak nebylo možné nové příspěvky vůbec vkládat. Abychom Vám i nadále mohli přinášet informace ze společenského dění, založili jsme další stránky – na adrese aliancenarodnichsil.org.

Již se nám podařilo většinu škod napravit a naše hlavní stránka je opět v provozu a začneme zde opět publikovat nové příspěvky. Některé příspěvky vložíme i zpětně, ale většinu článků z období výpadku naleznete na stránkách aliancenarodnichsil.org. Tato stránka bude sloužit jako záložní, kdyby došlo k opětovnému navýšení hackerských útoků.

Z důvodu hackerských útoků jsme také podali trestní oznámení na Policii ČR, ale bohužel do dnešního dne nemáme od policie žádné stanovisko.

Našimi dalšími hlavními informačními kanály jsou také FacebookTelegram.

 

Děkujeme za Vaši přízeň

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS