SPOLEČNÉ STANOVISKO NÁRODNÍ DEMOKRACIE A ALIANCE NÁRODNÍCH SIL KE KONFLIKTU NA UKRAJINĚ, 24. ÚNORA 2022

Kroky Ruska, zahájené 22. února 2022 uznáním Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky a následné bojové akce na vybrané vojenské objekty Ukrajiny, jsou opožděným důsledkem nedodržení slibů Západu při rozpuštění Varšavské smlouvy. Rusku bylo „podáním ruky“ západních představitelů slíbeno, že se NATO nebude rozšiřovat dále na východ. Tento slib však NATO nesplnilo a od roku 1990 proběhlo již pět vln rozšiřování směrem k Rusku, a to v případě Pobaltských republik přímo na ruské hranice. Ruská bezpečnost je tímto postupem Západu vážně ohrožena.

Dalšího nasunování zbraní a vojsk hodlalo NATO vedené USA dosáhnout skrze loutkovou vládu na Ukrajině. Chtělo poštvat dva bratrské národy, Rusy a Ukrajince, proti sobě a toho využít pro následný vstup Ukrajiny do NATO. Toho mělo být dosaženo ozbrojenými provokacemi ukrajinských bojůvek vedených americkými poradci vůči odtrženým republikám na Donbasu s převahou ruského obyvatelstva. Následně se očekával krvavý konflikt a diskreditace Ruska zejména u evropského obyvatelstva. Zároveň se USA a jeho nohsledi v EU snažili a snaží o zpřetrhání ekonomické spolupráce Ruska s Evropou (Nord Stream 2 apod.) a uvalení sankcí na Rusko, a to i za cenu zničení evropských ekonomik. To pocítí zejména země, jako je Česká republika.

Tato taktika vychází USA zatím jen částečně. Rusko se totiž odhodlalo k preventivním krokům a mírovou cestou zajistilo uznání a bezpečnost obyvatelům, kteří v Donbasu drží své pozice v Doněcké a Luhanské lidové republice. Dne 24. února 2022 zahájilo Rusko akce proti vojenským cílům na území celé Ukrajiny. To bude mít pro Ukrajinu, jenž dopustila v roce 2014 puč proti legitimní vládě presidenta Viktora Janukovyče, ty důsledky, že představitelé zločineckých protilidových vlád od roku 2014 budou odstraněni a Ukrajina se vrátí na cestu mírové spolupráce s Ruskem. Rusko tím ukončí plundrování bohatství Ukrajiny západními exponenty a ukrajinskými oligarchy.

Utrpení Ukrajiny, jež by za normálních okolností byla bohatou prosperující zemí, pramení z toho, že si ukrajinský lid nevládne sám, ale že mu vládnou skupiny, jejichž loajalita k slovanskému obyvatelstvu je pouze předstíraná. Tito vládní exponenti by se neostýchali vrhnout obyvatele Ukrajiny do války s Ruskem a nechat je vykrvácet za zájmy USA a mezinárodních oligarchů.

Dění na Ukrajině by se mělo stát mementem i pro nás, obyvatele ČR. Vláda České republiky (ta současná, i ty předchozí) to má se vztahem k českému obyvatelstvu podobně, jako ta ukrajinská vláda. Mají uši nastražené do Washingtonu, Bruselu a do Izraele. Papouškují vše, co jim odtud přijde a vydávají to jako to nejlepší pro naše občany. Ochotně přispívali již několik let k vyhrocení našeho vztahu s Ruskem a způsobili tím to, že nás tato vojenská velmoc zařadila na seznam nepřátelských zemí! A to se nemá ani cenu vyjadřovat k ekonomické spolupráci, kterou naše vlády na pokyn Západu znemožnily.

I Češi se musejí zbavit svých protilidových vlád a obnovit svoji národní suverenitu na celém našem území Čech, Moravy a Slezska. Je třeba vystoupit ze zločinecké organizace NATO a z Evropské unie, která nás okrádá o naše zdroje a nutí nás žít podle pravidel, jež se vždy označovala jako deviantní.

 

Předsednictvo Národní demokracie

Předsednictvo Aliance národních sil

 

 

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

3.8 19 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Novotný
Novotný
26. 2. 2022 20:59

Každý stát má právo na sebeurčení i Ukrajina. Z Putina se stal válečný zločinec a bude se zodpovídat ze smrti ukrajinských, ruských vojáků., civilistů, dětí . Ze škod, co napáchá touto agresivní válkou. V Rusku rozhoduje sám. Stal se diktátorem a je schopný rozpoutat 3. světovou válku na kterou doplatíme všicni i vy , kteří ho podporujete. Proti ruskému lidu nikdo nic nemá., jsou obětí režimu.

ANS
ANS
Odpovědět  Novotný
1. 3. 2022 20:39

Proboha, že se nestydíte psát takové nesmírné kraviny! Jste normální blbec!

CZK
CZK
Odpovědět  Novotný
3. 3. 2022 20:44

Jak píšete, že každý stát má právo na sebeurčení – tak je škoda, že se tím ti ukr. politici neřídili a neplnili Minské dohody a nepřiřkli DR a LR nějakou formu zvláštního statusu. Tam přece nešlo o úplné odtržení od UA. A když položím otázku proč se DR a LR chtěly osamostatnit, dokážete na to najít odpověď? Myslím si, že tam je zakopáno „jádro pudla“. Kdyby se nedostali k moci pomajdanoví politici a zůstalo vše u řádných voleb a jejich výsledků, nemuseli dnes umírat žádní lidé. A u nás se nemusely dělat sbírky pro UA a za vybrané peníze se pak nenakupovala munice a zbraně na „výrobu“ ještě více mrtvých. A tady se tomu říká humanitární pomoc!

Kral
Kral
26. 2. 2022 18:26

Ruské MZV: Místo provolávání výzev hnát Rusko k odpovědnosti za operaci na Ukrajině s cílem její demilitarizace, by se měly členské země NATO zodpovídat za své vlastní trestne činy.

Kral
Kral
26. 2. 2022 16:01

valecny zlociny provadi banderovsky kyjev.

ripp73
ripp73
26. 2. 2022 8:56

Rozhodně souhlasím, s tím že zmiňované smlouvy a dohody uzavřené mezi RF a členskými státy NATO byli Amerikou úplně ignorovány. Jinou cestou než znovu obsazením nastupnickych států se Rusové naplnění těchto dohod bohužel nedočkají.. A to se ve škole neučí… Debilizace našich dětí totiž nemá v poslední době obdoby..