Skutečné počty demonstrantů

Z emailové schránky ANS…

Vážené předsednictvo ANS,
když Vás déle sleduji, tak zjišťuji stále více, že Vy skutečně byste měli převzít vedení této země. Jste úžasní lidé. Bohužel, zná Vás asi jen málo lidí, SPD zná mnohem víc. A i to je zatím málo.
Tak snad se to zlepší.

Věc proč píši je, že Vám chci předat moje odhady počtů demonstrantů. Nejen odhady ale i přesné výpočty. Liší se od udávaných médii (4x) i policejních (2x).
Poslední demonstrace proti premiéru Babišovi jsem nevěřil a také odhadl. Tam 100, či dokonce 120 tisíc lidí, jak psala prodejná média, opravdu nebylo.

Jsem pouze architekt, ale napadlo mne sednout a spočítat ty demonstranty. A fotografie Vám zasílám. Je dobré vědet. Ano patrně chyba tam může být, ale odhaduji ji tak do 5, maximálně 10%.

Poznámka:
Všiml jsem si, že nelze nalézt na internetu prakticky nikdy nikde žádné kvalitní fotografie v lepším rozlišení. (aby se to dalo dobře sečíst, či odhadnout). U dvou demonstrací se mi to povedlo u té na Václaváku z června tohoto roku s údajným 100 tisíci ani jedna fotografie na celém internetu není, nebo jsem ji nenalezl. (Největší rozlišení mělo video, cca 600-720 pixelů. Fotky jen 500 pixelů.) To je strašně málo, tak jsem provedl odhad dle rozměrů ploch a lidí a vycházel z dostupných fotografií.

Přikládám v příloze ony fotografie a počty.

S pozdravem a přáním ať máte dost sil a zdraví a s díky za to co vše pro národ děláte.

 

M.F.

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil