Sklízíme plody zrady! Provolání k občanům ČR!

Polská armáda stojí na hranicích České republiky a pozorovatelské stanoviště si na Osoblažsku zřídila přímo na našem území. Maďarský president Orbán veřejně v rámci svého státnického projevu žádá pro Maďary historické území. Kdo se ještě přihlásí? Co dělá naše vláda, parlament a president? Naplňují snad nějaký předem domluvený plán, který jim byl kdesi kýmsi vnucen?

 

Občané naší vlasti!
Musíme trvat na vlastím historickém území a žádat, aby nám mezinárodní společenství zaručilo suverénní stát na národním principu. Pokud to neuděláme, tak si nás všichni kolem rozeberou kousek po kousku!

Každý vlastenec musí národní uvědomění rozšířit do co největšího informačního pole. Je nezbytné vytvořit z našeho středu odpovědnou politickou representaci. Pišme našim současným představitelům, že s jejich vládou nesouhlasíme a jimi prosazovanou politiku nechceme. Ať okamžitě přestanou působit proti českým zájmům. Pokud jsou vydíráni, tak ať odstoupí ze svých funkcí a nechají nás to udělat za ně.

Nebojme se vzít se za svůj domov, za historické země „Koruny české“. To je v současné době nejdůležitější věc, o kterou se musíme postarat my sami. Nikdo jiný to za nás neudělá!

Podpořte Alianci národních sil v tomto úsilí a budete – budeme mít svou vlast.

„Cizí nechceme a vlastní nedáme!“

 

 

Výzva vládě ČR k OKAMŽITÉ! ochraně česko – polských hranic

 

Žádáme českou vládu o okamžitou ochranu hranic České republiky. Polská armáda překročila ve Slezsku hraniční řeku a již od 28. května okupuje několik stovek metrů čtverečních českého území. Místní občané na toto území nesmí vstoupit ani tam nesmí fotit. Část českého území je náhle pod kontrolou polské armády, která si tam vytvořila svůj vlastní checkpoint! Polští vojáci se samopaly rozhodují o tom, kdo může vstoupit na toto české území!

Kde je česká armáda? V Mali?
Kde je důrazné upozornění, protest nebo výstraha polské vládě?

V podstatě se jedná o okupaci, ale česká vláda, český parlament a český prezident mlčí!
Žádáme o okamžitou nápravu a veřejné vyjasnění této situace!

 

Za Alianci národních sil

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně
JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda

V Praze dne 9. 6. 2020

 

 

ZDROJE:

  • Polská armáda zakázala přístup k české kapličce – odkaz ZDE
  • Národ nemá hranice. Kráti sa čas tých, ktorí to nepochopili, vyhlásil Orbán o Trianone. Očakáva finálnu bitku – odkaz ZDE

 


 

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Michal
22. 6. 2020 16:21

Ano plody zrady.