Šílenství vládní vakcinační agendy

Alex Jones – INFOWARS – 12 otázek

 

Před zvážením očkování je zde 12 důležitých otázek a odpovědí:

„Pokud se nechám očkovat, mohu přestat nosit masku (masky)?“

Vláda: „NE.“

„Pokud se nechám očkovat, znovu se otevřou restaurace, bary, školy, fitness kluby, kadeřnictví atd. A budou se lidé moci vrátit do práce jako obvykle?

Vláda: „NE.“

„Pokud se nechám očkovat, budu odolný vůči Covidu?“

Vláda: „Možná. Nevíme přesně, ale pravděpodobně ne.“

„Pokud se nechám očkovat, nebudu alespoň nakažlivý vůči ostatním – ne?“

Vláda: „NE, vakcína nezastaví přenos.“

„Pokud se nechám očkovat, jak dlouho vakcína vydrží?“

Vláda: „Nikdo neví. Všechny „vakcíny“ Covid jsou stále v experimentální fázi.“

„Pokud se nechám očkovat, mohu zastavit sociální distancování?“

Vláda: „NE.“

„Pokud budou všichni moji rodiče, prarodiče a já očkováni, můžeme se znovu obejmout?“

Vláda: „NE.“

„Jaká je výhoda očkování?“

Vláda: „Doufám, že vás virus nezabije.“

„Jste si jisti, že mě vakcína nezraní nebo nezabije?“

Vláda: „NE.“

„Pokud mě statisticky virus nezabije (míra přežití 99,7%), proč bych se měl nechat očkovat?“

Vláda: „Chránit ostatní.“

„Takže pokud se nechám očkovat, mohu chránit 100% lidí, se kterými přicházím do styku?“

Vláda: „NE.“

„Pokud pociťuji závažnou nežádoucí reakci, budu mít dlouhodobé účinky (stále neznámé) nebo zemřu na vakcínu (nebo moje rodina) odškodněno výrobcem vakcíny nebo vládou?“

Vláda: „NE – vláda a výrobci vakcín mají 100% nulovou odpovědnost za tento experimentální lék.“

 

Abych to shrnul, „vakcína“ Covid19…

Neposkytuje imunitu

Nevylučuje virus

Nebrání smrti

Nezaručuje, že to nedostanete

Nezastaví vás v předávání ostatním

Nevylučuje potřebu cestovních zákazů

Nevylučuje potřebu uzavírání firem

Nevylučuje potřebu uzamčení !!!

 
 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jan Peťko
27. 3. 2021 23:25

Jediná naděje pro osvobození všech občanů od tohoto šílenství je informovat velitele národní domobrany, vyzbrojit obyvatelé , kteří jsou schopni fyzicky a jsou ochotni se postavit tomuto totalitnímu řízení , postavit se proti vládnoucí elitě, jejich represivním složkám policie a armády , znemožnit jim jejich výkonnou moc , zatknout všechny členy vlády a jejich přívržence včetně prezidenta , zbavit je všech pravomocí, postavit je před národní občanský soud a soudit je za velezradu proti českému národu , za připravovanou genocídu proti všem obyvatelům a dát jim nejvyšší tresty ,dále pozatýkat všechny lékaře ,kteří se podíleli na tomto svinstvu , dále rozpustit všechny politické strany a pozatýkat jejich zvolené poslance v parlamentu a v senátu , jelikož se podíleli na tom covid svinstvu a souhlasili s těmi restrikcemi proti občanům , dále zkonfiskovat všem politikům majetky , kteří se vědomě obohatili při covid pandemii na úkor občanů a byli nuceni zaplatit ze svého všechny škody všem majitelům firem , podnikatelům a živnostníkům , kterým díky jejich nařízením zakázali provozovat svoje podnikatelské činnosti a tím je postavili do role člověka závislého na jejich milodarech ,
u všech lékařů, kteří zpronevěřili Hypokratově přísaze a vědomě sloužili covid režimu bylo do konce jejich života vykonávat lékařskou praxi , to samé u policistů státních i městských i u armády , aby na vlastní kůži pocítili , jaké to je , když se postavili proti vlastnímu národu , dále zákaz činnosti u všech ředitelů škol , kteří nařizovali dětem , aby nosili povinně roušky a Respiratory i když věděli , že to škodí zdraví ,dále povinnost zaměstnavatelů odškodnit ty zaměstnance , kterým povinně proti jejich souhlasu nařizovali testování a vakcinaci a nošení respirátorů , když věděli , že to není dobré pro jejich zdraví a škodí jim to , dále všechny pracovníky maistrenových médií, kteří po celou dobu od začátku tohoto covid šílenství vědomě a cíleně šířili nepravdivé vymyšlené informace o covid pandemii a těmito informacemi vyvolávali strach u občanů skrze tyto média a informační zdroje a to se týká i všech novinářů , navrhují ,aby i u nich byla zakázána profesní činnost do konce jejich života a aby finančně ze svých zdrojů zaplatili všem občanům , kterým svými zprávami způsobovali po celou dobu covid pandemie psychické trauma a jedině tak bude nastolena Svoboda a pořádek v této zemi po dobrém to s nimi nepůjde .

Dana
Dana
26. 3. 2021 11:02

Mně to už nepřipadá ani směšné 🙄 je to jen hnusný business 😠

Diana
Diana
25. 3. 2021 8:00

Je vakcína určená na likvidaci populace ? Pokud ano , jako že se o tom už dávno mluví, proč bych se měla nechat zabít? Jen proto , že mě to někdo nařídí? Nemoce tady vždy byly a vždy budou . A pokud není vakcína určená na likvidaci populace, proč se nelečí dávno oveřenýma dostupnyma lekama , jako je groprinosin atd . ?