Seznam migračních projektů v ČR za miliardy!

Do sekretariátu ANS přišel velmi zajímavý email, který si dovolujeme publikovat v plném znění. Děkujeme za tyto konkrétní závažné informace.

 

Dobrý den,

na základě informací na internetu jsem požádala všechny poslance EP o informace o čerpání finančních prostředků v ČR na migraci.

Získala jsem přiložené informace o rozdělení finančních prostředků v ČR za období 2013-2019, jsou to dva fondy. Tyto informace si Vám dovoluji poslat. Z dokumentů vyplývá, jak velké prostředky obdržely mimo ministerstva vnitra i různé organizace v ČR. Není divu, že na základě takto vynaložených prostředků pak tyto firmy a ministerstvo prosazují – musí prosazovat podporu migrace. Je to totiž jejich živobytí!

V příloze také posílám svůj dopis, který jsem poslala všem poslancům Evropského parlamentu. Většina mi odpověděla – slušně, avšak jen všeobecně bez bližších informací. Tabulku čerpání mi poslal poslanec Zdechovský.

Přeji Vám mnoho úspěchů, velkou sledovanost a mnoho sil do další práce .

M. B.

 


 

Dopis poslancům EP

Vážená paní poslankyně a pane poslanče,

dovoluji si Vám v tento čas, kdy jsme všichni zavřeni v karanténě a nic nesmíme, abyste mě a všechny občany ČR, které zastupujete jasně a přesně informovali, proč v tento čas, kdy dochází k velkým ekonomickým dopadům na všechny občany žijící v EU, dochází k přímé finanční podpoře na migraci, která dále bude prohlubovat krizi v EU.

Našla jsem na internetu zprávu, že EU poslala členským státům ve čtvrtek 26. 3. 2020 finanční prostředky na migraci. Tabulku posílám v příloze.

Prosím o sdělení, kdo tyto finanční prostředky v ČR obdržel – obdrží a k jakým účelům budou použity. Kdo bude odpovědný v této záležitosti a jak budou občané ČR informováni o použití těchto peněz.

Jsem babička v důchodu. Celý život jsem pracovala, platila daně, a proto mě zajímá, co nám EU chystá a co nám a našim dětem a vnoučatům chystáte vy poslanci.

Prosím starejte se o nás, nikoliv o migranty, což jsou většinou mladí silní muži, kteří nepotřebují žádnou podporu. Mají dvě zdravé ruce a nohy a mají pracovat a budovat svoji vlast, pomáhat doma rodičům a tam, kde je jich třeba. Nemají žebrat o pomoc, když jsou silní a zdraví. Nechci, aby jakoukoliv podporu z našich daní a práce dostávali tito cizí mladí muži, kteří nás přichází okupovat. Je to od nich nemorální. Co Vy proti tomu děláte? Jak nás obhajujete a zastupujete? Existuje letecký most pro uprchlíky???? Je to pravda???

V EU budete o migraci dále jednat. Jak budete hlasovat??? Dost na tom, že vše, co v ČR vyrobíme, se daní v cizích státech. Vše je prodáno a naše ekonomika stojí jen na našich daních. Jiný příjem nemáme.

Dovoluji si Vás požádat o sdělení Vašeho stanoviska k migraci a také o to, jak budete nadále v této záležitosti jednat a hlasovat.

Děkuji za odpověď a přeji Vám hodně zdraví, spokojenosti a odvahy hájit zájmy občanů ČR.

S pozdravem

M. B.

 


 

Seznam podpořených migračních projektů v ČR

 

AZYLOVÝ, MIGRAČNÍ A INTEGRAČNÍ FOND PŘEHLED PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ

Celkem hodnota migračních projektů: 772 755 663 Kč

 

FOND PRO VNITŘNÍ BEZPEČNOST PŘEHLED PODPOŘENÝCH PROJEKTŮ

Celková hodnota: 791 446 497 Kč

 

Přílohy:

 

 


 

 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
5 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Pavel Kurka
Pavel Kurka
13. 5. 2020 9:40

lidé bděte nezblněte

Zdenek
Zdenek
12. 5. 2020 19:44

Stačí číst a přemýšlet.

1) 2 tabulka – peníze dostal jen stát – třeba na moderní biometrické systemy
1) 1 tabulka – stát a neziskovky, stačí se podívat do vyročních zprav tech neziskovek. Je třeba si uvědomit, že ty dotace jsou na legální migranty – těch je tu v čr cca 500 000, přes 100 000 Slováku, 130 000 Ukrajinců, … většina klientů těchto neziskovek jsou Ukrajinci, Vietnamci, Bulhaři .. kteří jsou relativně přísně kontrolovány cizineckou policií, ty neziskovky jim poskytují třeba právní služby ( úřady práce toto nejsou schopni zabezpečit) nebo učí jejich děti češtinu … , ale padni komu padni.

Bora
Bora
12. 5. 2020 19:05

Dokud budeme sedět za pecí a dělat ze sebe tupé ovce, tak mlčky budujeme muslimskou ČR.

Jaroslava Akia
12. 5. 2020 9:16

Dobrý den..je potřeba asi nejaká petice…ci článek.v novinach,lidi si neuvědomují co nás čeká za hrůzu..ano penize stát má pro agresivni migranty..ale pro Český lid ne!!!

marynka
marynka
Odpovědět  Jaroslava Akia
12. 5. 2020 13:04

Paní Jaroslavo, naprostý souhlas s příspěvkem. Rovněž se děsím, co se bude dít. A nebude to nic veselé… Kdo nikdy pro naši společnost nepracoval – přijde si na hotové, jenom tak?! A co naši pracující, či důchodci, kteří dělají, či dělali pro společnost?!