Sdělení ANS k výsledkům voleb do PS PČR 2021

Aliance národních sil děkuje všem svým voličům za odevzdaný hlas.

Výsledky voleb jsou pro nás hlubokým zklamáním. Pro český národ a Českou republiku dopadly tím nejhorším možným způsobem.

Je na nich jednoznačně vidět zcela přímá úměra výskytu představitelů stran v mainstreamových médiích a úspěchu ve volbách a to i v rámci tzv. alternativy.

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně

Mgr. Marek Adam, 1. místopředseda

Jitka Entlichová, místopředsedkyně

Václav Kupilík, místopředseda

 

 

Stížnost ANS na porušení zákona v předvolební kampani, zaslaná Radě pro rozhlasové a televizní vysílání je ZDE.

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

4.6 7 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
CZK
CZK
10. 10. 2021 23:53

Dobrý den přeju všem, i když si myslím, že pro voliče ANS to není zrovna příjemná doba. Řekl jsem si, že podpořím dobré lidi s dobrými úmysly, ale jak vidět, nestačí to. Nejprve jsem pojal podezření, že volby jsou zase cinknuté, protože vzhledem k dlouhodobé konzistetní práci vedení ANS mi přijde součet hlasů ubohý. Ale taky si říkám – a kam se poděli ti stálí kmenoví voliči KSČ? To se od nich najednou voliči odvrátili? Pokud jsem to správně pochopil, za dané situace by nepomohla ani koalice s VB. A taky zřejmě nepřispěl odchod místopředsedů těsně před volbami.
Proto do budoucna navrhuji vytvořit skutečně masivní blok různých menších stran, které se shodnou alespoň na dvou či třech nejdůležitějších bodech. Viz pruty knížete Svatopluka. Nechť je Aliance tím tmelem všech lidí dobré vůle.
Podlé mého názoru je zde několik rovin, které se vzájemně prolínají. Ta nejdůležitější rovina je to, že starý systém/matrix musí projít autodestrukcí, a teprve potom může začít něco nového.
Jak jsem nedávno někde četl v diskusi – pokud něco nedopadlo dobře, tak to ještě není konec.
A druhá věc, a na tom musíme my všichni – jakožto lidé této doby – zapracovat. Vesmír již nepodporuje soutěživost a dominanci vítěze nad poraženým, ale podporuje spolupráci. A ta zde – bohužel – nebyla. A přitom to má ANS v názvu! Aliance! Ale bohužel kvůli „kotvě“ vyhozené ještě ve starém paradigmatu, jste se dohadovali o mandáty, které jste ještě neměli a později ani nezískali. Nemá smysl zpětně hledat příčinu či viníka, kdo to zapříčinil. Ještě nic neskončilo, a do budoucna musí nastoupit spolupráce, i za cenu kompromisů. Jinak vás/nás strhne proud a zmizíme z dějiště, aniž bychom zanechali stopu.

Hana
Hana
Odpovědět  CZK
11. 10. 2021 19:40

Krásný večer, vystihl jste to přesně. Poslední dobou slyšíme ze všech stran, jak je důležitá vzájemná spolupráce se sousedy, rodinami, přáteli a zatím „naše vedení“, které by mělo by být naším vzorem, není schopno se s nikým domluvit. Jak se potom má domluvit celý národ? Je mi z toho smutno. Chce se mi křičet – probůh zapomeňte už konečně na ta svá ega, oslovte ostatní a najděte společná témata! A pak se chytněte za ruce, předstupte před lid a ukažte, že to jde, aby vás ten lid mohl následovat. Jinak všechno vaše snažení a řeči jsou jen mlácením prázdné slámy. My „neviditelní“ se můžeme snažit (a snažíme se) dělat co je v našich silách, ale bez dobrého, silného a následováníhodného vedení to opravdu nepůjde.

ANS
ANS
Odpovědět  Hana
13. 10. 2021 14:10

Probůh!!!! Sledujte ANS!!!! My jsme na svá ega zapomněli – kandidovali jsme s Národní demokracií, Rozumnými a Republikány!!! Pište ty své apely jiným!!! Třeba Volnému bloku! Nebo SPD!!!! Ti nechtěli zaboha spolupracovat s nikým – ačkoliv keců měli plné huby! Ty chtěli ostatní jen pohltit! Ale to není spolupráce!

Anna
Anna
9. 10. 2021 22:13

Také jsem velmi zklamaná, ale výsledek se mi zdá podivný. Jak to, že v počtu hlasů převýšily ANS i takové rychlokvašky jako Prameny? A kde vzal Šlachta téměř bez programu skoro 5 %? Jsem zvědavá, jestli se objeví nějaké stížnosti na podvody, protože ani SPOLU na prvním místě se mi zdá velmi nereálné…

Hana Lošanová
9. 10. 2021 22:00

Dne 12.10. Od 16 – 16.21 hod je celosvětový protest proti C.
V tu dobu vypnout veškerá elektrická zařízení včetně mobilních. To znamená žádná síť, žádný FB, a nic podobného.

Hana Lošanová
9. 10. 2021 21:53

Vážení přátelé,
Na jistém