Reichstag hoří

Prohlášení k zásahu NCOZ

Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) zasáhli po celé České republice v podstatě kvůli výjezdům lidí – kteří nesouhlasí s tamějším banderovským terorem – na Ukrajinu. Je to součást soustavného stupňování napětí mezi Českou republikou a Ruskou federací.

Začalo to oživováním aktivit sudetoněmeckých spolků a fašistických pohrobků a jejich útokem na památeční místa, související s druhou světovou válkou. Postupem času pak rychle došlo k nahrazování strachu z koronovirové pandemie údajným strachem z Ruské federace v podobě osoby prezidenta Putina, k vyvolávání obav z třetí světové války a k nutnosti bránit se prý jedinému možnému nepříteli, a to Rusku!

Vrcholem této propagandy je vyhoštění ruských diplomatů, kteří jsou de facto obviňováni z teroristických útoků na našem území. To byla rozbuška, která se dá srovnat se zapálením německého Reichstagu v 30. letech minulého století. To tehdy posloužilo k masivnímu omezování lidských práv a k odůvodnění válečných příprav. A zásah NCOZ vůči politické opozici k tomu lze bez obav přirovnat, viz:
https://cs.wikipedia.org/…ěmu

Aliance národních sil zásadně odmítá kroky naší politické reprezentace, která svou zvůlí takovou situaci vyvolává. ANS prohlašuje, že je státotvorná, mírumilovná vlastenecká politická síla, která hájí zájmy všech prostých lidí a suverenitu národního státu. A z těchto důvodů chápe všechny zatčené ve zmíněné akci NCOZ za neprávem politicky stíhané osoby.

ANS žádá veřejnost a organizace, zabývající se lidskoprávní problematikou, aby se k tomuto protestu připojili a pomohli tak zastavit postupující fašizaci vládní politiky ČR.

JUDr. Karel Hais, první místopředseda ANS

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 7 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Ing.Pavel Vrána
Ing.Pavel Vrána
22. 4. 2021 16:01

Nerad bych se opakoval,ale větší „debilitu“a neschopnost naší politické scény jsem nezažil a to jsem měl co do činění s Stb.Mladí lidé bohužel tomu věří a to je chyba!Náprava bude velmi složitá a odvolání vlády to neřeší,neboť není prozatím kde brát.Východiskem je jen ,jak to napsal kardinál DUKA JEDNOTA.

zdenek hradil
zdenek hradil
22. 4. 2021 14:40

Je zapotřebí se zabývat těmito věcmi, které jdou proti ANS. Podle informací z médií byl v noci z úterý na středu policií zadržen Ivan Kratochvíl (na fotografii), člen vedení Aliance národních sil, s níž Národní demokracie půjde do letošních voleb. Spolu s ním bylo zadrženo i několik dalších vlastenců a domobranců, údajně pod záminkou “podpory povstalců v Donbasu”.

Národní demokracie požaduje okamžité propuštění Ivana Kratochvíla a dalších vlastenců, stejně jako demisi ministra vnitra Hamáčka a dalších lidí, kteří jsou za tyto totalitní praktiky zodpovědní.

Situaci budeme sledovat a informovat o dalším průběhu.

ZDROJ: https://narodnidemokracie.cz/hamacek-zatyka-opozici/

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
22. 4. 2021 14:10

Srdečně zdravím. Děkuji za Vaši informaci. ANS má všechny atributy státotvorní strany založené kromě na vlastenectví také na mravních hodnotách a na pravdivém vztahu k na-šemu národnímu a historickému dědictví, který je podložen nepokřiveným právním vědomím odpovědnosti za život lidí. O žádné politické straně v ČR (také to platí i pro SR) to nelze říct. Přeji hodně vytrvalosti ve Vašem úsilí o obnovu samostatnosti a soběstačnosti ČR (a později snad i SR) na degenerovaném systému tzv.Západu. K tomu vznikne příležitost zanedlouho, po zhroucení celého systému zvrácených antihodnot, kterými se řídí vláda USA a spol. a tzv.EU a spol.