Rada občanských shromáždění přijímá národní zákony v Kanadě a ruší opatření COVID.

8. září 2020 schválila rada občanských shromáždění zákon, kterým se ruší a kriminalizují všechna opatření COVID, která vyžadují maskování, odstranění, karanténu a vakcíny.

Vnitrostátní právo zrušuje opatření COVID a zmocňuje občany k odporu; Úředníci jsou požádáni, aby stáhli nebo čelili obvinění před obecnými soudy.

Podle nového zákona o veřejné bezpečnosti NCCLA Obj. Č. 09082020-A, jakýkoli pokus o uložení takových opatření Kanaďanům je trestným činem a může vést k zatčení a trestnímu procesu s pachatelem, bez ohledu na jeho postavení. Kanaďané se vyzývají, aby se aktivně postavili proti opatřením COVID, přičemž se spoléhají na nový zákon a šerify místního obecného práva.

Zákon přijala Národní rada sdružení obecného práva (NCCLA), která sdružuje více než čtyřicet takových shromáždění po celé Kanadě. NCCLA rovněž vydala příkaz k pozastavení činnosti pro všechny vládní, policejní a zdravotnické úředníky požadující, aby nevynucovali opatření COVID a nedodržovali nový zákon.

ZDROJ ZDE

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
5 1 hlas
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Dagmar Drápalová
Dagmar Drápalová
16. 9. 2020 21:11

V Kanadě tak, u nás zcela naopak:

Gestapo, fašismus, KATASTROFA !!!!!!!!!!!!!!!! v médiích NIC, naprosto nic. JE TO info z DISKUZE! někdo zmínil, že v tichosti se snaží měnit ústavu!! toto prostě není normální
Ministerstvo vnitra po zkušenostech s epidemií koronaviru představilo revizi ústavního zákona o bezpečnosti
naprosto nenápadný až 4.odstavec,

Během stavu nebezpečí bude možné na nezbytně nutnou dobu omezit vlastnické právo, svobodu pohybu a pobytu, právo pokojně se shromažďovat, podnikat či právo na nedotknutelnost osoby a obydlí.

https://www.mvcr.cz/clanek/ministerstvo-vnitra-po-zkusenostech-s-epidemii-koronaviru-predstavilo-revizi-ustavniho-zakona-o-bezpecnosti.aspx