Prý nás čekají svobodné podzimní volby…

A co s voliči, kteří jsou systémem zpracovaní k poslušnosti?!

Jak se pozná pronárodní strana?

Pokud se pořádně podíváme na jednotlivé politické programy, které musí být známé předem a zároveň to jsou víc než volební sliby a hesla, tak zde nesmí chybět jasný záměr: Náš suverénní národní stát.

Subjekt, který si přivlastňuje právo nazývat se vlasteneckou alternativou, má na takové označení právo jedině tehdy, pokud jasně deklaruje vystoupení z EU a NATO a zároveň to nepodmiňuje referendem.

Musí jasně vysvětlit, jak to udělá! Tak se pozná, zda se jedná pouze o slib, který nebude dodržen, anebo zda ví, o čem mluví. Žádné referendum neumožňuje hlasování o této otázce a zmanipulovaný volič neumí rozhodnout, co je pro něho dobré, ale řídí se jen tím, co mu napovídá TV.

Kdo tyto podmínky nesplňuje, tak jejich zvolením váš hlas propadne doslova peklu, které v podobě EU nadiktuje globalistický plán na digitální, vakcinační otroctví, včetně přesídlení původního obyvatelstva jinou kulturou s jiným jazykem.

Český národe: Vzbuď se!


 Šance na změnu přichází právě teď… 
 I ty se můžeš na té změně podílet, 
 nejsi bezmocný člověk… 

 

Hnutí Svobody
hnuti-svobody.webnode.cz

 

Více informací:Realizuj výzvu 2021

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 1 hlas
Ohodnoťte článek
8 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Luděk Janouch
Luděk Janouch
12. 6. 2021 6:44

Snad jen krátce. Zdravím všechny.

  1. Souhlasím, ale s tím, zda a jaké bude referendum a jiné otázky, se nebude již brzy rozhodovat podle současných zločinných „Zákonů“ a pravidel mrtvého a překonaného paradigmatu starého světa – Trhu a moci, ale rozhodne o tom Lid. A to i přes protest mocných a bohatých u nás i ve světě, pokud se rozhodneme o eliminací těchto zločinců a jejich systému parazitizmu, teď. Nikdo nezastaví deset milionů lidí, kteří jsou již rozhodnuti. Ani pět milionů….. A, Švejků a pokrokářů v jednom. Na naší straně je globálně, Rusko, začíná i Čína a většina lidí světa. Všichni totiž řešíme totéž, a není to pouze korona, ale je to, celý systém a jeho změna.
  2. Nutno počítat s tím, je-li to pravda, že tři až čtyři miliony našich spoluobčanů se nechalo očkovat a s největší pravděpodobností se jim zhroutí zdraví a většina, zemře. Je mezi nimi i nemalé procento dětí a mládeže. Jak budeme reagovat a co dál? Do toho milion testovaných dětí chemikáliemi, hrozícími koncem života a obsahující čipy atd.
  3. Akce na Malostranském náměstí Volného bloku a přidávajících se dalších vlasteneckých sil, ukázala, že již jsme schopni se zorganizovat dokonce i sami a efektivně protestovat. Přibývá nás každým dnem o mnoho dalších lidiček. Další miliony vše s obdivem a optimizmem sledují na Internetu a jinde a doufejme, že se v ten správný čas, přidají i aktivně a nemusí to být jen v ulicích….. V prvé řadě potřebujeme intelektuální protest, mimo jiné sepsat Deklaraci občanů, obsahující Ultimátum mocným a bohatým. Spojit se se Slováky a dalšími.
  4. Hrozí i přes legislativní zákaz, že vláda a její slouhové v Parlamentu, ať již zastrašení koronou, nebo z pokut, zavržení kolegy poslanci, že odmítnou jako další poslanci opatření nejen v Parlamentu ČR atd., nebo zkorumpovaní, to už je jedno, mohou tajně, během letních prázdnin přes právní nemožnost – se domluvit, jako vždy a  schválit Zákon o zdraví s novelou, tedy Apartheid a možná ještě horší, než o jaký nyní jde, a My se to dovíme, až po dovolené. Najednou údajně a ví se o tom nejen z knihy zločince Schwaba jak to má celé probíhat, a od deep state USA, a chystá to i Prymula a další ve světě bysnysmeni, má přijít i sto padesátá vlna pandemie, mnohem horší, a s ní povinné očkování, čipování, rouškování, sociální distanc a nakonec zavření doma a čekání ve skafandrech na poslední vakcínu či čip. Nehrozí plán na tisíce vakcín ročně pro všechny. Zdánlivé vítězství kapitalistů a neoliberalistů, nad troskami a miliardami mrtvých lidí na Zemi, zničených států a ekosystémů, přeživší svět bez morálky a lidskosti… Nepochopili, že tyto a jiné tržní systémy již nelze vzkřísit ani obětováním většiny lidstva a planety Země, jakoukoliv cestou. Zahynou, také. A zdá se, že to mají spočítané nyní. Mimo jiné se připravuje Norimberský nejen válečný soud pro všechny ty zločince a darebáky z korona krize a instalující či podporující v celém světě kapitalizmus a neoliberalizmus, jež mají na svém smutném kontě tisícekrát více obětí, a vlastně duchovně a evolučně – pro nic, než počátky a celý socializmus i s feudalizmem, dohromady. Pokud vím, obžalovaná je i naše vláda, demoblok a všechny pravicové vlády s podporou ČSSD od majetkového a mocenského převratu v roce 1989. Masivně vznik a efektivitu tohoto Soudu podporuje i Moskva a Peking. Do několika týdnů, má zahájit činnost. Vidíte, že cest je hodně a je to tak třeba.

5.Jsme připraveni i na to, že rodiny zemřelých mohou začít od podzimu páchat sebevraždy či vraždy na mocných a bohatých? Kolik nás nakonec zbude…..

Co s tím tedy navrhuji, já, který nic neznamená? Domluvme se u otevřených pro občany, kulatých stolů, ale všeci, co jsme vlastenci a na tzv. levici, konstruktivní pravici a mimo tento rámec. Začátkem července a po té, v srpnu. Nenechme přes prázdniny tajně ty darebáky a zločince jednat o čemkoliv. Pro ně Ústava či Přirozené právo, Charta OSN a LZPS či morálka, nic neznamenají. Jim a všem podobným nejen na Západě světa, „zvoní hrana a to, dějinně“, jde nyní o čas a cítí, že musí nejvyšší rychlostí uběhnout pomyslný maraton pro zničení světa a svou, ehm, no, jak říkají, výhru. Jedinými, kdo jim může na správném místě naklást ty správné překážky pro jejich běh a potom je „sebrat“, jsme My, dole. Na rozdíl od nich, je celé právo, morálka, pravda a duchovní zastávané hodnoty, tedy evoluční příležitost (míč je na naší straně),. na naší straně.

Nezapomeňme, že cest, vedoucích k cíli, je mnoho a díky tomu evoluce Vesmíru zajišťuje nejen bio – diverzitu, ale i postupný pokrok. Ale to podstatné, je – cíl. Cílem nemůže být jen vystoupení z NATO a EU, jakkoliv je to v jistém smyslu, podstatné. Jde totiž o dějinnou a evoluční mozaiku, kde skládáme i skryté souvislosti a vztahy, malé i velké pomyslné kamínky do výsledného obrazce. Přiznejme si, víme, vidíme jej před sebou tento obrazec již brzké budoucnosti, který by měl vést k dalekým obzorům? Nebo před sebou vidíme především, že je nás stále málo, že se nám to stejně, nepodaří, protože jsme přece „realisté či skeptici“ a nemůžeme si prý dovolit optimizmus a snění, (opak je pravdou a nutností pro začátek i pro konec), že tedy vidíme jen ty zásadní politické kroky, jaké musíme učinit a kdo s tím nesouhlasí, je ne-vlastenec či darebák…..
Nejdříve tedy zapracujme na tom nádherném a užitečném obraze evoluční mozaiky, abychom si to dokázali vůbec celé představit a pak nás napadnou ty správné kroky. Nezoufejme, že toho napadne to a jiného, třeba opak. To nevadí, obě cesty jsou fajn, mají-li shodný základní cíl. Vytvoří totiž společný „kulatý“ opoziční tvar tlaku všeobecného, ze všech stran, jaký nelze zrušit a tím, vyhrajeme. Mějte se, milí moji Luděk

Jani
Jani
11. 6. 2021 15:17

Ja osobne si myslim, ze i vlastenecka strana by mela chapat, ze vystoupit z EU neni zadna vyhra, to rozhodne neni. Samozrejme EU neni dokonale a urcite podminky jsou nepripustne. ale globalizace neni spatna vec, je jen spatne vedena. Neni treba vystoupit z EU a pak se dostat do totalni krize, je treba, podle me, nasmerovat EU jinou cestou. Je mnoho politickych stran z jinych EU zemi, co by taky chtely vystoupit z EU protoze se jim nelibi jak nadnarodni spolecnosti maji moc – jsou to jen nejake prostredky, co by vubec nemeli mit absolutne zadnou moc- nad narody, ale je treba se s temi zememi spojit a spolecne to zmenit. Vsechny zeme EU by to uvitali.
V jednote je sila a proto ted je sila na „spatne“ strane, protoze jsou jednotni po celem svete.
Myslim si, ze pokud opravdu chceme, at se v Cesku zije lepe, tak to nebude tim, ze budeme sami hrabkat na vlastnim pisecku, urcite ne tim, ze se pripojime k Rusku – mimochodem to je jen dalsi svetovy hrac co hraje hru nadnarodnich organizaci, kdyby to tak nebylo, tak by tam ani nebyla planovana pandemie, to by taky bylo fajn si uvedomit.
Fandim jakkekoliv aktivite proti nasi kriminalni vlade a neschopnym europoslancum, protoze EU jsme i my, a jestli jsme my dopustili urcite veci, tak je muzeme napravit jen my.
Mohla bych se zeptat, kde je psano – presny zakon – ze nadnarodni spolecnosti maji nejakou rozhodovaci silu nad narody? nikde jsem nic takoveho nenasla. za to predem dekuji

Jani

CZK
CZK
Odpovědět  Jani
11. 6. 2021 15:39

Obávám se, že tudy cesta nevede. EU řídí EK a tu nikdo nevolil. Jsou to samozvanci. Pamatuju se, jak ten Angličan (teď si nevzpomenu na jeho jméno) se ptal bývalého předsedy EK van Rompuye kdo ho volil, komu se zodpovídá a on se jenom blahosklonně usmíval jako dobře nahamané prasátko. Bez odpovědi. A ti naši europoslanci se až na vyjímky při hlasování chovají poslušně proevropsky a protičesky.

CZK
CZK
11. 6. 2021 10:30

Já si myslím, že když jsme do EU vstoupili referendem, tak bychom z něj taky referendem měli vystoupit. Asi by musela před tím proběhnout vyvážená diskuse v médiích, aby se lidé mohli kvalifikovaně rozhodnout.
V r. 2016 proběhlo ve Švýcarsku referendum o základním nepodmíněném příjmu, který byl však odmítnut. A když jsem se zeptal známého Čecha – emigranta žijícího ve Švýcarsku – jak on v referendu hlasoval a jak se na to dívá, tak mi řekl, že o žádném referendu neví. Takže bez řádné publicity se ani nemusí referendum dělat.
Že lidé jsou hloupí a neumí si sami vládnout, to hlásal i Topolánek. Politické rozhodnutí, byť správně, ale učiněné „diktátorsky“ nemůže dlouho vydržet. Topolánek propadl ve volbách.Takové politiky smete nějaká barevná revoluce a vše se vrátí do starých kolejí, nebo ještě hůř. Zatím tady máme jenom jeden „milion chlívek“, ale pokud se najde silný sponzor (třeba ze zámoří), tak tady máte sto chlívků. A ti budou protestovat každý týden a od pondělí do pátku to budou média načechrávat a obracet stále dokola a budou se k tomu vyjadřovat pouze ti „správní“ odborníci, až to konečně společnost „pochopí“.
Ale ani v případě úspěšného referenda o odchodu není vyhráno. Ostatní státy EU přijmou vůči ČR sankce, některé zboží nám třeba nikdo neprodá, automobilky postaví své montovny jinde, na potraviny uvalí clo a ještě ho pěkně podraží, protože jíst se musí, ale my si zabezpečíme tak max. 20% potravin doma. 80% dovážíme.Co budete dělat potom, až lidi nebudou mít co do huby?

CZK
CZK
Odpovědět  ans
11. 6. 2021 15:26

Souhlasím, je to tak, že současná EU není tou, do které jsme vstoupili. A nikým nevolená EK po nás žádá za roky 2012 až 2019 dvě miliardy korun za špatně zdaněné zboží z Číny. Můžeme klidně makat jako mourovaný, a pak stejně někdo nakonec přijde a sebere nám něco. Jako v Sedmi statečných, když čas od času přijel Kaldera a pobral těm domorodcům úrodu.