Provokace předáka sudetských Němců Bernd Posselta

Provokace předáka sudetských Němců Bernd Posselta zabalená do adventu.

 

Předseda sudetoněmeckého landsmanšaftu Bernd Posselt ani v období vánočních svátků nezapomněl vypustit další ze svých balónků, kterak jsou na tom Češi se ztrátou historické paměti. Ve svém zveřejněném videu z poslední adventní neděle se opět vrátil k odsunu sudetských Němců, který podle něj nebyl ničím jiným, než chladnokrevně plánovaná etnická čistka. Nezapomněl okomentovat také brněnskou Pouť smíření, která dle jeho slov „vyjadřuje protest mnoha Čechů, a zejména mladých Čechů, proti vyhnání a ozřejmuje, že směřujeme k lepší budoucnosti“.

Možná by Berndu Posseltovi právě v období adventu neuškodilo zaposlouchat se například do projevu Reinharda Heydricha o Češích, který pronesl 2. října 1941 ze Sídla Říšského protektora, Černínského paláce, než začne „k obrazu svému“ přepisovat toto citlivé a pochmurné období vzájemných Česko-německých vztahů:

Tento prostor musí být jednou definitivně osídlen Němci. Tento prostor je srdcem říše a nemůže trpět, to ukazuje německý vývoj v historii, aby z tohoto prostoru přicházely znovu a znovu rány dýkou proti říši. Nechci však snad říci o konečném poněmčení tohoto prostoru: „pokusíme se tedy teď podle staré metody poněmčit českou verbež“, nýbrž říkám docela střízlivě: „začíná to věcmi, s nimiž můžeme už dnes maskovaně začít. Abychom získali přehled o tom, kdo z lidí v tomto prostoru je schopen poněmčení, musím provést soupis v rasově národnostním smyslu“.

Touha landsmanšaftu po navrácení majetku tak nadále zatemňuje všechna zvěrstva, která Němci na občanech československého státu napáchali. Jak vidno, odkaz pana prezidenta Beneše z května 1947, ve kterém upozorňuje, že Německo se nikdy nevzdá snahy o ovládnutí Evropy, je aktuální stále a dlouho zůstane. Dnes navíc s českými přisluhovači ‒ „vlastenci“ a „krajany“ z řad především KDU-ČSL, ale kupodivu i ČSSD, kteří se budou chtít omlouvat za spravedlivý odsun Němců po 2. světové válce dle vzoru ex-prezidenta Václava Havla.

V současné době, kdy Česká republika se stala pevnou kolonií Německa, předurčujícího vývoj Evropské unie, politická vůle po vystoupení našeho státu z tohoto uskupení je zatím v nedohlednu. Zbývá jen oprávněný požadavek na zaplacení válečných reparací, který v minulosti požadovala KSČM a z neparlamentních stran například ANS. Požadavek, který vůči Německu vzneslo například Řecko a Polsko. Chce to jen větší vlastenectví a národní hrdost.

Miroslav Kavij

 


 
 
 

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
28. 12. 2020 12:15

Německá tzv.Evropská Unie není platformou pro uplatňování práva národů na svébytnost. Tzv.EU není unií národů které uplatňují právní rád národů Evropy za nějakým smysluplným cílem. Tzv.EU je mocenská mašinerie Německa a Světa Kapitálu za účelem získání nadřa-zeného postavení Německé vlády nad Evropským kontinentem s cílem vytvořit tzv. Evro-Unijní Německý Superstát bez existence „unijních“ států. Proto se ten darebák Posselt napařuje, protože jedná v souladu s darebáckou tzv.EU. Naše vládní entity se mýlí když si myslí že v tzv.EU nějaká národní diplomacie má nějaký smysl.