Proti zatahování ČR do války na Ukrajině. Vladimíra Vítová a Miroslav Kelnar.

Demonstrace, Praha, Ministerstvo obrany ČR, 10.4.2024
 

Ing. Miroslav Kelnar, Holešovská výzva – omluva občanům RF za dodávku raket Vampire

My, občané České republiky, se omlouváme občanům Ruska za to, že česká vláda dodává rakety Vampire na Ukrajinu, s nimiž ukrajinská vláda zabíjí civilisty v Belgorodu a jinde. Není přáním českých občanů, aby byli ruští civilisté vražděni českými zbraněmi. To je přání současné zrádné české vlády, kterou odporuje jen jedna šestina obyvatel naší země. Na tomto zločinu se – údajně ve jménu českého lidu – podílí i ministerstvo obrany, lépe války, před jehož budovou stojíme. Věříme, že v nedaleké době se budou muset současní čeští vládní politici zodpovídat justičním orgánům naší země za tyto svoje zločinné aktivity.

Musíme s politováním konstatovat, že v této zemi stále vládne duch havlismu, kdy tento neblahý český politik nazýval bombardování srbských civilistů – akcí humanitární.

My, zde shromáždění občané, nesouhlasíme s kroky současné české vlády a doufáme, že její trvání nebude dlouhé.

 

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně Aliance národních sil

Vážení přátelé!

Včera byl v PS PČR pod záštitou poslanců SPD, pod názvem: Vývoj bezpečnostní situace ČR v blízké budoucnosti. Většina panelistů (krom jedné výjimky) vycházela z axiomů, že jsme a zůstaneme členy NATO a EU, že není možné vystoupit a že Rusko je agresor, proti kterému se budeme bránit a nemáme dost krytů a bunkrů atd. Ani slovo o prevenci!  Ani slovo o změně mezinárodní politiky naší země!

Ale jaká je realita?

Z EU samozřejmě vystoupit můžeme.

Z NATO samozřejmě vystoupit můžeme.

Musíme ale chtít projevit politickou vůli§

To tam však evidentně nikdo nechtěl.

Poslanci i panelisté ve svých projevech zmínili dokonce obavy, aby nebyli potrestáni za svá slova – ale vždyť mají proboha imunitu – ta není kvůli autonehodám anebo zlodějnám, ta je proto, aby beztrestně říkali své názory!

Z úvodních slov vyplývalo, že počítají s tím, že je možné, že nás napadne Rusko. Pouze David Bohbot (jako jediná výjimka) sdělil, že je to nesmysl.

Média a vládní činitelé – a bohužel i mnozí opoziční a alternativní politici – stále a do zblbnutí omílají tezi, že je Rusko agresor, ale vůbec neberou na zřetel fakta.

Například rozhodnutí mezinárodního soudu v Haagu, který v lednu odmítl žalobu Ukrajiny na Rusko za údajné zločiny na Donbasu a účast na sestřelení civilního Boeingu – to česká dezinformační hlavní média a už vůbec ne vláda  absolutně „nezaznamenala“.

Mezinárodní trestní soud OSN v Haagu řekl, že domobrana v Donbasu a Luhansku byla právoplatná. Lidská práva na Krymu jsou v pořádku. A se sestřelením letu MH17 neměla Moskva nic společného.

Tento mezinárodní soud v Haagu je soudním dvorem OSN, který má pravomoc nad porušovateli úmluv OSN. Patnáct soudců této komory, založené v roce skončení druhé světové války, jmenuje Valné shromáždění a Rada bezpečnosti. Vyšší a prestižnější soud na planetě zemi už prostě neexistuje!

Tam Kyjev podal žalobu a obvinil Rusko z porušení mezinárodních úmluv.

Soud OSN ale vydal verdikt, kterým zamítl všechny nároky na odškodnění, protože nároky Kyjeva vůči Rusku byly neopodstatněné.

Soud odmítl uznat Doněckou (DNR) a Luhanskou (LNR) republiku za „teroristické organizace“, Rusko za „agresorský stát“ a údery na ukrajinské vojenské objekty na Donbasu za „teroristické činy“. Také odmítl obvinění, že Rusko se podílelo na havárii malajsijského boeingu.

Soud uznal, že Moskva dodržuje mezinárodní úmluvy a celkově zamítl téměř 20 obvinění Kyjeva.

Ale šílení čeští a ještě šílenější moravští vládní poslanci – například premiér je z Brna – minulý měsíc označili za bezpečnostní hrozbu ruský režim, který je podle nich teroristický.

V České republice právě probíhá v reálu to, co popsal Edgar Allan  Poe ve své povídce „Metoda doktora Téra a profesora Péra“, kdy v  psychiatrickém ústavu pro choromyslné byli ošetřovatelé ve skutečnosti blázni, kteří skutečné zdravotníky zavřeli do podzemních kobek a sami zatím slavili a hodovali. Přesně to se u nás děje.

A přesně podle tohoto vzoru se formuje naše současná vládní zahraniční politika!

A na závěr mi dovolte citaci  mezinárodního specialisty na válečné zločiny a trestní právo Christophera Blacka z kanadského Toronta:

„Západní masmédia a vlády propadly šílenství protiruské propagandy kvůli ruským vojenským operacím na Ukrajině. Jedním z prvků jejich propagandistické války je tvrzení, že akce Ruska jsou podle mezinárodního práva nezákonné. Ale tak tomu není.

Naopak, zcela nezákonné bylo, když USA a NATO napadly a zaútočily na příliš mnoho zemí, přičemž každá z těchto agresí byla nejen nezákonná, ale také bez jakéhokoliv morálního a etického ospravedlnění. Seznam je dlouhý: od Koreje po Vietnam, Kubu, Kongo, Irák, Afghánistán, Latinskou Ameriku, Jugoslávii, Sýrii, Libanon, Lybii atd.

Ke všem válečným zločinům a agresím USA a NATO je však třeba přidat jeden zločin, zločin pokrytectví. Všechny jejich agrese totiž byly vedeny z důvodů nadvlády a vykořisťování zdrojů a národů, kvůli zisku. Nikdy nebylo nabídnuto žádné právní ospravedlnění, protože žádné neexistovalo. Žádná z jejich válek nebyla vedena v sebeobraně, zatímco akce Ruska jednoznačně ano.

Rusko jednalo v souladu s mezinárodním právem podle článku 51 Charty OSN z následujících důvodů (jsou vyjmenovány). Odpovědnost za současnou tragickou situaci leží jednoznačně na USA a NATO. To způsobily ony.

Mnoho lidí si neuvědomuje, o co vlastně na Ukrajině jde. Toto není klasická regionální válka. Výsledek konfliktu ovlivní život lidí na celé planetě. Toto není válka mezi Ruskem a Ukrajinou, ale ve válce bojuje proti Rusku USA a NATO, které využívají Ukrajinu jen jako svého trojského koně.“

 Jen dodám, že už ani USA nechtějí bojovat na Ukrajině a snaží se tam nastrčit státy EU a konkrétně bývalé socialistické státy a tedy i nás.

Proti tomu všemu však zásadně protestujeme a s naší vládní politikou nesouhlasíme!

 

Pozvánka

 

 


 

Autor příspěvku: ANS