Prosba na voliče ANS

Vážení přátelé, sympatizanti a členové ANS!

Naše politické hnutí Aliance národních sil se bude – v koalici s Národní demokracií (Adam B. Bartoš) – v letošních podzimních volbách do Poslanecké sněmovny ČR ucházet o hlasy vlasteneckých voličů.

Obracíme se na Vás s prosbou o pomoc – o finanční pomoc v jakékoli pro Vás možné výši. Musíme spolu s ND v každém kraji zaplatit volební kauci ve výši 19.000,- Kč, což je pro nás vysoká částka vhledem k tomu, že veškerou činnost ANS hradíme z vlastních prostředků našich členů a finančních darů našich příznivců.

Pokud se rozhodnete podpořit nás jakoukoli částkou, budeme Vám vděční a slibujeme, že o nás ještě uslyšíte. 🙂

Číslo účtu pro dary:
2301254898 / 2010

Do textu uveďte, prosím, „DAR“ a do variabilního symbolu Vaše datum narození.

Pokud nás podpoříte částkou 1000,- Kč a vyšší, je nutné vyplnit, podepsat a zaslat nám darovací smlouvu, kterou najdete na našich stránkách ZDE

Podpora ANS

 

 

Děkujeme za Vaši přízeň a podporu.

 

Vaše ANS

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 3 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jakub Kulhánek
Jakub Kulhánek
23. 7. 2021 11:17

Dobrý den, to už byly zase nějaké změny, že darovací smlouva je nutná už od 1000Kč? Bývalo od 5000,ne? Co se týká volebního programu, prosím o vysvětlení 2 bodů: Školství, mládež a tělovýchova: ke zvážení je oddělení sportu do samostatného sektoru a Kultura: – speciální oblast, ve které se promítá mnoho individuálních zájmů a jen velmi obtížně je možné prosazovat zájmy státu. Tak nějak nevím,co si pod tím mám představit. Mimo to jsem nikde nenašel kandidátní listiny. Zajímalo by mě,kdo bude kandidovat za Prahu a Plzeň. Děkuji Kulhánek

ANS
ANS
Odpovědět  Jakub Kulhánek
2. 8. 2021 11:27

O smlouvě, když je poplatek vyšší než 100 Kč hovoří zákon o hospodaření politických stran a hnutí. Na program ANS se podívejte zde:
https://aliancenarodnichsil.cz/program-ans/

a zde:
https://aliancenarodnichsil.cz/aliance-narodnich-sil-plan-rozvoje-cr-od-roku-2021-do-roku-2030/

Kandidátky budou zveřejněny po 11.8.2021