Prorocké slovo k programované vakcinaci a čipizaci

Každý občan musí přestat věřit lživým mainstreamovým médiím, která v této kritické chvíli manipulují veřejným míněním, zastrašují a vytvářejí umělou paniku z tzv. koronaviru. Každý občan je povinen jako minimum napsat dopis vládě s jasným požadavkem zákazu povinné vakcinace. Především občanské organizace jsou povinny s tímto jasným požadavkem vystoupit a vytvářet tlak na vládu s cílem záchrany národa.

Pokud nebude včas vytvořen tlak k zavedení takových vládních opatření, která by zcela znemožnila povinnou vakcinaci, národ se stane rukojmím sebevražedného mechanismu. Lidé se pak už sami neubrání. Konkrétně to znamená, že armáda, policie, justice, zdravotníci, učitelé i děti ve školách budou masově očkováni, tedy čipováni. Této mašinérii nakonec neunikne žádný občan. Kdyby si někdo dělal iluze, že vakcinace ještě nebude mít plně charakter čipizace, a proto není nebezpečná, je na omylu. V programu totálního zotročení lidstva a jeho redukce má tato plánovaná vakcinace svůj přesný úkol. Je prostředkem, jak vtáhnout lidstvo do sebevražedného mechanismu.

Když už bude mašinérie vinou lhostejnosti zodpovědných osobností, církevních představitelů i vlastních občanů spuštěna, jedinec je bezmocný. Rodiče, kteří se pak postaví proti vakcinaci neboli čipizaci svých dětí, budou dáni na psychiatrii či do vězení a děti jim budou vzaty a vakcinovány! Připravuje se nejkrutější totalita a masová autogenocida. Ještě teď má každý národ šanci vymanit se z tohoto programu smrti. Proto je třeba reagovat hned! 

 

Další podrobnosti ZDE:

http://vkpatriarhat.org/cz/?p=44167

 

 

 


 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Hana Lošanová
Hana Lošanová
1. 8. 2020 20:19

Dobrý den ,
Zdravím všechny příznivce ANS a bohužel zprávy, které mi ANS posílá jsem našla ve Spamu. Tak to už je moc.
Řítíme se do propasti jako ovce, ale jen dobrý pastýř nás tam nenechá padnout.