Prohlášení živého člověka

Kdo je živý a kdo mrtvý člověk z hlediska podivného mezinárodního práva?

Závazný výklad ANS k Prohlášení o suverenitě České republice a Dekretům I. a II.

Výklad se týká termínu „svobodný živý člověk“.

Kdo je tedy živým člověkem? Jedná se o živou bytost, která se prohlásí za živého člověka a jedná svobodně. Tedy vědomě a veřejně deklaruje svoje vystoupení ze systému podivného nelegitimního a veřejně téměř neznámého mezinárodního práva, které člověku určilo být věcí, se kterou je možno obchodovat. Tedy věcí, která má stanovenu hodnotu v penězích a je možno ji zabít, když její majitel zjistí, že ji nepotřebuje.

Vystoupí-li však člověk z takového systému, je svobodným a živým člověkem. Tohoto stavu dosáhne tím, že ve svém jednání postaví přirozené právo nad právo systémové, tedy nad právní systém kapitalismu. Kapitalistický systém je systémem kořistnickým, který lidské bytosti ovládal po tisíce let v mnoha modifikacích a pod různými názvy. Lidé si neumí představit, jakých práv, jaké odpovědnosti a jakých svobod se postupně zbavovali ve prospěch úzké skupiny vlastníků výrobních prostředků a finančního sektoru. Dokonce jsme se jako lidé v tomto systému dostali na úroveň nesvobodných lidí – otroků.

Deklarací suverenity ČR jsme vyhlásili svobodný suverénní stát Českou republiku se svobodnými živými lidmi. Mnozí si myslí, že bychom měli změnit styl, ale my jsme změnili budoucnost ČR. Svoboda se nehájí jen slovy, ale především skutky. Proto učiňte totéž. Proveďte následující:

 

Prohlášení

Já, jméno, příjmení, nar…………, bytem……….. prohlašuji, že jsem svobodný živý člověk, který nepodléhá otrockým nelegitimním zákonům. Já nejsem mrtvý/á. Já nejsem otrokem, a proto nemohu podléhat současným mezinárodním obchodním zákonům ani zákonům trestním, protože tyto chrání obchodní zájmy otrokářů.

 

V   ……………   dne   …………..

 

Podpis

 


 

 

 Publikováno na podobné téma:

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Profilový obrázek
Aliance národních sil
0 0 hlas
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Anna
Anna
22. 4. 2020 23:40

Zde v tomto videu je jiný návod https://www.youtube.com/watch?v=gnu0b1HnV3Y

Text je důkladnější, obsahuje přesné nationále (fotku, jméno atd) – možná inspirace na vylepšení prohlášení.

pavelkyjov
pavelkyjov
14. 4. 2020 17:22

kam odeslat prohlášení prosím

raholec
raholec
12. 4. 2020 16:13

kam odeslat vyplnene prohlaseni?

Zdeňka
Zdeňka
11. 4. 2020 18:55

Ano, už jsem o tom slyšela. Kam zaslat takové prohlášení?

Ivana
11. 4. 2020 18:51

Vsude jenom prohlaseni a dalsi kroky?jaky je dalsi postup,kam se to posila?Kdyz uz neco pisete,tak prosim uplne informace a ne jenom castecne..dekuji

Tomáš
Tomáš
11. 4. 2020 15:16

Skvělá práce! Vyplním a co dál?