Prohlášení předsednictva Aliance národních sil k současné situaci.

Předsednictvo Aliance národních sil důrazně protestuje proti politice vlády, žádá odvolání ministra zdravotnictví Romana Prymuly a žádá vyslovení nedůvěry Vládě ČR Poslaneckou sněmovnou PČR.

V dnešních nočních hodinách se odehrála utajovaná schůzka ministra zdravotnictví Romana Prymuly, I. místopředsedy ANO Jaroslava  Faltýnka s ředitelem nemocnice v Ostravě. Setkali se v luxusním podniku pro miliardáře, vlivné politiky a kmotry. V restauraci Rio’s Vyšehrad hosté dlouhá léta spoléhali na to, že se o jejich schůzkách nikdo nedozví.

Předmětem této tajné schůzky údajně bylo projednání plošného testování na covid 19 na Ostravsku a blíže nespecifikovaný projekt, který měl dohodnout pan Faltýnek.

Schůzka proběhla v době, ve které jsou vyhlášena tvrdá opatření vůči obyvatelům České republiky. Všechna vládou proklamovaná opatření byla touto schůzkou ze strany účastníků porušena.

Celá situace potvrzuje dlouhodobá tvrzení Aliance národních sil o tom, že vyvolávání strachu a pocitu život ohrožující pandemie je věcí politické objednávky a nejedná se o skutečné zdravotnické opatření.

 

V Praze dne 23. října 2020  

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil