Prohlášení ANS a ND k protiprávnímu povinnému testování ve firmách

Prosíme zaměstnavatele, aby se nepodíleli na genocidě obyvatelstva!

 

Zásadně nesouhlasíme a protestujeme proti povinnému testování a očkování ve firmách. Covidový teror se v naší zemi stupňuje s neuvěřitelnou intenzitou. Lidem je vládou, parlamentem a veřejnoprávními médii předkládána jedna lež za druhou. Ani jeden profesionální politik neodmítá tuto nesmírně nebezpečnou a falešnou hru na tzv. covidovou pandemii, která totálně devastuje naše hospodářství a plošně ničí zdraví obyvatel, jejichž mají být politici zástupci. Vláda, parlament a veřejnoprávní média plní úkoly nadnárodních korporací na úkor existence naší země a zdraví jejich obyvatel. Vládou a parlamentem jsou porušovány zákony, Ústava i mezinárodní smlouvy a všechny etické normy, které mají chránit naše obyvatele před biologickými pokusy.

 
 

V posledních volbách roku 2017 volilo pouze 60,84 % voličů. Na základě toho vznikla menšinová vláda, která nyní podniká nevratné kroky ničící naší zemi, její ekonomiku a zdraví obyvatelstva.

Genocida je násilný zločin a podle „Úmluvy OSN o zabránění a trestání zločinů genocidy“ z roku 1948 se dle Čl. II genocidou rozumí činy, spáchané v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou národní, etnickou, rasovou nebo náboženskou skupinu jako takovou:

  • a) usmrcení příslušníků takové skupiny;
  • b) způsobení těžkých tělesných ublížení nebo duševních poruch členům takové skupiny;
  • c) úmyslné uvedení kterékoli skupiny do takových životních podmínek, které mají přivodit její úplné nebo částečné fyzické zničení;
  • d) opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí.

 

K dnešnímu dni není vůbec jasné, co obsahují testy a co obsahuje vakcína a jaké budou následky po testování i po očkování.

Součástí testovacích tyčinek do nosu je nanotechnologie, takže testování na covid je de facto očkovací technologie. Navíc se dle zákona nejedná o testy, ale o odběr biologického materiálu – proto se místa nejmenují testovací, ale odběrová. Nikdo také oficiálně nezodpověděl otázku, co se s testy dělá a jak se likvidují. EU se veřejně vyjádřila v tom smyslu, že jisté procento testů je použito k analýze DNA. Bez vašeho vědomí – samozřejmě.

VIDEO – Co obsahují tyčinky, které nám strkají do nosu:
https://otevrisvoumysl.cz/…KCA

V naší zemi je navíc vládou podporována vakcinace mRNA vakcínou, která mění lidskou DNA a která nebyla schválena ani EU, ani Státním ústavem pro kontrolu léčiv ČR.

Souhrn údajů o vakcíně Pfizer je zde:
https://aliancenarodnichsil.cz/…pdf

A k tomu všemu dochází v ČR navzdory faktu, že Rada Evropy rozhodla 27. ledna 2021 ve svém usnesení 2361/2021 o tom, že nikdo nesmí být očkován proti své vůli pod tlakem, a vyzývá k tomu, že očkování nemá být povinné a že neočkovaná osoba nesmí být diskriminována. Diskriminace je výslovně zakázána, i když existují zdravotní rizika nebo proto, že někdo jednoduše nechce být očkován. Má být také vyloučena diskriminace v práci nebo zákaz cestování neočkovaných osob. V ČR však dochází k pravému opaku.

Citace:

7.3.1 zajistit, aby občané byli informováni o tom, že očkování NENÍ povinné a že na nikoho není politicky, společensky ani jinak vyvíjen nátlak, aby se nechal očkovat, pokud si to sami nepřejí;

7.3.2 zajistit, aby nikdo nebyl diskriminován za to, že nebyl očkován kvůli možným zdravotním rizikům nebo nechtěl být očkován;

Parlamentní shromáždění Rady Evropy, rozhodnutí 2361 / 2021 – zde

 
V naší zemi je zcela jednoznačně ze strany vlády porušována „Všeobecná deklarace o lidském genomu a lidských právech“ z roku 1997, která byla přijata Generální konferencí členských států UNESCO.

Naše vláda zásadně porušuje „Všeobecnou deklaraci o bioetice a lidských právech“ z roku 2005, přijatou Generální konferencí OSN.

 
Prosíme, podpořte také rodiče, kteří nechtějí nechat své děti testovat a očkovat.

Vladimíra Vítová, předsedkyně Aliance národních sil
Adam Bartoš, předseda Národní demokracie

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 9 hlasů
Ohodnoťte článek
14 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
trackback
13. 3. 2021 18:09

[…] článku Prohlášení ANS a ND k protiprávnímu povinnému testování ve firmách jsem si otevřela PDF […]

Petr Repáč
7. 3. 2021 17:03

Již dlouho upozorňujem-e na stav v ČR a to – celkový(i) ekonomický,mezi/lidský a TRANSPARENTNÍ stav,výzkumy a „ověření“ , bohužel i ldsiéí,co za to ODPOVÍDAJ´9 !!!Navíc „tučné platy“ jim běží dál a dál …Obyčejný „poplatník daní v ČR“ a občan,je vláčen -„hnusem a vystupování“arogance – úředníků a „odpovědných „(§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) + „zákony“,které zde „začínají“ páchat ty zvěrstva proti „Ústavě ČR“ a občanům…Prezident ČR či předseda vlády ČR , jsou „tou nejostrašující“ dvojkou – současnosti i dějin / národa – českého „a řízení – ve stavu :zbabělosti,osobních prospěchů + „záchrany vlastní kůže a statků“(§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§),Bohužel i na slovenský lid,dolehl – tento „neopakující SE V DĚJINÁCH – našich „dvou“ národů“(§§§)…Nikdo nevystoupil a ne-postavil se za „SVOU“ odpovědnost k řízením – cesty a dopadu : lidského,ekonomického a HLAVNĚ – budoucnosti ,nás lidí,které straší – Covidem- bublin a potíží,které nás „BLOKUJÍ“ a ohýbají JIŽ ROK(!!!/§§§). Vládní „úředníci/ za rok – dokázali pouze : alibismus,zbabělost a nefunkčnost – jejich vedení (ve všech směrech doby a státu ČR)…CO BUDE DÁL – jak zvrátit „tyto IMBECILTY a „MEGA/CHYBY“ – z výsledky: chaosu,PROPADU / ve všech svérách a parametrech – současnosti a „hospodářství“ i vedení – společnosti,státu a vlastně RODIN,JEDNOTLIVCE a státu ČR… JE TO „průser“ a bude se „prohlubovat“ časem a budoucnem – POKUD se neudělá STOP a „potrestání“ – těchto úmyslů a „rošád“. JE TO také na každém z nás…aby udělat i u sebe – revizi „dosavadních“ svých činů,kroků a „píle“/výsledkůůů(!!!/§§§) .ZDRAVÍ – žoldák/ci „práce“ ze Severu : Most/Praha(www.levnymalir.cz)

Ladislav Vacula
Ladislav Vacula
5. 3. 2021 15:35

Dobrý den.
Jsem rád že se vašim prostřednictvím dostanou tyto informace do podvědomí široké veřejnosti. V této nelehké době jsou takovéto informace a sdělení potřeba víc než kdy jindy. Zato vám patří velký dík.
Jsem rád a určitě využiji vašich podnětů v případech vámi uvedených.
S pozdravem Ladislav Vacula Brno.

NIKOLA
NIKOLA
5. 3. 2021 13:09

Máte naprostou pravdu.

Marie
Marie
5. 3. 2021 12:01

Toto všechno je moc hezké, ale v praxi to nefunguje. Nikdo se s Vámi nebaví, všichni se ohání nařízením a pokutami. Jak se má bránit normální člověk, který ani není právník? Trestním oznámením? Nechce se mi s nikým soudit.

Jaroslav kinc
Jaroslav kinc
5. 3. 2021 4:19

Nevěřím této vládě už od začátku co vyhlásili první pandemii nevěřím vakcínám nenechám se nikdy testovat a nenechám se nikdy očkovat každému od začátku říkám že je to podvod A každému to vždy budu rozmlouvat aby ze sebe nedělal testovacího králíka je to hanba jsi k nám Vláďa dovolí fandím Vám moc a půjdu s vámi

Artur Chuděj
Artur Chuděj
5. 3. 2021 0:35

Souhlasím dle mého názoru jde pouze jen o cílenou likvidaci malých podnikatelů a o snahu o uměle snížení populace.nechci ani testy a ani očkování už sem to konzultoval i z lékaři a žádný by se očkovat nenechal a ani to nedoporučuje.Prosim o radu jakou cestou odmítnout v případě nařízení testu i očkování ze strany zaměstnavatele.dekuji

Bohuslav Mraček
Bohuslav Mraček
4. 3. 2021 20:08

S tímhle se ve volbách skutečně uspět nedá. Víceméně jsou to konspirační teorie. Mám prosbu, vyřiďte mé pozdravy panu JUDr. Haisovi. Velmi inteligentní pán. Snad si na mne vzpomene. Bohuslav Mraček – externí účetní

Dagmar Blajzeová
Dagmar Blajzeová
4. 3. 2021 17:49

Hrůza

marek
marek
4. 3. 2021 15:49

pravdaa

marcela
marcela
3. 3. 2021 13:48

nemám zájem o testování ani o  očkování ,

Jitka Štráhlová
Jitka Štráhlová
3. 3. 2021 11:39

Odmítám povinné testování i očkování. Budu se proti tomu bránit. Znám nĕkolik případů, kdy právĕ po testování tito lidé onemocnĕli covidem. Takže mám vážné obavy, že právĕ testovacíma začínáme se do tĕla testovaných dostává vir. Proto ten velký nárůst nakažených.

Michal Soukup
Michal Soukup
Odpovědět  Jitka Štráhlová
4. 3. 2021 19:34

Nesmysl, prostě se někde nakazili a zrovna to tak vyšlo.