Proč ve volbách 2022 opět neuspěla skutečná alternativa?

Lidé volají po slušných a odborně zdatných lidech v politice, ale přesto většinově zvolili pokračování zmaru a organizovaného zločinu v politice.

Jako vždy o volbách rozhodla televize a mainstream, neboť řízení je proces informační a ONI mají v ruce média! V komunálních volbách NEVOLILO přes 50 % voličů!

Příznivci vládních a parlamentních stran k volbám šli – je jich však méně než polovina všech voličů, ale proto de facto všude vyhráli.

Použiji jeden citát, který přišel na email: „Je až příliš smutné dívat se v přímém přenosu na zmar národa a vlasti v režii nás samotných.“

Následující dny a měsíce budou pro naši zemi velmi dramatické a my si nyní nedokážeme patrně ani představit, jakým šílenostem budeme muset čelit. V tuto chvíli proto není možné říci, jakou strategii zvolíme pro další práci, ale nadějí pro nás zůstává fakt, že naši společní kandidáti a voliči jsou skvělí lidé, kteří chápou, o co skutečně jde, a na tom musíme stavět.

Dovoluji si uvést pár sentencí z FB – z reakcí je zcela zřejmé, o čem byla diskuse:

„Byl jsem v komisi a z 200 lidí, co pode mne spadali, jsem se setkal s 86. Komentáře nechám jiným.“ Pavel Kukal

„Alternativa najela na styl: Jsem „Nivolič“, jsem Čechoslovák a k volbám nejdu, neb tím legitimizuje nelegální uspořádání ČR. Tak fajn. Výsledkem je, že tato nelegitimnost ještě utáhne šrouby a s Čechoslováky si tak leda vytře pr… No, to jim to tedy opravdu nandali.“ Ivona Vicky

 

Vzkaz pro ty, kteří nešli k volbám, protože se údajně „vyvázali“ ze systému, volit je pro ně tedy zbytečné a nehodlají se zabývat špinavou politikou:

„Když jste vše pochopili a jste svobodní, tak doufám, že už žijete mimo civilizaci a nevyužíváte žádné věci spojené se systémem, což jsou energie, silnice, zdravotnictví, školství, právní systém a mnoho dalších věcí, protože to všechno k tomu patří. Také doufám, že už vás nikdo nikdy nevidí v žádném supermarketu, hromadné dopravě na sportovní a kulturní akci, protože to vše souvisí se systémem, který jste tak „prokoukli“. A myslíte, že ten zrůdný systém se zhroutí sám od sebe? Takže až vám budou přicházet složenky za energii, budete ztrácet své domovy, do dětí vám budou zase píchat nějaká svinstva, tak si nechoďte nikam stěžovat. Já vím,  co myslíte, ale nevím, jak se k tomu chcete rychle dopracovat, když už jsme jako republika i jako občané téměř před likvidací.

Úplně všechno je politika, včetně výběru starosty, který u vás nechá vybudovat buď kasino anebo školku pro děti, který nedovolí ve vašem bydlišti vybudovat 5G a chrání vaše zdraví anebo to povolí a bude to mít katastrofální následky hlavně pro zdraví dětí. Ano, tak se toho nezúčastňujte, vždyť je to jen špinavá politika, Já mám ale děti a vnoučata a není mi jedno, jak a v čem budou vyrůstat.“  Miloš Bednář

 

Reakce na hlasy, že prý nebylo, koho volit:

„Tak jste mohla kandidovat třeba vy sama anebo navrhnout ty správné lidi. Bude vám jedno, jestli ředitel školy bude pedofil, vrah, kapesní zloděj nebo člověk, který si dá občas pivo anebo hodně kouří? Žádný z nich není dokonalý, takže to nebudete řešit a necháte tam své dítě chodit? Nemusela jste volit ty, kteří doposud vládli, ale takto jste je ještě více zlegalizovala a dala jim podporu v tom, co dělají, protože oni teď nevidí žádný odpor občanů a mohou ještě více utahovat šrouby. I kdyby volby ihned nic nezměnily, tak šlo o to, že sebraly lidem, kteří jsou v odboji proti systému naději a chuť v tom pokračovat. To se právě odehrálo. Anebo se mohly procesy aspoň přibrzdit.

A rád bych přidal něco z válečné taktiky. Pokud se na tebe řítí opravdu silný nepřítel a ty nejsi připraven na to mu momentálně odolat a porazit ho, musí se udělat vše pro to, aby se nepříteli ten postup co nejvíce zkomplikoval a pokud možno zpomalil, aby znejistěl, začal i pochybovat o svém vítězství a unavil se, jinak je konec velmi rychlý. Tohle bylo použito i během druhé světové války. Jenom jsme jim teď posílili sebevědomí a oni mohou přitvrdit a zase utáhnout šrouby.“ Miloš Bednář

 

Zde reakce na to, když lidé hovoří pouze o nepolitických možnostech a zavrhují politiku:

„A jak myslíte, že se k těm nepolitickým „možnostem“ dostaneme? Mlácením do zdi zvenčí? Tak to asi těžko. Je potřeba se dostat dovnitř, za hradby a rozebrat jim to zvnitřku. Proto bylo nutné jít k volbám a dostat na rozhodující pozice co nejvíce pronárodně smýšlejících lidí. Až když by byli součástí toho celku, tak se může začít pracovat na změně systému. Barák nepostavíte od střechy, ale musíte nejdříve makat na pořádných základech.

Ať lidé nechodí k volbám, ale nerozumím tomu, proč si ti samí pak stěžují, že je v republice něco špatně. Jasně, byly obvody, kde nebylo koho volit. Chápu tedy, že někde pronárodně smýšlející lidé k volbám nešli, ale to byly výjimky, že nebylo zastoupení protikladu demoličních uskupení. Chápu také, že nevolili ti, kdo mají bydliště na druhém konci republiky, nežli se zdržují, ale přesto jsme měli voliče, který přijel 900 km, aby vhodil lístky do volební urny.“ Dana Schejbalová

 

Vladimíra Vítová

 

 

 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
David Jašek
David Jašek
26. 9. 2022 0:20

Nejhorší je, ze „demokraté“ a liberálové šli poctivě volit.