Proč se pokus o Majdan v Praze 18.10.2020 nepovedl.

Přesto, že máme Stav nouze, kdy nás nesmí sedět v jídelně u stolu více než dva, rodinných slavností se nesmí zúčastnit celé rodiny, ale musíme se odpočítávat, děti nesmí do školy, tak v téhle situaci vláda a magistrát povolí demonstraci na Staroměstském náměstí. Není vám to divné? Nám to divné bylo.

Proto „Svatá domobranecká trojice“, Tedy Národní domobrana, bývalá Zemská domobrana Českoslovenští vojáci v záloze za mír, aktivovala „Operační středisko“ a začala situaci monitorovat a analyzovat. Brzy z dostupných pramenů bylo zřejmé, že akce může být použita k diskreditaci vlasteneckých organizací a hnutí, pravděpodobně při vystoupení pplk.v.v. MUDr Marka Obrtela. Akce také nebyla osamocena, ale probíhala v blízké souvislosti s akcemi ve Vídni a v Bratislavě. V pátek před akcí byli případní účastníci demonstrace důrazně varováni policejním prezidentem, že Policie ČR bude konat velice tvrdě. V sobotu probíhající akce v Bratislavě byla jednoznačným signálem, že lidská práva nebudou policisty vzrušovat. Vodní děla lámající kosti dětí a střelba sice gumovými projektily, ale přece jenom střelba do lidí, kteří byli většinou v nesprávné chvíli na nesprávném místě, byly varováním. V neděli kolem 11 hodiny mělo Operační středisko jasno. V Praze bude realizován ten samý scénář jako v Bratislavě.

Trochu odbočím. Soustředění větších vojenských nebo policejních jednotek se vyznačuje určitými znaky, které jsou pro profesionála nepřehlédnutelné a které se v podstatě nedají schovat. Velká seskupení, pokud mají efektivně působit, se musí s předstihem soustředit v prostorech soustředění, lidé, zvířata i technika ale nemůže celou dobu stát na místě, nebo pracovat „na volnoběh“. Pokud budou vojáci či policisté 4 hodiny stát na místě, bez pohybu, v chladu, tak jejich výkon nebude stát za nic. Musíte je nakrmit, musí mít možnost si dojít na záchod, někam si do tepla sednout. To se týká všech složek. Těžkooděnců, antikonfliktního týmu, psovodů, jízdních, pořádkových hlídek i provokatérů. Ti všichni se musí včas dostavit na určená místa a ve stanovené výstroji a výzbroji. V 11 hodin jsme již měli zadokumentovány policisty oblečené jako příznivce domobran a také jako ultras.

Operační středisko vydalo varování pro všechny své členy a příznivce a také kontaktovalo Marka Obrtela. Marek zareagoval opravdu profesionálně. Nechal se poznat hlídkám na Hlavním nádraží a cestou na Staroměstské náměstí zmizel. Velitel provokační akce tak o jeho nepřítomnosti nevěděl. Jednotliví řečníci si řekli své a organizátor demonstraci ukončil. Lidé se začali rozcházet. V tom okamžiku veliteli akce došlo, že musí zaimprovizovat. Provokatéři zaútočili na jednotky těžkooděnců a mainstreamová média dostala své divadlo dýmovnic, rozbušek a akčních pohybů zúčastněných. V té době však většina účastníků demonstrace již byla pryč.

Vím, že tato schémata obvykle ve světě fungují, jenom v Praze ne. Pane Hamáčku, můžete nahrazovat sochy našich osvoboditelů záchodovými mísami, stavět symboly poroby ve formě mariánských sloupů či pomníků nacistům, může se snažit plk v. v. Prymula o satanistické rituály s hypnózou přes obrazovku, stejně neuspějete. Jsme Slované, potomci původní obyvatelé Zemí Koruny České, Čech, Moravy a Slezska. Jsme potomci husitů. S vámi je Satan. Ale s námi je Bůh.

Děkuji všem, kdo se na práci Operačního střediska podíleli.

 

Pplk.v.v. Ing. Ivan Kratochvíl

Českoslovenští vojáci v záloze za mír

Aliance národních sil

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Emil Svátek
Emil Svátek
20. 10. 2020 10:24

Hamáček by měl být za tuto „akci“ obviněn. Podobnost s Národní třídou v roce 1989 je až příliš okatá… Kdopak to tohoto naprostého amatéra a volebního propadlíka učil???

Miloslav Kramný
Miloslav Kramný
20. 10. 2020 8:16

Vydržet a nenechat se vyprovokovat.
Mluv pravdu, miluj pravdu, braň pravdu. MJH

ludek
ludek
19. 10. 2020 22:39

ano videl jsem to primo zive z internetu a bylo videt jak se domlouvaji na utoku a jak vedi co delat a to nejsem zadny zbehly ale nekteri lide se chovaly podivne