Proč přijímáte tak hloupá a drahá opatření a neléčíte, pane předsedo vlády?

Očekáváme Vaši odpověď na tuto otázku, abychom mohli informovat naše čtenáře a veřejnost.

 

Ing. Andrej Babiš, předseda vlády ČR,
nábřeží Edvarda Beneše 4
118 01 Praha 1 – Malá Strana
posta@vlada.cz

 

Pane předsedo vlády,

nepoužil jsem před Vaším oslovením obvykle užívané „vážený“, protože nemám rád přetvářku a pokrytectví. Souvisí to s tím, co vláda pod Vaším vedením provádí v oblasti pro nás toho nejcennějšího – zdraví.

Nechci se s Vámi přít o jednotlivé kroky ani kritizovat např., že autor nápadu omezit prostor kolem osoby na 15m² by musel propadnout z geometrie, protože asi neví, co je 15m².

Pokládám Vám jen veřejně následující otázku a doufám, že mi na ni odpovíte jasně a bez svalování odpovědnosti někam jinam, protože Vaše osobní odpovědnost je nad slunce jasná:

Můžete mi říci, proč se v naší mohutně zadlužené zemi musí vynakládat obrovské finanční prostředky na provádění neprůkazných testů a na vyvíjení nebo nákup dosud nepoužitých vakcín bez jakýchkoli bezpečnostních záruk, s neznámými vedlejšími účinky a už i prvními oběťmi, když existují účinné, dostupné, levné a spolehlivě fungující léky, kterými lze virózu covid-19 léčit?

Je to např. v několika jiných zemích doložitelně, účinně a úspěšně používaný lék HYDROXYCHLOROCHIN nebo u nás v ČR úspěšně použitý lék ISOPRINOSINE, který náš špičkový epidemiolog a vakcinolog Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. úspěšně použil na sobě a svém synovi.

Proč přijímáte hloupá, neúčinná nebo dokonce škodlivá a drahá opatření a neléčíte?

Očekáváme Vaši odpověď na tuto otázku, abychom mohli informovat naše čtenáře a veřejnost.

V Mimoni dne 21. 12. 2020


Miroslav Starý, vydavatel periodického tisku

 

Zveřejněno:www.severoceskapravda.cz
Předáno: ctk@ctk.cz

 


 

 

 

Autor příspěvku: ans

4.4 8 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jana
26. 12. 2020 1:06

Naprosto souhlasím ze vším ! Jak uvedl Lubomír Volný v poslanecké sněmovně ve svém projevu si léky zakoupila vláda a zbytek stáhl R.Prymula z prodeje z celé ČR.

Josef
Josef
25. 12. 2020 19:25

Užívám to vic jak 15 let a mohu pouze souhlasit zbavil jsem se mnoho neduhů. Na virozu stačí 6 kapek po 2 hodinách tedy 12 kapek za den a vždy je druhý den virová pryč..

Eva
Eva
23. 12. 2020 21:09

Jsem zvědavá, jestli odpoví, díky za Vás

Vítězslav
Vítězslav
Odpovědět  Eva
24. 12. 2020 7:01

Myslím si, že pan premiér neodpoví. Zkoušel jsem, jestli by mi obvodní lékař předepsla Isoprinosin a odmítl to s tím, že to covid neléčí a že bych musel přinést zprávu od imunologa. Žádný covid nemám, ale ani to ho nepřesvědčilo. Mám dojem, že lékaři mají přísný zákaz tyto léky předepisovat, protože by se zarazil penězotok do kapes farmaceutických firem a jimi uplacených vládců.