Pro ty, kteří odmítají slepě věřit na „posvátný“ covid.

Toto napsal 25 letý mladý muž svým přátelům (přišlo emailem).

Nedá mi to a musím k tomu něco napsat. Ze začátku bych chtěl zmínit, že situaci nijak nezlehčuji ani nepopírám. Mám pár nemocných kamarádů (kterých mi je upřímně líto – snad se na mě nenaštvou). Vím, že může mít nemoc i vážný průběh a nařízení dodržuji.

Dost lidí teď začalo sdílet příspěvky a grafy pana Petra Ludwiga nebo jemu podobných.

https://www.facebook.com/…087

Pan Ludwig volá po totálním lockdownu, vakcinaci a předpovídá absolutní kolaps takřka všeho. Zároveň s tím brojí proti lidem, kteří mají opačný názor – některé chce dokonce žalovat, ostatní označuje za konspirátory nebo lháře. Zbytek za lidi, kterým upadl mozek. Zkrátka by nejraději všechny, kdo s ním nesouhlasí, umlčel a k tomu vyzývá i ostatní. Ale to je opravdu špatné a hlavně nebezpečné. P. Ludwig se odvolává na reálná data, ovšem vytržená z kontextu, která spíš straší než mají nějakou vypovídající hodnotu – určitě se na ně podívejte sami.

Jelikož i přes tvrzení p. Ludwiga a jeho nástupníků mozek mám, podíval jsem se po shlédnutí jeho příspěvků a grafů také na jiné zdroje (na rozdíl od drtivé většiny ostatních) – např. i ČT, WHO, Český statistický úřad a podobně. Mám pro vás hned několik zajímavých a podnětných videí a obrázků, které vám snad „zlepší náladu“ a nebudete se cítit na pokraji vyhynutí.

  1. Reportáž ČT říká, že během poslední chřipkové sezony 2019/2020, která trvala 7 týdnů bylo nakaženo 1 151 000 lidí (ano o milion víc) a úmrtí v souvislosti s chřipkou bylo 1500. https://youtu.be/…152
  2. Úmrtnost v ČR během roku 2020 je srovnatelná s minulými roky.

http://prntscr.com/…lac / https://www.czso.cz/…_cr

Neděje se tedy to, že by nějak exponenciálně vrostla úmrtí z důvodu chřipky. Úmrtí, která vidíme ve spojitosti s virem nejsou totiž ve většině způsobené virem, stačí jen, aby vir daný člověk měl a umřel na zcela jinou příčinu, a je ihned vedený ve statistikách.

  1. WHO není zastáncem a nedoporučuje lockdowny, protože i tato organizace si je vědoma devastujících účinků na ekonomiku a lidské životy.

https://www.news.com.au/…a74

A než se rozepisovat o dalších bodech, hodím vám sem odkazy na pár videí, na která můžete kouknout, pokud budete mít chuť (nejsou dlouhá). Spoustu lidí to asi vystřelí z bot, protože tato videa a články jsou z tzv. „konspiračních“ webů, což ale není pravda. Toto jsou alternativní weby. A jelikož a protože mám mozek, tak slepě nesdílím a nesleduji jen to, co vidím v TV nebo „prověřených“ webech. Podívám se na více zdrojů a pak za pomoci právě tohoto mozku a běžného rozumu si z toho vyvodím vlastní závěr – to opravdu moc lidí nedělá.

  1. Reflex a rozhovor s viroložkou Soňou Pekovou:

https://youtu.be/…UH8 (to teda není konspirační web ještě)

  1. Alarmující výpověď amerického doktora o tom, jaká mají opatření důsledky na lidské životy ohledně vakcinace a omezení svobody: https://www.facebook.com/…69/
  2. Analýza Evropských statistik COVID-19:

https://www.facebook.com/…501

  1. Německý právník Reiner Fuellmich mluví o zločinech proti lidskosti, které koronavirová krize přinesla. Sestřih:

https://youtu.be/…RTE /

Plná verze:

https://youtu.be/…RmU

  1. COVID počty:

https://www.reformy.cz/…at/

Abych to shrnul s veškerým respektem k mým kamarádům a známým, kteří mají opačný názor – s vyhrocenou, nafouklou a zmedializovanou situací nesouhlasím. Nesouhlasím s devastačními účinky nařízení vlády a nesouhlasím s lidmi, kteří na ostatní i za ten zbytek svobody slova, co máme (např. napsat post na sociálních sítích) chtějí volat právníky a označují je za konspirátory a bezmozky.

 

 

 


 

 

Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
3 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
AG
AG
22. 10. 2020 15:57

Odkaz na Reinera Fuellmicha byl již smazán. Možná to byl tento?
https://www.youtube.com/watch?v=sZ89GCt6g4k

svatoslav butora
svatoslav butora
21. 10. 2020 21:29

Kvůli vědeckému řešení kovidní problematiky je potřebné zveřejnit znění amerického patentu k tomuto umělému viru.

Jirka
21. 10. 2020 19:06

Ono se stačí podívat na pana Hampla či Valenčíka… emotivní útočné zesměšňující… jakoby se snažili potvrdit si svůj názor.. přímo jej křičí a hledají záchytné body… moje bábovička je ta nej.. ano maminko? Nic ve zlém… 🙂