Příprava nového nepřítele, který údajně může za migraci do EU

Na stránkám CFP jsem si přečetl článek MUDr. Ivana Davida, pod názvem „EU nemá řešení migrační krize – EU je součást problému“. V článku autor popisuje, jak se hrdinná řecká vláda brání migrantům z Turecka a že jen někteří „uvědomělí“ státníci EU se jí v tom snaží pomáhat. Nemohl jsem si nepomyslet, že ve vyjádření autora je cosi sociálně – demokraticko – ďábelského. Popisem situace totiž – bez přihlédnutí k širším souvislostem a mnoha slovy – budí dojem, že se něco řeší.

Je známo, že Ruská federace a Turecko spolupracují. Pochopitelně jestřábům v USA a EU to není po vůli, a proto se snaží vyvolat dojem, že migraci zapříčiňuje a organizuje Turecko a že EU se hrdinně proti této turecké akci brání. Ale vše je naopak! Migraci již několik let organizuje a platí Brusel. Jde tedy pouze o přípravu na označení dalšího vnějšího nepřítele. A jde také o to odůvodnit si vyšší náklady na zbrojení a přesouvání armád USA a EU k východním hranicím EU – tedy k Rusku.

Situace je vážnější, než se zdá. Trpělivost asijských států, včetně Ruska, bude mít své meze. K tomu se může přidat finanční, posléze hospodářská krize a budeme cílem hněvu – jak vlastních lidí, tak i Ruska a jeho spojenců. Možná, vše poznáme podle vojenské přehlídky na Rudém náměstí, která se každoročně koná na výročí Vítězství nad fašismem v Moskvě. Uvidíme, jestli to bude „parademarche“ nebo nástup v bojových uniformách.

Nepřeji si, aby se to stalo, ale pokud budeme součástí tohoto absurdního divadla, budeme muset bojovat o vlastní přežití. Udělejme tedy vše, co budeme moci, aby byl zachován mír a aby se mezinárodní situace vrátila do přátelských poměrů. Nevyvolávejme však – pod taktovkou EU a NATO – opět obraz nového nepřítele.

 

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil