Přichází „Třetí doba temna“ pro český národ aneb povolební konstatování.

Tak po těchto volbách musím konstatovat, že český národ, jeho duše a charakter jsou (optikou dnešního pohledu) definitivně v háji…

Nastává Třetí doba temna pro český národ:

  1. doba temna – po roce 1620
  2. doba temna – po roce 1989
  3. doba temna – po roce 2021

 

Ale jak praví filosof – klasik, všechno má svou míru 

a

„co však zkušenost a dějiny učí, je to, že národy a vlády se nikdy něčím z dějin nepoučily a nikdy nejednaly podle poučení, které by z nich mělo být vyvozeno.“

 

Berme to jako jedinečnou šanci na historické znemožnění nenárodní pravice.

Ta se teď (stejně jako globalistická pseudo-levice) „odkopává“ ve vší nahotě! 

Nebude už ani drobků shozených s panských stolů…

 

A pak se zákonitě spojí všichni ti, kdo se spojit mají.

A vznikne novodobá „vlastenecká lidová fronta“.

V ní bude prostor pro dialog národní, sociálně cítící pravice a ryzí radikální levice.

Protože společným jmenovatelem „nových bojovníků“ budou NÁRODNÍ ZÁJEM a DŮSTOJNÝ ŽIVOT!

 

Třetí doba temna pro český národ nebude mít dlouhého trvání, protože „Císař je už teď zcela nahý!“

 

Budeme se znovu rodit, budeme vstávat z popela.

A přijde NÁRODNÍ OBROZENÍ Č. 2

VSTANOU NOVÍ BUDITELÉ!!!

 

 

Marek Adam,

Aliance národních sil 

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Petr Gottliebl
Petr Gottliebl
12. 10. 2021 23:43

Dovolte mi, abych odpověděl na váš článek, „Přichází třetí doba temna“. Jak víte, každý člověk je originál, ale jen málo lidí jsou si toho vědomi, většinou vyjadřujeme názory někoho jiného, ale málo kdy, ty vlastní. Pokud se podíváme „proti proudu času“, tak těch dob temna pro Čechy (Slovany), žijící v této kotlině, bylo mnoho, že by nám nestačily prsty na obou rukách. Dokonce naši „buditelé“ se mezi sebou domlouvali německy, když opět „oživovali“ český jazyk.
Ano, národ se nikdy z dějin nepoučil. Proč? Nějak jsme si zapomněli samy vládnout. (v pozdější době, po době Slovanské) To, co je fakticky známo, tak vždy jsme měli nad sebou cizince, ať již to byli Přemyslovci, Lucemburkové, Habsburkové… To že Alois Jirásek napsal pověsti o Svatopluku Čechovi, jak přišel na horu Říp a my Češi jsme se zde usadili, to je pověst, která nemá s fakty nic společného, stejně tak dějiny, které se učíme… První republika byla založena zednáři a dokonce Masaryka nikdo nezvolil…atd. Nebudu unavovat, ale představu, že si počkáme na to, že se někdo znemožní, je poněkud hloupý názor a následně, že se spojí ti, co se spojit mají, je velice naivní. Pokud si neuvědomíme, že za současného stavu, nelze v politickém klání, jménem volby, NIKDY zvítězit, tak mnoho nechápeme. Pokud objíždím města a při předvolební agitaci přijde cca50 lidí, kolik dostanu hlasů? Ale ono je již předem rozhodnuto, kdo ano, kdo ne! Systém je nastaven tak, že všechny stávající strany jsou „podchyceni“ a je jedno, kdo vyhraje, ale problémisti nemají nárok! Vlastenecká fronta vznikne, jak? Že se alternativní strany domluví? Vždy je tam pojistka v podobě člena nějakého Aspen institutu … Pokud nezměníme chování, uvažování, informace našich předků, více duchovna… Naši mládež vychovávají paraziti, to nejsou vlastenci. Mám toho moc, ale zeptám se vás na to, o čem málo kdo přemýšlí.
V roce 1970 spočítal Světový fond na ochranu přírody, kolik je na planetě zvířat a před dvěma léty je znovu přepočítal. Co zjistili? 2/3 zvířat od roku 1970 na planetě Zemi vyhynuli. Zároveň lidé, kteří pracují s vodními živočichy, došli k závěru, že v roce 2048 již nebudou v oceánu žádné ryby. Lovíme ryby ve velkém, ničíme jejich útočiště a také znečišťujme oceán a to do takové míry, že ryby vymírají. V Německu po 20ti letech počítání hmyzu v národních parcích zjistili, že během 20 let vyhynulo 75% hmyzu. Během 20ti let, tak vidíte, že hmyz vymírá. Zvířata vymírají, ryby také, co s tím? NASA v USA na základě přesných vědeckých propočtů, tvrdí, že civilizace tak jak ji známe, nevyhnutelně během několika následujících desetiletí končí, na základě toho spějeme k závěru této krizi. 5G,6G,7G… Politika? Život!