Pozvánka na besedu SPOLEČNOST BUDOUCNOSTI

V Brně se bude besedovat s Petrem Hamplem a Petrem Staňkem o budoucnosti Evropy.

Petr Hampl je známý sociolog, který dlouhodobě komentuje politické dění. Díky svému vzdělání je schopen postihnout nálady ve společnosti velmi výstižně a přesně. Ve své knize Prolomení hradeb definoval společenské pohyby, které ohrožují evropskou civilizaci. Kniha se stala bestsellerem a v současné době připravuje nakladatelství Naštvané matky už čtvrtý dotisk.

Petr Hampl považuje téma své knihy za zásadní, a proto jezdí pravidelně za svými čtenáři po celé republice. Motivuje své posluchače k aktivnímu zapojení do obrany našich tradic a hodnot, které evropskou civilizaci definují. Považuje totiž vlastenectví za základní téma pro obnovu společnosti.

Na své besedy si zve i hosty, kteří mohou téma obrany evropských hodnot ještě podpořit svými zkušenostmi. Na besedě v Brně (8. 1. 2019) tak přivítáme Petera Staňka, který je slovenským ekonomem a prognostikem a pracuje pro Slovenskou akademii věd. Profesor Staněk se pokusí odpovědět především na otázku, jestli vyřeší technická revoluce problémy budoucnosti. Upozorní i na důležité téma hledání nové rovnováhy mezi přírodou a společností.

 

Besedu bude za Alianci národních sil uvádět Milena Míčova.

Akci pořádá spolek Naštvané matky ve spolupráci s Aliancí národních sil

 

SPOLEČNOST BUDOUCNOSTI

Beseda s Ph.Dr. Petrem Hamplem PhD. a Prof. Ing. Peterem Staňkem Csc.   

Kdy: 8. 1. 2019 – 18 hodin

Kde: Restaurace Thalie, Rooseveltova 14, Brno

Na místě bude možné zakoupit knihu Prolomení hradeb a další tituly z nakladatelství Naštvané matky

 


Letáček – Pozvánka na Besedu: Brno – tisková zpráva o besedě ANS


 
 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil