„Pověste ho vejš…

…, ať se houpá, pověste ho vejš, ať má dost, pověste ho vejš, ať se houpá, že tu byl nezvanej host!“ No, snad takto drakonicky dle countryového hitu nebohý vojcl v hodnosti podplukovníka nedopadne. Asi byla chyba účastnit se zrovna okolo Velikonoc delegace ministra Kupky po asijských regionech spíše nepřátelsky naladěných k Číně nebo Rusku. 

Jiný kraj, jiný mrav. Korejky prý nejsou zvyklé na plácnutí…

Ale už se stalo. Doktor a podplukovník podroušen plácl na letišti rozverně jihokorejskou hygieničku po zadečku, lkají mainstreamové internetové servery i tištěná média. A prý z toho může být zle, neb se mohou horšit jindy vřelé jihokorejsko – české vztahy.

Modroptáční ministr dopravy se tím pádem může poškorpit s pirátským děťátkem v pozici ministra zahraničí, co že mu to tam nadelegoval za hnusníka. Ten v tom je sice nevině, poněvadž doktora lampasáka zřejmě do chvostu diplomatické komety předsedkyně poslanecké sněmovny Pekarové nominovala modroptáční ministryně války Jana Afroameričanová, či jak se jmenuje, ale považte! Ta ostuda!!! Hnedle tři rezorty budou muset napravovat zločinné počínání rozveseleného uctívače Velikonoc.

Tak, a teď se těšte, Češi…!!!

 Tak vezměme si kapku přehledně, co nám všechno ti nakrknutí Korejci (A hlavně Korejky, kryndapána!) z Jihokoreje můžou způsobit. Je docela známo, že v českých pobočkách korejských firem je občas problémem si docela prostě „odskočit“. Jó Češi, sami jste to chtěli!, zakážeme vám za trest v pracovní době čůrat celkově a nebo pod finančními sankcemi.

Když jsme u těch peněz, nevyhrožovali jste, švejkové jedni, že budete dokonce stávkovat za zvýšení mezd? Dokonce i stávkovou pohotovost jste vyhlásili?! Tak to prrr…!!! Budete-li prudit vyhážeme vás všechny a zaměstnáme raději pracovité nereptající skorokorejce z Ukrajiny a dovezeme si konečně i své vlastní nereptající hodné Korejce z Jihokoreje!

A jadernou elektrárnu vám budeme stavět za osmkrát vyšší ceny než kdysi Rusko a aspoň dvakrát dráž, než Američani a třikrát než Francouzi! To už se prostě zařídí! Pár těch vašich politických neúplatných velikánů dostane virtuální obálku se slušnou reálnou sumičkou na konto a budete koukat, jak drahá může být bezemisní elektrika zastropovaná až do nebes! Přitom však netřeba úplatků, nic takového! Poctivý lobbing se tomu říká a je to jedna z evropských hodnot. Ta se koneckonců líbí i nám, investorům z Jihokoreje!

A ty naše skvělé jihokorejské tanky, které už jsme dodali i Polákům? Tak ty vy teda nedostanete. Jednak po zacálování toho, co nám už teď vlastně dlužíte nebudete mít peníze, a taky si je nezasloužíte. Ledaže bychom vám je přivezli takříkajíc i s posádkami na věčné časy a nikdy jinak, ale to bohužel zatím nejde, přes Rusko to zkrátka není možné.

Snad nám nakonec nevyhlásí válku, snad to Lipavský nějak obrečí…

Ach, jo! Prozatím není žádných zpráv o dalším osudu MUDr. Pplk. I.K. Rezort ministra Kupky pouze oznámil, že člen vládní delegace byl okamžitě vyloučen z přepravy s ostatními mravnými delegáty (žádné delegátky? Jak je to možné? Nebude hrozit další škandál?) a o jeho osudu se v jinak dobře informovaných mainstreamových médiích mlčí.

Zatkli jej Jihokorejci? Popravili snad, je to tam možné? Taky by mohl být na prosbičku magistra zahraničí Lipavského nějak převezen v klepetech a v medvědovi zpět do protektorátu. Zde by jej Jana Amazonka doživotně převychovávala ve vojenském prostoru Libavá! Sloužil by prostě cvičícím herojam Banderistánu. Doživotně! (Vzhledem k vyvíjející se mezinárodní situaci a možnostem leteckých a kosmických sil Ruska by vlastně to doživotí ani nemuselo moc dlouho trvat…)

Pánbíček s námi a zlé pryč!

 

Svatopluk Otava

komentátor ANS

 

 

 


 

Autor příspěvku: ANS