Polsko zatím ještě žije

Zieleniec v pondělí 15. 2. 2021 – fotodokumentace

 

Polské lyžařské středisko Zieleniec spojuje s českým areálem na Šerlichu několik dobře udržovaných sjezdovek a nejméně pět velkých sedačkových lanovek pro lyžaře a turisty.

V pondělí 15. 2. 2021, kdy česká „vláda”, v tu chvíli již nelegitimní, zavádí drastická opatření proti lidem a opírá se o údajné žádosti krajských hejtmanů o prodloužení nouzového stavu kvůli „strašlivému nebezpečí smrtícího koronaviru” (což ji ovšem neopravňuje ignorovat rozhodnutí parlamentu a porušovat tak ústavu), se na polské straně hor vesele lyžuje, všechny sedačkové lanovky praskají ve švech (ne ovšem jako ty „přeplněné” české nemocnice), vleky a lanovky jsou na hranici svých kapacitních možností, přepravují tisíce lyžařů za hodinu, hotely jsou v běžném provozu, lidé chodí a lyžují bez roušek a usmívají se na sebe. Pro nás Čechy opravdu silný zážitek.

Jestli uvidíte na fotkách někoho v roušce, bude to nejspíš nějaký občan ČR, který si šel do Polska zalyžovat a neuvědomuje si, jak je ten smrtící virus opravdu velmi inteligentní a ukázněný, zdržuje se na české straně a polsko-českou hranici si nedovolí překročit.

Pod Šerlichem, v českém areálu Deštné v Orlických Horách, je situace úplně jiná, sjezdovky zejí prázdnotou, ani nejsou udržované, rolby není nikde vidět, jsou uklizené, vleky a lanovky stojí a rezatí. Celý areál téměř liduprázdný, nepotkáte ani jednoho běžkaře. Velmi depresivní atmosféra, jako před koncem světa. Bezpochyby se někdo snaží přesně tuto náladu v nás Češích vyvolat.

Lidé, hlavně vy vzorní a ukáznění, kteří jste ochotni lynčovat souseda za to, že nenosí hadr na ústech, kteří jste schopni udávat kohokoliv za to, že nedodržuje „nařízení vlády”, když ta nelegitimní „vláda”, která nedodržuje základní ústavní principy, již nemá právo nikomu nic nařizovat:

zkuste přemýšlet, komu to všechno slouží, tento super podvod s vakcínami, obchod se smrtí, tato kolosální manipulace pomocí strachu, kdo na tom rýžuje miliardy peněz, kdo se snaží upevnit si moc a nadvládu nad námi, úplně nás zotročit, že už ani nepípneme, kdo si s námi hraje jako kočka s myší a sleduje, co všechno vydržíme.

Až vám to dojde, uvidíte, jak se vám uleví. Ona totiž pravda občerstvuje, i když je krutá. Člověk aspoň ví, na čem je, a může začít konat na svoji záchranu. Do té doby je paralyzován a neschopen aktivity. Vlastní uvědomění si reality je první krok na cestě k záchraně.

Každý jednotlivec má osobní odpovědnost za svoje rozhodnutí a činy. Tato osobní odpovědnost je nepřenositelná. Žádná jiná odpovědnost než osobní neexistuje. Proto si nenechte vyhrožovat, nenechte se manipulovat, JEDNEJTE KAŽDÝ SÁM ZA SEBE, neochvějně a s jistotou, že právo je na vaší straně. A jak pravil Jan Žižka, „každý se bij tam, kde stojíš,” v rodině, na pracovišti, na ulici.

Přestaňte si nechat všechno líbit. Přestaňte ustupovat. Není jiné cesty, jsme v informační válce, bez boje to nepůjde. Suverénní lidé mohou vytvořit suverénní národ a suverénní stát. Ta suverenita se předává zdola nahoru, ne naopak, v opačném směru to nefunguje. Jestli se tento národ nepozvedne sám od sebe, od každého jednotlivce zevnitř, potom se zpronevěřil svému poslání a nemá právo na další existenci.

Rudolf Dvořák, ANS

 

 
 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 2 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
20. 2. 2021 10:53

Přeji hezký den. Lidé v Polsku cítí a ví, že metodika šíření strachu ze života a strachu z uměle udržované koronavirové statistiky v horách nemůže platit. Pohyb na čerstvém vzduchu a v přírodě je léčivý. Pohyb mezi statistickými „čísly ohrožení“ je spojený s ohro-žením logického myšlení. Zprávy o kovidním ohrožení, kterými zaplavují obyvatelstvo u nás 24 hodin denně téměř všechny informační média pocházejí od lidí zasažených virem parlamentní mutace umělého koronaviru. Parlamentní mutace jakéholiv viru jsou smrtící, protože neumožňují vyléčení virového ohrožení jednoduchými lékaři používanými medikamenty, ale vyžadují stálý parlamentní dohled nad opíchaním obyvatelstva vakcinami, které parlamentní mutaci kovidu umožní neomezeně udržovat…ve jménu zdraví…