Pokrytectví médií je na zvracení

Pěkný švindl: Frontex, Kurz, Salvini, v OSN předsedá komisi pro lidská právě země, která provádí genocidu v Jemenu

Média už zase lžou, jako když Rudé Právo tisklo aneb Čteme mezi řádky

Autor: Michal Brand

 

Posílení taxislužby Frontex – další švindl

Plánovači holokaustu Evropanů a nahrazení Evropanů africkými a blízkovýchodními negramotnými „inženýry a doktory věd“ přišli s dalším švindlem. Prý je potřeba posílit agenturu Frontex. Hned co bude posílena je potřeba, aby ochrana vnějších hranic EU byla úplně centralizována a svěřena výhradně Frontexu. Agentura Frontex se celou dobu zabývá výhradně dovozem nelegálních migrantů do Evropy.

Konkrétně tedy tento EU-návrh znamená, že Maďarsko i další země na trase krimigrantů by měly okamžitě přestat hlídat a chránit svoje hranice a tedy i hranice Evropy. Frontex pak bude krimigranty vyzvedávat u hned u pláží, ze kterých krimigranti odplouvají za vysněným životem bez práce na cizí účet v Evropě. Když už by jeden řekl, že větší svinstvo už Evropská komise a neo-bolševici z Brusele nemohou vymyslet, hned vzápětí se přesvědčí, že jejich amorálnost a zločinné úsilí naprosto podcenil.

 

Kurz, další švindl

Kurz chce horní limit pro počet migrantů přicházejících do Evropy. Jediný přijatelný horní limit je nula. NULA. N-U-L–A!

Zajímavé rovněž je, že po importovaných kulturních obohacovačích už podle rakouského návrhu nebude požadováno, aby respektovali evropské hodnoty. Tedy se nemusí ani integrovat. Můžou se chovat stejně, jako jsou zvyklí z domova.  A jak zatím předvádějí v Evropě. Bodat nožem do náhodných kolemjdoucích. Nedělat to patří mezi evropské hodnoty, ale oni nemusí. Plivat, bít a urážet ženy, které nejsou zahalené, nebo které dokonce si troufnou jít do restaurace nebo kamkoli jinam bez mužského doprovodu. Brát ženu jako rovnou muži, stejně svobodnou, stejně hodnotnou a váženou, to patří mezi evropské hodnoty. Ale Oni tyto hodnoty nemusí respektovat. Znásilnit beztrestně (beztrestně pro násilníka, žena-oběť je „samozřejmě“ dle islámu potrestána ukamenováním nebo upálením zaživa¨) ženu, která není zahalena, mezi evropské hodnoty nepatří.  Mezi jejich „hodnoty“ ano.  A oni si tyto hodnoty mohou po novu ponechat. Tak tomu říkám prima návrh, pane Kurzi.

Naproti tomu Maďarsko bude potrestáno Evropskou Unií, protože maďarská vláda prý nerespektuje „evropské hodnoty“.  Konkrétně se maďarská vláda dopustila zločinu respektování vůle svých voličů, zločinu respektování vůle vlastních občanů. A to je v rozporu s bruselskými „evropskými“ „hodnotami“. Protože podle bruselských evropských hodnot je rozhodující zájem obyvatel Afriky a zaostalých zemí Asie. Evropané mají pouze povinnost na vše vydělat svojí prací, musí si nechat všechno líbit, držet hubu a ještě se u toho tvářit radostně.

Mimochodem, jaktože nebylo zahájeno disciplinární řízení s Německem, jehož kancléřka flagrantním a kriminálním způsobem porušila základní právní normy Evropské Unie – například pravidla Schenghenu. Ta totiž říkají, velice přesně, jasně, striktně, že volný pohyb osob platí pro občany zemí Schenghenu uvnitř Schenghenu. Pro nelegální migranty bez dokladů totožnosti a platných víz pro vstup do Schenghenu je výslovně a jasně dáno, že nemají žádné právo pro volný vstup do Schenghenu.

Ale Stasi „Erika“ výslovně řekla, že pro krimigranty závazná pravidla a právní normy Evropské Unie neplatí. Nadávala, a urážela všechny, kteří se snažili dodržovat právní normy EU, jež žádnou nelegální migraci nelegitimizují a nelegalizují. Vyvíjela nátlak, včetně výhrůžek ekonomickými protiprávními a nelegálními „odvetami“, pokud všechny země nebudou porušovat platné a jasné právní normy. Dodržovat právní normy a zákony také nepatří mezi Evropské hodnoty? nebo to jen někteří musí zákony dodržovat – třeba všichni ti „neonacisté“ a „xenofobové“, kteří chodí do práce, platí daně a nechtějí se bát o své děti a o svoje rodiny, ti zákony dodržovat musí. Kolaboranti islámské invaze a samotní muslimští okupanti, to samozřejmě žádné zákony dodržovat nemusí. Nová doba! Kriminálník má samá práva a výhody, slušný občan jen povinnosti.

 

Salvini další švindl

Salvini pro změnu vytrvale požaduje přerozdělení nelegálních migrantů, které předchozí italská islamizační vláda natahala do Itálie. No way. F…k you, Salvini. Tohle je problém, který vytvořili italští politici. Politici Vaší země. Vy jste si je zvali, vy jste si je vozili od pobřeží Afriky. Vy jste tolerovali kriminální činnost Frontexu a různých „neziskových“ organizací. Vy jste způsobili tento problém. Vy, Italové. Sami sobě. Tak nechtějte po ostatních, ať si zničí svoji vlastní zemi tak, jako se to podařilo Vám.

Vy jste to zavinili a musíte nést odpovědnost – jako národ a země. Vy si to vyřešte. A řešení není, že si morovou ránu roztaháme i po svých zemích, dosud morem nezasažených.

Ale já vlastně italské, německé, francouzské, belgické, švédské a další politiky islamizovaných zemí kdysi západní Evropy chápu – když se jim podaří terorismus, násilí, kriminalitu, no-go zóny, intoleranci, parazitismus a všechno další „kulturní obohacení“ rozšířit do všech zemí Evropy, tak budou moci říci, že to je prostě „trend“. „Moderní doba“. „Daň za život ve velkoměstě“, jak terorismus muslimů označil muslimský starosta Londýna.

Když se těmto neomarxistickým islamizátorům Evropy podaří do všech zemí Evropy rozšířit tuto morovou ránu, oni sami nebudou vypadat jako neschopní politici (nebo naopak jako všeho schopní zločinci), ale jako vcelku dobří politici, kteří jen čelí něčemu, co prostě tak nějak spadlo z nebe. Samo od sebe. Jako když nepřizpůsobiví obyvatelé Chánova svedou vše na dyškrymancy, protože vybydlené byty tam mají úplně všichni, tak „to prostě nemůže být naše vinna“.

Merkelová, Macron, Juncker a spol se chovají jak kdyby chtěli z Evropy jeden velký Chánov. A možná to tak opravdu chtějí.

 

Země předsedající radě OSN pro lidská práva a věrný „spojenec“ Západu provádí v Jemenu genocidu

Hlad v Jemenu pozabíjí jednu generaci dětí, varují humanitární organizace, píší Novinky.

Saudská Arábie předsedá  Radě pro lidská práva OSN. Zvolili ji tam společně západní islamizované země a islámské země již dříve islamizované. „Humanitární“ „neziskové“ organizace ani necekly. O humanitu a lidská práva jim jde koneckonců až úplně na posledním místě.

Novinky „cudně“ píší, že v Jemenu trvá válka, kdy menšinoví šíítští povstalci bojují proti prezidentovi Jemenu. Ale to je lež, milí presstituti.

„Prezident“ Jemenu,   Ali Abdullah Saleh, (důvodně) podezřelý z mega-rozkrádání zdrojů země (hovoří se o miliardách dolarů, kam se hrabe Bureš nebo Bakala), byl svržen lidovým povstáním v roce 2012. Vzhledem k tomu, že svoje rozkrádání země maskoval jako „příznivec Západu“, patrně nešlo v tomto případě o barevnou revoluci organizovanou trockisty, kteří se dnes v USA maskují jako neo-cons.

Jemenská válka není o sporu prezidenta s povstalci, ale o vměšování Saudské Arábie do záležitostí cizí země. O snaze Saudské Arábie za pomoci zločinné války dosadit do čela Jemenu svoji poslušnou loutku, které ovšem sami obyvatelé Jemenu mají už dávno plné zuby a vyhnali ji. O tom, že když SA vyhlazuje národy, tak všichni mlčí.  Saudská Arábie bombarduje civilní obyvatelstvo Jemenu. Její blízký spojenec AlKajda se do bojů zapojila také. A Západ mlčí. USA dodají Saudské Arábii zbraně za 350 miliard dolarů. To aby Saudské Arábii nedošly bomby na vraždění nevinných. Trump se dokonce v Saudské Arábii zúčastnil prapodivného rituálu (ilumináti? nebo co to mělo znamenat?).

A tak tedy „humanitární organizace“ mluví pýthickým jazykem: „hlad v Jemenu zabíjí“. „Auto najelo do lidí“, záhadně se objevivší „hlad“ zabíjí v Jemenu děti – jen neoznačit pachatele. Na zvracení, milí sluníčkáři & „humanisté“. Vaše pokrytectví v kombinaci s vaší velkohubou „humanitou“ je na zvracení.

 

USA za základnu v Polsku případně odpustí Polákům víza

Polští untermenschen nemají zatím nárok cestovat do USA bez víza tak jako panské rasy západní Evropy.  Ani čeští untermenschen nemohou do USA bez víz. A Evropská Unie mlčí – nepožaduje po USA rovný přístup ke všem členům, i když potentáti EU tak rádi žvaní, jak jsme si všichni v EU rovni. No, někteří jsou si v EU prostě rovnější, že?

 

Blbství protiruské propagandy, never ending story

K…y z k…ího řevu, ehm, pardon, umělkyně a performerky ze skupiny Pussy Riot, které si zvládnou nacpat do Pussy mražené kuře – a to prosím rovnou v samoobsluze před dětmi (a to jen tak někdo nedokáže! to je nejméně na cenu Václava Havla) mají mluvčího, který byl prý otráven. V Rusku, takže určitě na příkaz Putina. Pussy Riot sice nebere v Rusku vůbec nikdo vážně (kromě několika zoufalců, kteří by jinak nedostali finanční podporu na boj za „demokracii“ v Rusku), ale Putin je určitě chápe jako obrovské riziko pro svoji moc. Putin si také nechal k obědu upéct lososa, který byl stejně velkým ohrožením politického systému Ruska jako zcela bezvýznamná skupina Pussy Riot. Vlastně – upřímně řečeno, myslím si, že pro Putina jsou dě..ky (samozřejmě myslím „děvenky“) z Pussy Riot vítanou podporou, která velice efektivně přesvědčí 98% Rusů, že opozice je banda idiotů, magorů a feťáků.

Ale zajímavé na celém případu je, že údajně ruskými tajnými službami otrávený manžel jedné z Pussies byl nejprve léčen v Rusku, kde mu zachránili život. Všemocný Putin zřejmě zapomněl zakázat nemocnicím léčit ho.

Druhá perlička je v dnešním díle propagandy.  Tento mluvčí Pussy Riot byl podle samotných řvoucích Pussies prý otráven proto, že věděl, kdo zabil dva „nezávislé“ (protiruské) ruské novináře ve Středoafrické republice. Ti pak byli zabiti prý proto, že natáčeli dokument, který by vyzradil, že ruští vojáci bojují proti v Sýrii proti islámským teroristům podporovaným a placeným Západem. Tak to jsme doposud opravdu nevěděli, že ruští vojáci na oficiální pozvání legitimní a legální vlády Sýrie pomáhají v Sýrii v boji proti islámským teroristům.

No, a mimochodem – nemohli ten dokument o ruských vojácích v Sýrii točit třeba rovnou v Grónsku? Do Sýrie je to tam odsud skoro tak daleko jako ze Středoafrické republiky.

Mimochodem, víte co je zvláštní? Že videa se skvělými uměleckými počiny Pussies z Pussy Riot je nemožné najít na yahoo, google, youtube. Zato na zcela nesvobodném ruském yandex.ru je naleznete. Holt ta ruská totalita a nesvoboda.

Hádám, že „manžel“ Pussy byl otráven Novičokem. Když už Putin rozkázal otrávit Skripala, jeho neteř, morče a dvě kočky Novičokem v Salisbury, pak nechal flakón Nina Ricci, ze kterého odkapával Novičok, přepravit jen tak v něčí kapse a s holýma rukama 7 mil do popelnice v Amsbury, kde flakón ležel na vrchu odpadků v popelnici tři měsíce, než ho našli dva houmlesáci, tak proč by nemohl Pussy&Dick-novináře nechat otrávit také Novičokem.

 Mimochodem, když si do vyhledávače zadáte slovo „pussy“, dostane se Vám před zobrazením výsledků varování, že výsledky budou obsahovat (především) hardcore porno.

Nekrolog za McCaina, kamaráda islámských teroristů

Podle zpráv oficiální režimní televize ČT našeho protektorátu byla smrt McCaina nejvýznamnější událostí od smrti Leonida Iljiče Brežněva.

Tady je McCain společně se svými kamarády z AlKajdy a/nebo Islámského státu (kdo se má vyznat v těch stále nových značkách a názvech islámských teroristů placených a cvičených USA?). (A zdezdezde). A tady jsou fotografie aktivit jeho kamarádů. (A zdezde a dle oficiální verze historie také zde!)

A tady máme McCaina, jak na adresu Iránu prozpěvuje „Bomb, Bomb, Bomb Iran“.  Dokážete si představit, co by se dělo v médiích i ve velkohubých velkopanských prohlášeních politiků USA, kdyby někdo, nějaký významný politik jakékoli země prozpěvoval na veřejném shromáždění „Bombardujte, bombardujte, bombardujete USA, hahahaha“?

 

18.9.2018.  Michal Brand

 


Autor příspěvku: Přetisknuto ANS

Příspěvek převzatý Aliancí národních sil. Jméno autora a zdroj článku je uveden v textu.