PODPORA PREZIDENTA M. ZEMANA a nesouhlas s válkou proti Rusku

POZVÁNKA NA PROTESTNÍ AKCI
v sobotu 24. 4. 2021 od 14:30 hod., sraz na Hradčanském nám. před vchodem do Pražského hradu

Podpora prezidenta Miloše Zemana a vyjádření nesouhlasu se šílenými kroky české vlády, která nás chce zatáhnout do války proti Rusku.

Vážení přátelé,

SPOJME CELONÁRODNÍ SÍLY! Pokud nemůžete přijet v sobotu do Prahy, udělejte petiční stánek na náměstích krajských měst a podepisujte tuto petici, kterou pak urychleně zašlete na adresu:

Kancelář prezidenta republiky
Hrad – I. nádvoří č.p. 1
119 08 Praha 1 – Hradčany

Naše vládní a parlamentní tzv. elity jednají v zájmu cizích mocností a ohrožují národní bezpečnost České republiky, která je přetvářena v předpolí boje proti Ruské federaci. Česká republika není plnohodnotnou suverénní entitou, ale vyjadřuje vůli Washingtonu.

Premiér a celá vláda, včetně většiny parlamentních stran a senátu, se propůjčují ke stále větším pokleskům. Politická opozice sice obviňuje vládu ze lží, ale když ta přijde opravdu s velkou lží, tak většina z tzv. opozice jásá a přidává se na stranu protiruských kroků. Takzvané české elity prokazují extrémně nízkou morální úroveň. Podlost se ale neodpouští!

Americkou Národní nadaci pro demokracii NED (National Endowment for Democracy) pověřuje americká vláda zajištěním změn režimů v zahraničí. Šéf této organizace Carl Gershman ve Washington Post vyjádřil poplach ohledně českého prezidenta Miloše Zemana.

V článku s názvem „Vzdávají se Češi morální odpovědnosti?“ varoval, že český prezident se „drasticky odchýlil“ od dědictví zesnulého Václava Havla. Republikánský senátor Ron Paul řekl doslova: „Mistr převratů NED nespouští z ČR oči.“

Vzhledem ke skandálnímu a pokleslému chování naší vlády vůči Ruské federaci, svoláváme všechny, aby tuto celonárodní akci podpořili.

Aliance národních sil
Národní domobrana

 

PETICE ke stažení – ZDE

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Robert
Robert
23. 4. 2021 8:51

S tímto článkem plně souhlasím.A od tak zvaného-dědictví Václava Havla-jsme se měli odvrátit již dávno.Naše vláda?Sebranka posluhovačů a kašparů.Tam kde vítr,tamplášť.

Naposledy upraveno 3 let před uživatelem Robert