Podpora kandidatury Vladimíry Vítové do Senátu

Zvolení Vladimíry Vítové senátorkou by bylo trefou do černého. Je vlastenkou, nikoliv Tchajwankou, jako předseda Senátu Miloš Vystrčil. Je to osobnost, se kterou se názorově ztotožňuji. Vážím si jí právě pro její názory a snahu o změnu ve společnosti. A to změnu opravdu k lepšímu.

Česko je jeden velký Kocourkov, plný byrokracie, nesmyslů a beznadějné průměrnosti. Nacházíme se v době, kdy takové politiky jako je Vladimíra Vítová, prostě potřebujeme. Otevírá lidem oči, předkládá argumenty, ale dokáže i naslouchat názorům odborníků.

Její informace vycházejí ze znalosti věci a jsou převážně vyřčeny v časovém předstihu. Chci říct, že na její slova vždy dojde. Vladimíra Vítová je vzdělaná, má rozhled, sociální cítění, je tolerantní a má jasný názor na věc. Aliance národních sil, kterou vede, je hnutím, které ví, že to v jaké zemi budeme žít a co kolem sebe uvidíme, záleží na nás všech. Přestaňme nadávat na politiku. Na to, že nám vládnou banky, neziskovky a média. Je čas to změnit. Dejte šanci schopným. Ti všehoschopní se už ukázali, jak to s námi myslí.

Josef Švarcbek

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil