Poděkování za volby do Senátu 2020, Vladimíra Vítová.

Vážení a milí přátelé,

děkuji Vám srdečně za přízeň a za pomoc, kterou jste projevovali a poskytovali před volbami i po nich. Moc si toho vážím. Skutečně!

Velmi mě mrzí, jak volby dopadly, a na sebejistotě to samozřejmě nepřidá J. S kolegy, kteří za své vlastenecké strany také kandidovali do Senátu, a s nimiž jsme se vzájemně podporovali, jsme všichni absolutně pohořeli – ANS já / č. 24, Cesta: A. Baudyš /č. 66, J. Kubín /č. 21, Jednotní: P. Cimprichová / č. 72, R. Štědroň / č. 75.

Volební výsledky jsou ZDE: https://www.volby.cz/pls/senat/se2?xjazyk=CZ&xdatum=20201002

Ještě jednou zopakuji svůj (i výše uvedených kolegů ze spřátelených stran) důvod kandidatury do Senátu: „Pokud chtějí vlastenci něco změnit, nemohou čekat na ideál a na ideální situace, ale musí se hrát na hřišti, které momentálně existuje – a tím hřištěm jsou letošní podzimní volby do Senátu. A je nutné jít na trh s vlastní kůží a dát se lidu v plen, včetně jistého veřejného ponížení a někdy i odsudku v případě prohry, což se právě stalo.”

Co se týče stručného zhodnocení volební kampaně, pak lze říci, že byla celkem katastrofická. Lidé totiž nechtěli nic vidět ani slyšet, nechtěli být informovaní. Samotná kampaň byla velmi tristní. A to nejen pro ANS, ale obecně. Když už se lidé na něco náhodou zeptali, tak vlastně vůbec nechtěli slyšet jiné argumenty, než ty, které znají z mainstreamu. Pokud jste řekli například něco o ¼ mzdách ve srovnání s EU a podobně, tak okamžitě odcházeli, jakoby slyšeli něco pro ně nebezpečného. Ale hlavně zcela otevřeně říkali: „Vy nejste v televizi, my vás neznáme, a proto vás volit nebudeme.“

V těchto volbách se víc než kdy jindy naprosto zřetelně a průhledně ukázalo, že proces řízení je procesem informačním.  Tedy, že šířit informace jen jistého druhu a zvát před kamery jen jisté politiky je skutečným řízením společnosti. To znamená, že volby má v rukou televize, rozhlas a mainstream. Jimi šířené informace motivují lidi k určitému chování a jednání. Pokud vás nezvou do televize, tak pro voliče de facto neexistujete a navíc jste pro ně nedůvěryhodní, což je fakt absurdní J. Pokud nevydáte za kampaň miliony, tak si vás masa nevšimne.

Lidé si ještě masově nenavykli hledat pravdivé informace přímo u zdroje (viz např. data o covidu) anebo na tzv. alternativě. Ale jako vrchol všeho i mnozí z těch, kteří tak již činí, se zachovali velmi kontraproduktivně, když začali pár dnů před volbami vyzývat lidi k bojkotu voleb s tím, že se má jednat o protest proti nouzovému stavu. Anebo nabádali lidi, aby nechodili k volbách a tím se jakýmsi záhadným způsobem „vyvázali“ ze systému. Tito lidé, přestože sami sebe vidí jako vlastence, se naprosto nelogicky v kritické chvíli zřekli jakékoliv možnosti ovlivnit stávající situaci v ČR a navíc všem, kteří se o to aktivně snažili, tak ve finále hodili klacky pod nohy.

Na závěr bych z mnoha reakcí, které mi přišly emailem anebo na FB stránku, ráda vybrala ty, které jsou podle mého názoru typické pro zhodnocení výsledné volební situace.

„Kdo bojuje, může prohrát, ale kdo nebojuje, ten prohrál. Ono je pro co bojovat, tyto poslední volby to potvrdily. Jsem s úctou a poděkováním.“ ZC

„Děkuji za Vaší statečnost jít s kůží na trh. Volební výsledky jsme předpokládali, ale že neprojde ani malíček z vlastenecké scény, to je opravdu smutné. To svědčí o mentálním stavu našeho národa. Inkluze udělala své a neziskovky také odvedly svoji práci. Následky však nebudou potěšitelné ani pro ty, co zvolili smrt místo života.“ RŠ

„Před svítáním je největší tma.“ PK

„Nerozumím tomu, tolik lidí Vám naslouchá a pak nemají kuráž jít volit. Potřebují padnout na samé dno, aby pochopili??  Je mi z toho smutno.“ IL

„Marnost nad marnost!“ JB

„Není to neúspěch, ale velká ignorace voličů a velká síla těch vyvolených. Bude nutné býti aktivnější od každého z nás příznivců.“ AJF

 

 

 

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
6 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Alena Brabcová
8. 10. 2020 19:01

Dcera musela na testy před operací, byli na ni šetrní, ale říkala, že dosti lidem tekla krev z nosu! Dnes jsem mluvila s kámoškou, co je vdaná v Německu, oba s manželem musí na očkování proti chřipce a druhé proti zapalu plic. PRymula měl na fb před prázdninami výzvu pro lidi, že bude testovat na asi vakcínu proti cholesterolu a proti depresím, nevím, jestli to rozjel, pak to utichlo!
Gratuluji všem zvoleným!

Milena Poláková
Milena Poláková
5. 10. 2020 9:54

Vážená a milá paní Vladimíro.

Viděla jsem Vás dlouho ponocovat na fb, ale netroufla jsem si Vás rušit s mým povzbuzením, že důležité je se zúčastnit a to málo kdo dokáže. Vzhledem k tomu, že většina lidí jsou stále mimo realitu a jsou tak vlastně proti sobě samotným a na straně zla, které je na nás zde pravidelně a záměrně zkoušeno, byl výsledek snad i předem znám zvláště na Praze, kde je vše momentálně postaveno zcela na opačných pólech. Jsou to všechno lidé bez pudu sebezáchovy – zatím… aniž si tu podporu zla vůbec uvědomují.

Proto není nic proti ničemu z té účasti voleb – nevoleb vyjít bez vavřínu.

Vaše doba a doba všech odvážných a moudrých lidí zatím ještě nenastala, ale nastane skutečný plynulý obrat a posun velmi záhy, už je vlastně nachystán, jen vyjít ze stínu bezpečí na světlo! Pro mnohé se tak stane nečekaně.
Potom teprve budete mít příležitost začít od nuly, vše špatné přetvořit na dobré a završit tak svou poctivou energii ve prospěch tohoto, zatím podřimujícího národa. Probuzení ze sna bude náhlé a nečekané pro nás pro všechny. Média změní svoje osazenstvo stávajících bloudů za poctivost profesionálů. To bude začátek, který je nutný a tak není třeba tyto volby – nevolby zbytečně jakkoliv přeceňovat a litovat vynaložené práce a energie či peněz do nich vložených.

Těším se na Vás i na jiné moudré lidi a kolegy již bez triček různých barev, až budete také mimo nucený stín a denně tak budete mít příležitost vystoupit před již užaslou a probuzenou veřejnost.
Vaše vize budou tak bez překážek realizovány do praxe skutečného smysluplného a láskyplného života, takového života, který nosíme ve svých srdcích.

Přeji nám všem Vše dobré ♡

Petr Kopásek
Petr Kopásek
5. 10. 2020 7:04

Jsem z Uničova a volil jsem pana Antonína Baudiše, bohužel je stále málo lidí co má svůj názor.
Děkuji za Vaší práci, je třeba jít dál.

Jaroslav
Jaroslav
4. 10. 2020 22:11

Jen se opět ukázalo, že většina českých obyvatel jsou zbabělí a pohodlní lidé bez vlastního názoru, těžce ovlivněni lživými médii. Na sociálních sítích je mnoho coby „hrdinů“, kteří nedělají nic jiného, než sedí na tom Facebooku, protože nejsou schopni dělat nic jiného. Naši otcové a dědové se musí v hrobě obracet a stydět se, za koho to vlastně bojovali a položili své životy.

Zdeněk
Zdeněk
4. 10. 2020 21:38

Neházejte do žita… Všechno má nějaký význam. Já dosáhl v našem volebním obvodu krásných 1,56% Jako odrazový můstek je to dobré. Blahopřeji nám všem za to, že si stojíme za svým. Zdeněk K

Jirka
4. 10. 2020 19:53

Naprostá většina lidí je zcela bezbranná proti manipulaci. Ti co proces spustili, to vědí. Přesto díky za vše co děláte. Na mnoho let nyní bude temno, snad doba vše urychlí… věřme tomu.