PODĚKOVÁNÍ voličům ANS v senátních volbách na Praze 8

Vážení přátelé,

děkujeme voličům, kteří ve volbách do Senátu na Praze 8 podpořili PhDr. Vladimíru Vítovou, Ph.D. Jednalo se o historicky první volby, v nichž kandidovalo politické hnutí Aliance národních sil. Oceňujeme  přízeň voličů o to víc, že – vzhledem k prakticky nulovému rozpočtu ANS na volební kampaň – se museli sami informovat a poté se rozhodli aktivně podpořit cíle ANS.

 

Dovolujeme si zveřejnit část textu se zhodnocenim voleb, s nímž se plně ztotožňujeme:

 

„Výsledky voleb ukázaly, jak málo si Češi uvědomují složitost situace v Evropě. Uchlácholeni sliby a líbivými hesly jich více jak polovina zůstala doma, odjela na chalupy či jen prostě ignorovala možnost spolurozhodnout o vlastní budoucnosti. Nijak jinak si nelze vysvětlit výsledky senátních a komunálních voleb v některých okrscích. Všeobecným měřítkem bývá Praha, ve které jsou zklamání i výhra vždy prvotně nejhmatatelnější…..V pražských senátorských volbách bohužel neuspěli vlastenečtí kandidáti, ale především bývalí vyzyvatelé prezidenta Miloše Zemana. Otázkou však zůstává, kde se nacházela polovina pražských voličů, stojících proti  této volbě a na co čekali….“

http://www.inadhled.cz/zajimavosti/predbezne-vysledky-voleb-ukazaly-/¨

 

Výsledky voleb na Praze 8 jsou ZDE:

https://www.reflex.cz/volby-do-senatu/vysledky-voleb-2018-1-kolo/praha-8-obvod-23/

 


Autor příspěvku: PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D.

Předsedkyně ANS
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jan Jinsky
Jan Jinsky
12. 10. 2018 11:51

Paní doktorko,
prostě váš program nezaujal. Jako hodně podobných stran nabízíte pouze vystoupení z NATO, EU atd. Ale co potom, to už neřešíte. Po právu jste zůstala pod jedním procentem. Pojmenovat co je špatně umí každý. Ale nabídnout řešení je složitější.