Poděkování ANS voličům

 

Vážení přátelé,

děkujeme všem voličům, kteří ve volbách do EP hlasovali pro  Alianci národních sil. Velmi si Vašich hlasů vážíme.

Děkujeme také všem kandidátům, kteří byli na kandidátce ANS. Někteří byli dokonce svoji kandidaturou existenčně ohroženi a bylo jim vyhrožováno výpovědí z práce – pokud svoji kandidaturu  nestáhnou. Nutno podotknout, že nikdo z nich tak neučinil.

Chceme všechny takto postižené kandidáty ujistit, že se nemusí obávat ztráty zaměstnání z důvodů kandidatury na listině politického hnutí, které se jejich vedoucím nelíbí! Pokud by k tomu někteří vedoucí přesto chtěli přistoupit anebo své zaměstnance z politických důvodů šikanovat, došlo by k jednoznačnému porušení zákona a základních lidských práv a svobod se všemi z toho plynoucími velmi nepříjemnými právními důsledky pro ně samé.

V souvislosti s volbami do EP se také plně ztotožňujeme s částí úvahy Mgr. Petra Haniga, předsedy strany Rozumní: „Je po volbách. Ať už jejich výsledek bude jakýkoliv, varuji před tím, aby příznivci jakékoliv velké strany v budoucnosti uráželi voliče a členy poctivých, byť malých stran, kteří si vše platí z vlastních kapes a jsou plni odhodlání i když o sobě slyší, že jsou darebáci, kteří té jejich velkstraně ubírají hlasy. Nebyli to Rozumní a Národní demokracie, ani jiné strany, jako např. DSSS, Republikáni Miroslava Sládka, či Alternativa pro ČR, ani Aliance národních sil nebo Patrioti pro neutralitu, BOS a další, kteří by na sebe útočili. Poučení pro příště: neurážejte z řad stejné politické orientace jiná, byť malá politická uskupení, a pak bude součet hlasů pro vlastenecké strany a hnutí rozhodně vyšší!“

Kdo chce vytvořit lepší a smysluplnou společnost, musí začít u sebe. Zdvořilost a respekt jsou základní kameny komunikace. A buď půjdeme příkladem a budeme se chovat navzdory všem zdvořile a s respektem nebo klesneme na úroveň vulgarity a nenávisti, čímž si zavřeme ty skutečné dveře vedoucí k lepší budoucnosti.

Vážení přátelé, ještě jednou srdečné díky za Vaši přízeň!

 

PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D., předsedkyně ANS

 

JUDr. Karel Hais, 1. místopředseda ANS

 


 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Jarmila Malinová
Jarmila Malinová
28. 5. 2019 9:08

Taky jsem volila ANS. Nenechte se odradit! Jarmila

Jan
Jan
27. 5. 2019 13:26

To jsem nečekal. Dlouho jsem strávil za plentou a přemýšlel, jestli volit na jistotu SPD (Okamuru nesnáším), nebo dát hlas ANS. Zvítězila morálka.. Ale 0,08%? To jsem vážně nečekal.

Anna Jana Fabryová
Anna Jana Fabryová
27. 5. 2019 2:23

Dobrý den, mám problém. Požádala jsem pět svých kamarádek a současně spolužaček z gymnázia, aby volily ANS číslo 29. Plzeň jih- Vstiš, Horní Blatná, Jirkov, Domažlice-Nová Ves a v Nejdku to měly být 4 hlasy pro ANS. Všude je nula, jen Nejdek má pouze 1 hlas pro ANS.
Zítra prověřím, zda byly kamarádky opravdu volit a v případě, že se potvrdí účast ve volbách
a hlasy nebudou, tak vás budu neprodleně informovat o podvodu. Anna Fabryová, Nejdek.
Adresy mám i telefonní čísla.

Vladimíra Vítová
Vladimíra Vítová
Odpovědět  Anna Jana Fabryová
29. 5. 2019 12:07

Dobrý den, upřímně řečeno, my jsme to také nečekali.