červená růže.jpg

Poděkování Alianci národních sil

Vyjádření díku za postoj ANS vůči Ruské federaci

Vážená paní Vladimíro Vítová, předsedkyně Aliance národních sil,

velice si Vás a všech Vašich vystoupivších spolupracovníků vážím. Byli jste žel viditelně možná jediní, kdo proti té odporné manipulační zrůdnosti (zničit přátelství a spolupráci mezi našimi dvěma národy Čechy a Rusy) aktivně před ruskou ambasádou vystoupili a drahou věc podpořili.

Jste hlas přátelství a míru, právě v těchto dnech. Děkuji Vám.

Mistr Jan Hus:

Hledej pravdu,
slyš pravdu,
uč pravdu,
miluj pravdu,
prav pravdu,
drž pravdu,
braň pravdu až do smrti.

Zdravím a přeji mocné požehnání do Vaší práce

Zdeněk Čechovský, akad. malíř

 


 
 

Autor příspěvku: ans

4.3 6 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Leoš Zeman
Leoš Zeman
25. 4. 2021 22:35

A mnohá poděkování z té velké, staroslavné vlasti všeho Slovanstva už taky dorazila?

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
24. 4. 2021 8:38

Přeji hezký den. Připojuji se k poděkování za odvážný a lidský protest paní Vítové a ANS a za nesouhlas se zbabělým teroristickým činem protektorátní vlády ČR vůči Rusům a Ruské Federaci. Tak úžasně bojovali „naši“ vládní úředníci pro zájmy USA, NATO a tzv.EU až ztratili ze zřetele zájmy ČR. Údajní NATO spojenci se stali protektorátními vetřelci.

Roba
Roba
24. 4. 2021 1:04

Něco na té manipulaci bude. Aby to nebylo tak, jako v případě zřícení dvojčat TWO v Americe. Nejprve všechny zprávy směřovaly k teroristickému útoku letadly, nakonec se ale ukázalo, že to narafičili Američani sami. Dokonce na YouTube bylo video, jak na smrtelné posteli se k tomu činu přiznal jeden z aktérů. Starý pán běloch ležel na lůžku, měl na obličeji hadičky, asi s kyslíkem k nosu, a pochvaloval si, jak jim to vše vyšlo a dvojčata se zřítila podle jejich plánu. Nyní to video nemohu najít, asi je smazáno.