PhDr. Vladimíra Vítová, Ph.D. – kandidátka ANS do Senátu PČR na Praze 8

Praha 8, volební okrsek 23, volební číslo 8

území městských částí Praha 8, Březiněves, Ďáblice, Dolní Chabry, Čakovice a území městské části Letňany

 

kandidátka do Senátu PČR za koalici

Aliance národních sil  

Blok proti islamizaci – Obrana domova

Česká strana národně socialistická

Česká Suverenita

Změna pro lidi

 


 

1. Proč by měli lidé volit právě Vás?

Reprezentuji vlastenecké politické strany a hnutí, které požadují jednoznačně vystoupení z NATO a vystoupení z EU. To jsou dva nezbytné kroky, aby se ČR stala bezpečnou, samostatnou a soběstačnou republikou, která hájí české národní zájmy a tradiční rodinu.

Jedině, když vystoupíme z NATO, bude zajištěna naše bezpečnost, uchován mír a ČR přestane být zatahována do cizích agresivních válek, se všemi z toho plynoucími důsledky. Je nezbytné stát se neutrálním státem s bezpečnostními zárukami velmocí. Jedině, když vystoupíme z EU, zabráníme snahám o národní i ekonomickou likvidaci ČR, přestaneme být kolonií Západu a zabráníme islamizaci ČR, která je organizována vedením EU.

 

2. Co byste v případě zvolení udělala jako první?

Samozřejmě bych s plným vědomím a svědomím složila slib věrnosti České republice, že svůj mandát budu vykonávat v zájmu všeho lidu. A co se týče výslovných kompetencí senátora, tak bych rozhodně nesouhlasila s vysíláním vojáků na zahraniční mise, ani s pobytem cizích vojsk na českém území.

 

3. Jak byste chtěla zvýšit důvěryhodnost Senátu?

Senát je tzv. Horní komora Parlamentu, tedy se jedná o komoru s nižšími pravomocemi, ale jejím smyslem je stabilizace zákonodárství. Senát je také koncipován jako strážce Ústavy. Avšak lidé vnímají, že svoji roli neplní, a často je zneužíván k partikulárním politickým hrám. Tedy je nutné jednat především v zájmu všeho lidu této země.

 

4. Se kterou politickou stranou byste spolupracovala?

S těmi politickými subjekty, které zásadně upřednostňují české národní zájmy, které realizují program ekonomické obnovy České republiky a trvalé státní kontroly klíčového průmyslu a přírodních zdrojů, které podporují potravinovou soběstačnost, vznik družstev a podniků se zaměstnaneckými akciemi a které podporují mezigenerační solidaritu.

 

5. Co byste udělala pro zlepšení politické kultury v ČR a v Senátu?

Již ve starém Řecku konstatoval filosof Platon toto: „Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. A to je trestem za neochotu podílet se na politice.“ Takže zlepšení politické kultury v ČR má v ruce každý z nás. Nelze svalovat vinu na druhé nebo dokonce jen na politiky J. Osobně budu i nadále jednat vždy dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

 

6. Budete se v případě zvolení věnovat senátorské práci naplno nebo se budete chtít souběžně věnovat i jiným zaměstnaneckým, politickým nebo dalším aktivitám?

Rozhodně naplno. Nelze přece zodpovědně dělat dvě placené práce na plný úvazek.

A na závěr mi dovolte zmínit oblíbený citát:

„Dělejte svoji práci celým srdcem a budete úspěšní – je tak malá konkurence.“


Volební letáček ke stažení ZDE

 


Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil