Pevné zásady, program a charakter – to jediné tu zůstane!

Aliance národních sil reaguje na tendence zaznívající z různých stran, jež mají jediný úkol: účelově eliminovat význam a volitelnost tohoto vlasteneckého subjektu.

Aliance národních sil budí u konkurence oprávněné obavy, neboť je skutečnou alternativou, která (na rozdíl od mnoha pseudovlasteneckých subjektů) má nejen pevný, propracovaný a stabilní program, ale hlavně a především – pevnou a čitelnou organizační strukturu!

My nejsme marketingový projekt financovaný podivnými finančními skupinami v zákulisí, nás neovládají šedé eminence.

My jsme srdcem vlastenci, jsme ideově zakotvení a konstantní, čitelní, definovatelní a transparentní.

Náš místopředseda Ivan Kratochvíl je novodobým politickým vězněm tohoto kryptofašistického režimu. Vězněná oběť systému, který je nelidský a protinárodní. Systému, který se však již brzy zhroutí jako domeček z karet…

Bojí se nás, mají z nás respekt, nejsme jim lhostejní. Začínáme vadit establishmentu i pseudovlastencům. Proč? Protože oni dobře vědí, že v nás je ta síla, která je očistná a uzdravující, síla vycházející z tradice a z pravdy.

Budete s námi muset počítat, protože čas je svědkem pravdy. A pravda je vektor, který jde naším směrem.

Děkujeme a vzdáváme hold probuzeným, jako je pan Miloš Bednář, který to pochopil.

Mgr. Marek Adam, Aliance národních sil

 

▪ ▪ ▪

Miloš Bednář – příspěvek na facebooku

Tak jste si tady pěkně poplakali, jak je ANS hrozná a jak už s nimi končíte, a tak doufám, že mi ještě vyvrátite některé mé názory. Už jsem to psal jednou, ale nikdo mi na to moc nereagoval.

Zatímco ANS už od roku 2015 upozorňovala na všechno, co se děje a chystá, pana Volného ještě vůbec nikdo neznal.

Zatímco ANS už několik let dělá každý týden ve čtvrtek dvouhodinové pořady na Svobodném vysílači, kde vysvětlují svůj program, komentují všechny události, upozorňují na to, co se děje, a nebáli se ani toho, co bylo tehdy označováno za konspirace, pan Volný seděl tiše za krásné peníze ve sněmovně (teda spíše neseděl, jelikož měl mizernou účast) a nereagoval ani na výzvy a podněty od ANS, a dokonce neměl snahu a slušnost na to ani odpovídat.

Koronavirový problém začal začátkem roku 2020, tak proč se pan Volný a Bojko probudili až začátkem roku 2021, zrovna v roce voleb do sněmovny?? Zatímco ANS od počátku koronavirového šílenství upozorňovala na to, k čemu to má posloužit a proč se to děje.

Když se tedy začátkem roku probudil, proč se neprobudil pod hlavičkou Jednotných a proč k tomu potřebuje zkušenou, profláknutou političku a bývalou šéfku ČSSD paní Volfovou, která už byla u jednoho rozpadu vlastenecké koalice… Paní Volfová má totiž kontakty a přivede pana Volného mezi „velké kluky“, kteří mají moc a peníze.

Když panu Volnému vadí Adam Bartoš, že by byl na kandidátce, proč mu nevadí, když by ho měl za svého asistenta, jak sám sliboval u kulatého stolu?? To mi opravdu nedává logiku.

Když má takové podmínky, tak to by ani nemohl spolupracovat s ANS, jelikož druhý místopředseda a skvělý člověk pan podplukovník Ivan Kratochvíl je nyní ve vazbě a má být asi trestně stíhán pro podporu „terorismu“. Provinil se v tom, že mu není lhostejný osud lidí vražděných na Donbase, v Doněcku a Luhansku, a podpořil je se svými přáteli charitativní činností, jako například dárky pro děti postižené válkou. To by přece také média otřela panu Volnému o hubu. A co udělal pan Volný pro pana Ivana Kratochvíla a jeho přátele? Dokonce i hlásná trouba SPD, Svobodné rádio, hledá pro ně pomoc a chystá se udělat sbírku.

To, co pan Volný předkládá lídrům, není nabídka spolupráce, ale diktát ve stylu: „Dej mi své voliče a ty jdi do háje“. Osobně bych také ani neztrácel čas se s něčím tak nesmyslným zabývat. Kdyby to pan Volný myslel upřímně, nekladl by si tak nesmyslné podmínky, ale asi se musí řídit podle not, které dostal, a pro skutečné vlastence na kandidátce místo nebude. A tady tuším obavy pana Volného, že by si je tam lidé vykroužkovali, jelikož jsou to známé osobnosti.

Četli jste zde vůbec příspěvek paní Alice Stierandové, která upozorňuje na to, koho si pan Volný nasadil do čela v JČ kraji??

ANS se podílela na boji proti všem sviňárnám namířených proti lidem, ať už to byla imigrace, Istanbulská úmluva, protiruská proganda, 5G, koronavirus, Benešovy dekrety atd. A co dělal pan Volný v té době? Kdo jste ho znal? A přitom jako člen sněmovny má daleko větší možnosti než ANS. Ti mohli jen psát dopisy poslancům, na která ani tito dva nereagovali, psát petice a podávat trestní oznámení, protože ANS, díky svému skvělému programu, nikdo do médií nikam nepustí.

Ano, pan Volný hezky mluví, ale to mluvilo i mnoho jiných před ním, jako pan Tomio a další ‒ a kam jsme to dopracovali?

Pan Volný slíbil panu A. Bartošovi, Vandasovi a Černohorskému, že v dalších volbách už budou moci kandidovat, ale pan Volný musí moc dobře vědět, že v roce 2025 už žádné volby v plánech elit nejsou, protože to už bude dílo dokonáno…

Taky jsem zaregistroval, že už i AKS a OH pochopili, o co se pan Volný snaží, a myslím, že na to přijde brzy i Jiří Černohorský.

Je mi z vás opravdu smutno, jak tady plivete na ANS, po tom, co pro vás od svého vzniku udělali, a bylo toho opravdu mnoho, bez finanční podpory oligarchů, pochybných podnikatelů a korporací.

Zaregistrovali jste vůbec slova pana Volného o tom, jak se bojí toho, co bude dělat, až vypadne ze sněmovny??? Není to dostatečná motivace???

Ufff, to se mi ulevilo. 😊

 

Zdroj:Facebook ‒ Miloš Bednář

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 6 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Anna
Anna
6. 5. 2021 23:14

Můj komentář, který jsem vložila i na SVCS:

Sleduji s podivem, jak studio MIDGARD protlačuje Volný blok. Do pořadu lze zavolat až posledních několik desítek minut před koncem, takže prostor pro diskusi a dotazy je minimální. Celkově na mě p. Volný se svým blokem působí tak, že chce všechny vlastenecké subjekty dostat pod své velení, případně je úplně eliminovat (ND, DSSS, J. Černohorský) výměnou za pochybnou nápomoc s rehabilitací. To je jako by někdo J. Husovi nabízel, že napraví jeho reputaci kacíře pod podmínkou, že nebude usilovat o místo ve vedení univerzity a že se uklidí někam na venkov apod. (uvažujme situaci před upálením :)). Zdá se mi to nemístné až drzé. P. Volný si dovoluje pasovat se do role morální autority – na základě čeho? Pánové Černohorský ani Bartoš ani Kratochvíl žádné napravování reputace nepotřebují – jediné, co potřebují, je mediální očištění a omluva. A zasloužili by si místo ve vedení tohoto státu.
P. Volný se odněkud vynořil a najednou je ho všude plno. Bije na poplach, že v rámci vyššího dobra se musíme (pod jeho velením) sjednotit v jeden šik. ANS tvrdí, že Volný blok spolupráci s ní podmiňoval tím, že nebude spolupracovat ani s ND ani s DSSS – to je diktát, ne spolupráce. Údajně také Volný blok trval na tom, že si sám vždy určí přední místa kandidátek. To má být co – vedoucí úloha p. Volného?
Program, který má na svých stránkách, by dal dohromady každý posluchač SVCS za půl hodiny. Celková strategie nikde. Zmiňuje např. lithium, ale co ostatní surovinové bohatství, co energetická a dopravní koncepce? Co nastavení daňového systému a obrana státu? Dočkáme se širší koncepce do voleb? K vystoupení z EU neříká, jak ho chce dosáhnou a jak moc na něj bude spěchat. Je důležité se na to ptát, protože v dalším textu programu má body, které budí dojem, že s přítomností v EU naopak počítá (př. Zahraniční politika EU se musí v tomto směru změnit a začít sledovat jeden cíl nebo starost o ochranu vnějších hranic EU apod.).
Poté, co se ukázalo, že P. Synka a klienty požívající jeho produkty neodvezou vesmírné lodě na vyšší Zemi, změnil najednou rétoriku s tím, že novým cílem je aktivní odvrácení nejhoršího a nastolení 5D na Zemi vlastními silami. A plnou parou prosazuje Volný blok jako jedinou spásu. Nevím jak Vám, ale mě to celé dost smrdí.

Soňa
Soňa
6. 5. 2021 23:13

Souhlasím s vámi,sleduji vás delší dobu a přikláním se k vaší straně ANS.Jste jediná ,nebo jedna z mála vlasteneckých stran.Díky,budu volit ANS.

Marie
Marie
6. 5. 2021 17:14

Panu Volnemu nelze verit,je pravda,ze se zviditelnil az “flakancem“.Roznasim letaky s programem ANS .Je treba,aby nas bylo vic,abychom naplnili postovni schranky.Stradalova

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
6. 5. 2021 15:30

Přeji hezký den. Konstatuji, že ANS je čistým svědomím národa. Kvůli tomu nepotřebuje vstupovat do Alincí a Koalicí, kde svědomí je málo co platné. V současném marasmu na parlamentním a vládním hereckém podiu není o co stát. Stačí trochu prolhané propagandy a koalice mizí. Přeji hodně programové a lidské vytrvalosti.

Eva
Eva
6. 5. 2021 14:50

Krásně napsané, souhlasím s každým slovem. Přeji nám hodně sil a věřím, že hydru porazíme. Plně vás podporuji.

s.vedomi
s.vedomi
6. 5. 2021 14:09

Ano, pan Bednář v příspěvku na FB stav shrnul opravdu pěkně, plně souhlasím.
ANS a ND a nám všem probuzeným ze srdce přeji mnoho sil/Dobra do nutné porážky Zla. Pepa.

Marta
6. 5. 2021 14:06

Pravdivě napsané.