Petiční místo ANS na Pražském hradě, 24.4.2021

Petice Aliance národních sil, Národní domobrany, Českého mírového fóra a Národní demokracie na podporu míru a urovnání všech sporů, vyjádření nesouhlasu se šílenými kroky české vlády, která nás chce zatáhnout do války proti Rusku. Na podporu pana prezidenta Miloše Zemana, aby se postavil za náš národ!

Naše vládní a parlamentní tzv. elity jednají v zájmu cizích mocností a ohrožují národní bezpečnost České republiky, která je přetvářena v předpolí boje proti Ruské federaci. Česká republika není plnohodnotnou suverénní entitou, ale vyjadřuje vůli Washingtonu.

Premiér a celá vláda, včetně většiny parlamentních stran a senátu, se propůjčují ke stále větším pokleskům. Politická opozice sice obviňuje vládu ze lží, ale když ta přijde opravdu s velkou lží, tak většina z tzv. opozice jásá a přidává se na stranu protiruských kroků. Takzvané české elity prokazují extrémně nízkou morální úroveň. Podlost se ale neodpouští!

Blanka Čejková, KK ANS Střední Čechy

 

PETICE ke staženízde [pdf]

 

▪ ▪ ▪

 

VIDEOzáznam průběhu petiční akce:

https://www.youtube.com/watch?v=DjDRqL1NEwA

 

Vystoupení senátora Jar. Doubravy:

https://www.youtube.com/watch?v=A51cqso0vzc

 

FOTOdokumentace:

null null
null null
null null
null null
null null
null

  
  

Autor příspěvku: ans

4 4 hlasů
Ohodnoťte článek
4 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Leoš Zeman
Leoš Zeman
26. 4. 2021 15:22

Tedy za tu vaši nenávistnou rétoriku by se nemusel stydět ani Konrád Henlein… ve prospěch které mocnosti to bez kousku studu, prosím, pořádáte vy? To byla jen řečnická otázka…

Leoš Zeman
Leoš Zeman
Odpovědět  ans
26. 4. 2021 22:22

Omlouvám se, ale zrovna tahle Vaše reakce je typická ukázka útočné rétoriky, která je vám zřejmě vlastní. Co jsou prosím tyhle obraty:
„vláda…která nás chce zatáhnout do války proti Rusku.“ pro mne jen Vaše chorá konstrukce nebo že by tvrzení podle instrukcí dodaných z Kremlu? Tuhle vládu mohu podezřívat z ledačehos, ale že by měla chuť válčit? To by mne velmi překvapili. „Zloděj křičí, chyťte zloděje.“ zde soudíte dle sebe samé/ho?
A osočovat mne z nenávisti vůči jakémukoli národu může jen někdo, kdo je sám nenávisti pln. Vážně si i na vaší reakci utvrzuji staré moudro, a to, že být obezřetný a nedůvěřovat současné vládní garnituře v USA, naší vládě nebo EU je zdravý a normální postoj, ale důvěřovat nekriticky současné garnituře v Kremlu je nejspíš diagnóza. A dokonce jednat v její prospěch? Pokud je to zdarma, snad k vám bude Bůh milostiv.
Jedna otázka závěrem: „Podlost se ale neodpouští!“ – Rád bych věděl, při vší té rétorice zde i na odkazovaných webech, ohánějící se kolikrát i jakožekřesťanstvím, jak to neodpouštění zapadá do křesťanské morálky? Děkuji.

ANS
ANS
Odpovědět  Leoš Zeman
3. 5. 2021 1:36

Mr Leosh Zeman, je evidentní, že chorý jste vy. Běžte se raději léčit a neobtěžujte zde svými výplody vašeho přihlouplého ducha.