Padesátá léta jsou zpět!

Vrací se vykonstruované procesy proti opozici!

Případ zadržených členů české opozice pokračuje. Prokurátoři z pražského VSZ u tří z nich prosadili uvalení vazby a aktuálně se jedná o jejich vykonstruovaném obvinění z terorismu, za něž jim hrozí až 20 let za mřížemi.

Tento případ se velmi začíná podobat procesům z 50. let, kdy například Milada Horáková byla odsouzena za údajné „záškodnické spiknutí proti republice“, což je podobná záminka jako nyní.

Mezi obviněnými je i Ivan Kratochvíl z vedení Aliance národních sil, což je politická strana, s níž spolupracujeme a s níž půjdeme do podzimních voleb na společné kandidátce.

Národní demokracie požaduje okamžité propuštění všech těchto zadržených a také odvolání a trestní odpovědnost pro ty příslušníky Policie ČR a pražského VSZ, kteří se na tomto totalitním kroku podíleli.


Zatýkání začalo v noci z úterý na středu, tedy již 20. 4. 2021. Máme v tom vidět nějakou symboliku, pro čí odkaz byla plněna objednávka? (Pozn. redakce: 20. 4. nar. Adolf Hitler)

Předvedení k jednání o vazbě bylo též naplánováno, neboť soudce, který slouží pátek, má i celý víkend a DOPŘEDU je známo, kdo to bude! Politickou objednávku („vyšetřování“) dozoruje NSZ v čele se známým agentem cizí moci a členem místní soudcovsko-prokurvátorské mafie Zemanem.

Chraň Bůh, aby nějakou chorou makovici nenapadlo zopakovat scénář jako s gen. Lučanským. Všichni naši prezidenti kromě Klause a Zemana byli ve vězení. Ivan Kratochvíl právě dokončuje poslední kvalifikaci na tuto funkci.

Národní demokracie
politická strana

 

Zdroj:narodnidemokracie.cz

 


  
  

Autor příspěvku: ans

5 4 hlasů
Ohodnoťte článek
1 Komentář
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
7. 5. 2021 19:04

Věřím, že trošku předčasné myslet v limitech starých časů. Myslím, že jsou to ozvěny na erupci lživých provokativních nesmyslů, které se prohánějí mediálním prostorem a kterým většina myslících lidí nevěří. Myslím, že namístě je chvilku vydržet, až provokatéři vychrlí z kráteru jejich nenávisti k RF poslední serii jejich křiváckých kombinací a tím se před veřejností znemožní. Třeba to soptění vydržet. Aktéři tohoto antiruského běsnění jsou nepřijatelní i pro myslíci lidi na tzv.Západě