Otřesná zpráva – vyjádření ANS k zoufalé sebevraždě muže před ministerstvem zdravotnictví

K následující informaci je těžké přistupovat bez emocí. Padesátiletý muž se střelil do hlavy přímo před vchodem do sídla ministerstva zdravotnictví ČR.

 

Za celé politické hnutí Aliance národních sil můžeme prohlásit, že tento čin s námi hluboce otřásl. Musíme konstatovat, že jeho krev je na rukou Vlády ČR a Parlamentu ČR. Důrazně odsuzujeme způsob vedení našeho státu stávající politickou reprezentací.

Podotýkáme, že se nejedná o první oběť dnešního zřízení. Stoupající křivka sebevražd a úmrtí z důvodů zanedbání zdravotní péče je přímo hrozivá. Odsouvání lékařských zákroků u těžce nemocných lidí jen proto, že údajně kapacity nemocnic nestíhají všechny ošetřit, protože přednostně ošetřují nakažené koronavirem 19, je přímo zvrácená ideologie politických představitelů naší země.

Proto žádáme demisi současné vlády a nastolení prozatímní vlády, která bude zastoupena odborníky z řad skutečně vlasteneckých a neparlamentních stran a bude mít odpovědnost a práva plnohodnotné vlády. Po konsolidaci politiky a společnosti pak vyhlásí svobodné volby, aby mohla být zrealizována zásadní reforma státu.

 

V Praze dne 12. 3. 2021

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS
Karel Hais, první místopředseda ANS
Vladimír Prinke, místopředseda ANS
Ivan Kratochvíl, místopředseda ANS

 


 
 

Autor příspěvku: ans

5 8 hlasů
Ohodnoťte článek
7 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Petr Rom
Petr Rom
14. 3. 2021 8:09

Zdravím. Ač podporuji program, musím položit, pro mě, důležitou otazky –
Jaká úřednická vláda ? Uz jsme ji jesnou měli a katastrofa 🤔všechno to byli politici té doby nebo lidé z pozadí🤔
Jaké tedy “ občany“ volit ? Ty, co se přihlásí a pak vzít jen ty s nejvice hlasy a , a ty pustit do druhého kola ? A kolik by mělo být těch “ úředníků“ ? Kdo to bude určovat ? A co prezident ? Co když jmenovat nebude chtít ? A co “ ovečky “ těch nynějších stran ? Nepůjdou do ulic ?
Nebude občanská válka ? A co policie a další složky ? A co bude řešit nová vláda jako prvotní ? Jak docílit, aby tam nebyl nikdo , kdo politik byl nebo stále je ? Nebo je napojen na ty co tu 30 let dělají bordel ? A co ti nový zajemci ? Jak uhlídat, aby všichni měli stejné šance ( reklamy, hovory ve sděl.prostředcích)? Atd atd atd🤔 tento “ řetěz, spojený do kruhu, je tak tak složitý, že i malá chyba může být katastrofou🤔
Líbilo by se mi, kdyby jsme byli češi v česku a ne kolonií někoho !! Naopak, vydělávat tím, ze jsme stred evropy🤔ale když čtu příspěvku na soc sítích, poslouchám reportáže a tv, vidím jen rozkolený národ a mnoho občanů, který je vše jedno, nebo volí “ staré strany“ z hecu či pomsty, a nebo volí strany, které neslibují ale pak skutečnost, pravý opak🤔je to opravdu : začarovaný kruh a dlouhá cesta !

Eva
Eva
13. 3. 2021 15:09

Já též podporuji vytvoření úřednické vlády odborníků. Je to jediná možná cesta, do podzimních voleb je ještě moc daleko a procesy postupují velmi rychle.

Dita Dudová
Dita Dudová
13. 3. 2021 14:23

Naprostý souhlas

Marta
Marta
13. 3. 2021 12:19

Mám obavy, že právě toto je záměr vlády. Chtějí vše hodit na úřednickou vládu, tím se zbavit zodpovědnosti / ta klidně může dovést stát k úplnému krachu / a v říjnu se vrátit jako naši zachránci zpět. O tom, že se vrátí, je určitě již rozhodnuto.

Hana Kolisková
Hana Kolisková
13. 3. 2021 11:52

Plně podporuji tento pořadavek. A obrovské poděkování za vaši činnost, zvláště paní Vítové a panu Haisovi.

Helena
Helena
13. 3. 2021 9:02

Plně podporují požadavek ANS, poněvadž] situ