Otevřený dopis prezidentu Zemanovi ohledně vakcinace

Patriarcha Eliáš apeluje na svědomí prezidenta Zemana.

 

Vážený pane prezidente,

obracím se na Vás jako člověk přibližně stejného věku. Delší dobu jsem s Vámi sdílel Váš odvážný postoj, kterým jste se postavil proti proudu a bojoval za náš český národ jako dobrý otec velké rodiny. Je pro mě bolestným šokem, jak velká změna se s Vámi stala. V době koronapsychózy jste se postavil na stranu těch, proti kterým jste dříve odvážně bojoval. Navíc je to v situaci, kdy nejde jen o politickou změnu, ale o zločiny proti lidskosti, spojené s plánovanou genocidou lidstva. Římský klub se netají úmyslem dosáhnout redukce 6 miliard lidí a rovněž hlavní propagátor fatálně nebezpečných vakcín Bill Gates otevřeně prohlásil: „Odvedeme-li dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15 %“, to je genocida jedné miliardy lidí.

Jako osoba duchovní nejsem odborník v medicíně, a proto jako každý upřímný člověk hledám pravdu tam, kde ji mohu najít, a kriticky zvažuji obě strany. Kladu otázku: Mluví pravdu mainstreamová média, když vyvolávají panickou hrůzu z nemoci, na kterou umírá přibližně tolik lidí jak na sezónní chřipku? To myslíte vážně, že lockdowny sledují zdraví jednotlivých národů? To, že mají zcela jiný cíl, ví každý kritický občan, který není manipulován poplatnými médii, o kterých prezident Trump prohlásil, že „lžou, lžou a lžou“. Ještě přednedávnem jste také tento postoj zastával. Nyní už jim věříte. Pokud by šlo o nějakou indiferentní věc, může mít každý svůj názor, ale tady jde o život každého jedince i budoucího pokolení.

Cituji Váš výrok: „Měli jsme tu tuberkulózu, černý kašel, neštovice, dětskou obrnu. Na všechny tyto nemoci očkování zabralo. A to je důvod, proč zabere i na covid.“

Nemohu uvěřit, že byste opravdu nevěděl, že je diametrální rozdíl mezi vakcínami, kterými se dříve očkovalo proti tuberkulóze, černému kašli, neštovicím, dětské obrně, a novou vakcínou mRNA, která navíc ani neprošla zkouškovým obdobím. Vakcína má být zkoušena nejméně 5-7 let a v lepším případě 10-15 let.

Dobře víte, že jsou odborníci, kteří mluví pravdu a jsou pronásledováni, a jsou odborníci, kteří zradili své svědomí, zaprodali svou duši a lžou, protože je to pro ně výhodné. Komu z těchto dvou skupin má soudný člověk věřit? Připomínám varování aspoň některých odborníků světového formátu, jsou jich stovky.

Prof Dr Sucharit Bhakdi: „Nová vakcína s RNA je nejnebezpečnější vakcínou vůbec. To, že tato vakcína byla dokonce schválena pro klinické testování, je trestuhodné. Toto jsou pokusy na lidech. To, co se nyní děje, bude zločinem proti lidskosti. (https://youtu.be/LR6Ao-7UqlI?t=35)

Považuji tyto genové vakcíny za experiment na lidech, který je zakázán. Dělám si starosti o své děti a vnoučata. Já mám také vnoučata. Nesmí se stát, aby toto šílené očkování bylo prováděno na našich dětech a vnoučatech. To by znamenalo konec této společnosti. Nedopusťte to!“ (https://youtu.be/ch-4R3ryjSQ?t=3677)

Dr. Wolfgang Wodarg, pneumolog, dlouholetý předseda zdravotního výboru Rady Evropy: „Tato vakcína odpovídá genetické modifikaci lidského genomu. Očkovaná osoba se stane geneticky modifikovaným organismem. Lidé to musí vědět. Nedávejte očkovat děti, ani sebe. Je to podvod! A tyto machinace fungují pouze tehdy, když nás pomocí sdělovacích prostředků a politiky vydírají, aby v nás vyvolali strach… To, co se nyní děje, hraničí s genocidou. Musíme je postavit před soud za zločiny proti lidskosti.“ (https://youtu.be/suJkV_ncgz4)

Chcete snad nazvat tyto odborníky, kteří odmítají genocidní vakcinaci, mírně dementními? Nebo snad jste uvěřil pseudopapeži Františkovi a jdete v jeho linii? On je ale diletant v medicíně. Přesto sugestivně prosazuje tuto nebezpečnou vakcínu, což je skutečný zločin nejen proti Bohu, ale i proti lidstvu.

Vy, pane prezidente, jste jednak podepsal nesmyslný a zločinný Pandemický zákon, za což na Vás dopadá velká vina a odpovědnost. Dále nazýváte lidi, kteří mají zdravý rozum a objektivní informace „mírně dementními“. Tímto ale odsuzujete celé mezinárodní hnutí lékařů za pravdu, kteří za cenu pronásledování naléhavě varují před fatálně nebezpečnou vakcínou. Z různých zemí přicházejí zprávy o těžkých následcích očkování, přestože skutečný dopad této „vakcíny“, jak oznamují odborníci, se projeví za 5-10 let a pak na další generaci. Už nyní se dozvídáme, že jsou nuceně očkováni senioři v domovech důchodců a mnozí brzy nato zemřeli. Nedej Bůh, abyste po vakcíně zemřel i Vy.

Tvrdíte, že máme věřit odborníkům, kteří tuto vakcínu vyrobili. Jenže oni sami jí nevěří, proto si vymohli, aby nenesli žádnou odpovědnost za následky nebo případnou smrt, která může po vakcíně nastat.

Chápu, že jste byl vystaven určitému desinformačnímu tlaku. Podlehl jste ale strachu a postavil jste se proti sobě i proti vlastnímu národu. Uvědomte si, dokud je čas, svůj omyl, protože jak říká přísloví: „Chybovat je lidské, ale vědomě zůstávat v omylu a hříchu je ďábelské“.

Statečně jste bojoval za český národ. Kdo Vás zmátl? Kdybyste vytrval v pravdě, zůstal byste navždy symbolem pravého vlastence. Vletěl jste do velké pasti. Pravým hrdinstvím je přiznat si omyl a postavit se za pravdu. Věřím, že to dokážete.

Modlí se za Vás

Patriarcha Eliáš, 1. 3. 2021

 

Původní text dopisu – ZDE

 


 
 

Autor příspěvku: ans

4.6 11 hlasů
Ohodnoťte článek
11 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
Diana
Diana
8. 3. 2021 4:38

Je to krasne napsane a pravdive, nejhorsi je ze se na narody sveta rozjela genocida a prvni krok je ockovani proti kovidu. Na slozeni vakciny kterou lidem pichaji a na kterou spousta lidi umira neni zadna kultivace kovidu, aby vybudila obranu imunitniho systemu. Odstrel lidstva byl zahajen, ted jde jen o to, kdy se lide probudi a zacnou se branit. Vzbudte se a nenechte si pichat jedy do organizmu ktere vam zpusobi neplodnost a bolesti kloubu v budoucnu !!! Hura na ne !!!

Pavel
Pavel
7. 3. 2021 10:15

… už je nemocný a pod tlakem dezinformací jeho okolí…. volilo ho třičtvrte národa nepochopitelné proč ?

Libuše
Libuše
6. 3. 2021 22:02

Krásně napsané, děkuji. Dozvíme se případnou odpověď?

Michal
Michal
5. 3. 2021 16:34

Ano jeto smutné fandil sem mu volil jsem ho hodně ale hodně mě sklamal

patriot
patriot
4. 3. 2021 16:55

Dobře nám nejednotným čechům tak …a žel Bohu bude hůř….

Eva
Eva
3. 3. 2021 21:40

Vskutku velmi dobře napsané, díky

Novotný
Novotný
3. 3. 2021 21:39

Patriarcho Eliáši, měl by jste se raději modlit za sebe, přestat manipulovat, nebo skončíte v pekle.Čas ukáže , jak to všechno je. Jak to potom vysvětlíte?

Svatoslav Butora
Svatoslav Butora
3. 3. 2021 19:16

Přeji hezký večer. Dovoluji si sdělit moudrý i když velice smutný názor obyčejného staršího normálního člověka, sa kterým jsem mluvil v čekárně na nádraží. Řekl: Nebezpečnější než kovid je vláda. Ten muž to řekl jadrně, přesně a výstižně.

Jaroslava Imeri Kratochvilova
Jaroslava Imeri Kratochvilova
3. 3. 2021 17:04

Tak ten pisatel ma pravdu I ja stala za prezidentem a ted jen koukam jak se otocil Vzdyt je to pravda ze zadna pandemie neni na 10.5 milionu obyvatel 7000 stredne vaznych onemocneni 700 vazne neni pandemie Joo oni berou vse dohromady .No pritom vi ze testy lzou krasny a pravdivy clanek bravoo