Otevřený dopis prezidentovi

Otevřený dopis prezidentovi ČR ohledně odstranění sochy maršála Koněva

Dobrý den pane prezidente,

jste soudný člověk. Bude potřeba potrestat Koláře za odsunutí sochy maršála Koněva dne 3. 4. 2020. Podobně jako když se král vrátí z bitvy, či z lovu a jím dosazený správce dělá bordel a sviňárny, musíte i Vy zasáhnout a jít do sněmovny a trvat na potrestání. To, co udělal Kolář, se totiž nelíbí 65% lidem v zemi, kteří ale zatím mlčí. Nicméně je to satan a táto nálepka mu zůstane přímo ode mne, protože jeho skutky jsou satanské. Sebere do kapsy peníze on a ti, co ho zvolili, ti, kteří slouží Německu nikoli České republice! Musíte ho nechat ztrestat a národ to bude považovat za zadostiučinění.

Nyní se jdu omluvit kanceláři prezidenta Putina.

Socha maršála Koněva je majetkem slovanské obce – tedy Slovanů v České republice, Slovanů a Čechoslováků, nikoli těch Čechů, kteří zabíjeli Čechoslováky společně s nacisty. Kolář musí být potrestán, protože jinak už nikdo nebude muset dodržovat ani Ústavu ani zákony České republiky. Proč by také měli, když Kolář nemusí!

Proangloamerikáni v ČR nemají žádnou úctu ke Slovanům a jsou to jen a jen oni, kdo útočí na Slovany, kteří ale mají dědičné právo na Českou republiku! Pokud se ČechoAnglosasové a ČechoGermání neuklidní a postHabsburkové a šlechta nepřestanou opovrhovat skutečnými slovanskými dědici této země, pak tato země zanikne područí Germánů a pobijí nás Afričani a Evropskou unií přivezení hrdlořezové.

Pane prezidente, je čas vládnout! Pokud bude tuto zemi vést partička CIA hráčů, skončíme špatně Naši zemi MUSÍ VÉST VLASTENCI, NIKOLI KOLABORANTI.

 

S pozdravem a úctou Jiří Klimovič

 

Přišlo emailem dne 3. 4. 2020

 


 

Trestní oznámení ANS na starostu Prahy 6 ze dne 17. 9. 2019 ZDE
https://aliancenarodnichsil.cz/podani-oznameni-o-podezreni-z-trestne-cinnosti/

Odpověď Státního zastupitelství ze dne 13. 12. 2019 ZDE
https://aliancenarodnichsil.cz/tagy/zaloba/

 

 


 

 

Autor příspěvku: Aliance národních sil

Aliance národních sil
0 0 hlasů
Ohodnoťte článek
2 Komentáře
Komentář v řádku
Zobrazit všechny komentáře
IVANA FEJGLOVÁ
IVANA FEJGLOVÁ
5. 4. 2020 14:20

Pane prezidente, všichni slušní obyvatelé této země si Vás váží a proto doufají, že tento čin nezůstane nepotrestán. Nechceme ,aby zde nedocházelo k nepokojům. Proč máme dodržovat zákony, když hrstka nevzdělanců nemusí. Buďte naší zárukou na spravedlnost.

Josef
Josef
4. 4. 2020 13:35

Chci věřit, že pan prezident se zachová, jako hlava státu a bude hájit slušnost a vztahy, které byly zárukou míru od roku 1945.